Üyelik silme talebi

• Konbuyu başlatan Pitbull
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hakkıyla yapılan ironiyi anlamayacak insanlar yok konu içerisinde, aşağıdaki mesajda nasıl bir ironi var da anlayamadık acaba...

Üyeliğimin kalıcı olarak silinmesini talep ediyorum
Sota Sota A Adem Helvacı teraspy teraspy

Mevzu bana göre o da değil zaten... "tavsiye" forumunda genele yazılan bilgi ve tavsiyeler için "tavsiyelerini kendine sakla" diyenle aynı forumu kullanmak kötü benim için, neyse sağlık mağlık olsun gari... :kas

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hakkıyla yapılan ironiyi anlamayacak insanlar yok konu içerisinde, aşağıdaki mesajda nasıl bir ironi var da anlayamadık acaba...

Mevzu bana göre o da değil zaten... "tavsiye" forumunda genele yazılan bilgi ve tavsiyeler için "tavsiyelerini kendine sakla" diyenle aynı forumu kullanmak kötü benim için, neyse sağlık mağlık olsun gari... :kas
Boşuna demiyoruz sözlük portallarında, ironiden anlamayan nesle aşina değiliz. Bir abimiz hep şunu derdi; algılamak önemli yoksa kelimelerin anlamı yok. Eh algılama kapistesi herkeste bir olmuyor. Yapacak bir şey yok. Ama sağlık önemli sağlık olsun

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Boşuna demiyoruz sözlük portallarında, ironiden anlamayan nesle aşina değiliz. Bir abimiz hep şunu derdi; algılamak önemli yoksa kelimelerin anlamı yok. Eh algılama kapistesi herkeste bir olmuyor. Yapacak bir şey yok. Ama sağlık önemli sağlık olsun
Üstad, abini bilmem ama ünlü düşünür, filozof Mevlana Celaleddin Rumi yüzyıllar önce bu konu ile ilgili şöyle demiş: Ne kadar anlatirsan anlat, anlattiklarin karşındakinin anladiğı kadardır.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üstad, abini bilmem ama ünlü düşünür, filozof Mevlana Celaleddin Rumi yüzyıllar önce bu konu ile ilgili şöyle demiş: Ne kadar anlatirsan anlat, anlattiklarin karşındakinin anladiğı kadardır.
Üstad çok güzel demiş şöyle güzel bir söz var onu da ben diyeyim. ; Stresin en büyük sebebi, günlük yaşamınızda anlayışsız insanlarla yaptığınız tartışmalardır. Albert Einstein
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkeste olur öyle gitgeller, takılma boşver :)
Takılmıyor, ama bazıları 98 xp gibi takılıyor onlara fimware atma zamanı gelmiş. Tek tek atacağım. Update güzeldir

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Üstad çok güzel demiş şöyle güzel bir söz var onu da ben diyeyim. ; Stresin en büyük sebebi, günlük yaşamınızda anlayışsız insanlarla yaptığınız tartışmalardır. Albert Einstein
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Takılmıyor, ama bazıları 98 xp gibi takılıyor onlara fimware atma zamanı gelmiş. Tek tek atacağım. Update güzeldir
yanlış anlama ama :sirit ironi yapamamışsın

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
hadi ben anlamadım diyelim, admin demi neyse , ironi nasıl yapılır biraz araştır bence :haha
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır :hihi
Az önce belirttim, Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

herkes'te anlayacak o kapistesi olmayabilir. Bolca kitap okuyun.

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Hayır seni, adminle konuştuk zaten.
konu neydi , ironi mi ? eğer ironiyi doğru bir şekilde yapabilseydin bu formdaki kişiler mesajında ironi anlayacak seviyededir, kimseyi küçümseme , benim bildiklerimi sen senini bildiklerini ben bilmeyebilirim zaten bilği paylaşıyoruz bilği alıyoruz :sopa1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt