Üye Yasaklama Yetkisi

Üyelere konudan kişi yasaklama yetkisi verilse nasıl olur?

• Süper olur

• Hiç güzel olmaz

• Banane

• Sanane :)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
B Çevrimdışı

Buskerhaund 

Aktif Üye
7 Haz 2019
64
Selamlar dostlar
Yoksay kısmı çift taraflı olunca mesele hallolur, tamam biz görmüyoruz mesajlarını ama o görüyor başka yerde başka konuda yorumlarda bulunur veya başka mecralar olur, fakat genel anlamda fikrimizi sorduğunuz konuya olumsuz bakıyorum, gene de forum yönetimi karar alır, hoşuna gitmeyen belirtir, veya başka kararlar alır, sonuçta bizler üyeyiz elbette fikrimiz değerli fakat nihayetinde tavsiye forumu ve hangi konu olursa olsun (lütfen kelimemi bağışlayın) bu troller anlamaz, işleri bu, yapacak birşey yok şimdilik. Fikir belirtmek veya bildiğimizi söylemek veya başkasının bildiğini istemek için burdayız, lakin bilgisi olmadan bir sürü fikir sahibi olanlardan şahsen hazzetmiyorum, maalesef lügatımızda "bilmiyorum, fikrim yok, kelimeleri yok, bak başkası şöyle diyor veya felanca kişi şöyle önermiş bir düşüneyim kelimeleri hiç yok" kendi başına gelmediği sürece başkasının başına gelenlere tahammülsüzlük, imkansız görme, kendi yaşam tarzına ters ise de aşırı karşı çıkma, kötüleme toplumumuzun bir çok üyesinin kanına işlemiş.
Uzattım galiba kusura bakmayın, işin özü bu konu ile ilgili fikrim yukarıda.
Herkese sevgiler

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
"yönetim görevini yapsın :hihi "
biz üyelere üye yasaklama neyin nesiymiş. tf forumu 1 numara yapan zaten saygı değer yönetimin çok esnek oluşu böyle bir durum olursa kutuplaşma ve guruplaşma başlar bana göre. saygılar

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Yakın zaman forum yazılımınız büyük güncelleme alacak.
Güncelleme sonrası yapıya bakıp
Yoksayma özelliğini revize etmeyi düşünüyorum.

(Yoksaydığınız kişi sizin paylasimlarınızı
göremeyecek.)
bence bu olabilir, iyide olur sevgili adminim...

F Çevrimdışı

filibe

Aktif Üye
26 May 2018
90
58
Bence CB sistemi gibi olacak,mesajı yazanı sadece kendi ''kitlesi'' pozitif yorumlayacak.Daha mantıklı olan yönetiiye bildir butonuyla inisiyatif kullanmak.Yinede siz(reis) daha iyi bilirsiniz.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bence CB sistemi gibi olacak,mesajı yazanı sadece kendi ''kitlesi'' pozitif yorumlayacak.Daha mantıklı olan yönetiiye bildir butonuyla inisiyatif kullanmak.Yinede siz(reis) daha iyi bilirsiniz.
Öyle .oktan sistemlerle forum yöneteceğimize kapatalım daha iyi :kiskis
Reyizleri dışında hiç kimseyi adam yerine koymayan ''kitle'' forumumuza hiç ayak basmazsa burada hiç bir sorunumuz yok zaten üyeler forumu kendi kendine dahi yönetiyor çok şükür ;)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
AKP liler harici gerisini şutlayın gitsin forumdan yaw:haha1
REİS e laf yok!
Can abi insanların akp li olmasında inan ki sorun yok, kör olmaları problem bana göre.

Benim mesela reisin sevdiğim yanları yok mu? Vallahi var. Yemin olsun ki adamın zekâsına hayranım, ama politikalarından nefret ediyorum. Mesela işi önce batırıp, sonra da temizlediğinde kendisini halka kahraman kabul ettirebilme zekâsına vallahide billahide hayranım.

Sen her ne kadar akp liyim desen de bildiğim kadarıyla gönlü mhp li olan bir büyüğümüzsün ama ben seni defalarca mhp yi eleştiriken gördüm.

Ben sol görüşlü bir kişiyim, gönül rahatlığı ile ''Allah o Kılıçdaroğlunun belasını versin'' diyebiliyorum, Muharrem ince yerin dibine batsın, Canan Kaftancıoğlu gün yüzü görmesin inşallah amin diyebiliyorum çünkü görüşlerim bunlar.

Bak adam gibi adam Mansur başkan var benim gözümde ama o adam da solcu değil kardeşim :kiskis

Eee ne yapayım ben şimdi? Olmaz bu bizden değil mi diyeyim?

Eğer solculuk bu günkü chp nin tavrı ise yerin dibine batsın öyle solculuk. Mansur başkan bu gün akp ye geçsin genel başkan olsun bak benden kral akp li bulamazsın söyleyeyim. Ama reisin yaptıklarını Mansur başkan yapsın aynı belaları ona da okumazsam tüm forum bir olup yüzüme tükürün.

Bizim milleti bitiren bu adamcılık abicim. Mansur başkan BAŞARILI politikalar yürüttüğü için seviyorum, Başarısız olursa ben kalkıp da sırf kara kaşına gözüne adama kul köle olacak değilim.

İşte bu forumda yazan akp li arkadaşlarla anlaşamama nedenimiz bu.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Yakın zaman forum yazılımınız büyük güncelleme alacak.
Güncelleme sonrası yapıya bakıp
Yoksayma özelliğini revize etmeyi düşünüyorum.

(Yoksaydığınız kişi sizin paylasimlarınızı
göremeyecek.)

Siyaset konuları yangın gibi bir kıvılcım yetiyor konu uzadıkça uzuyor sonu yok bu nedenle konulara hiç dahil olmuyorum birbirini görmemiş belkide hiç görmeyecek olan kişiler tartışıyor.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Can abi insanların akp li olmasında inan ki sorun yok, kör olmaları problem bana göre.

Benim mesela reisin sevdiğim yanları yok mu? Vallahi var. Yemin olsun ki adamın zekâsına hayranım, ama politikalarından nefret ediyorum. Mesela işi önce batırıp, sonra da temizlediğinde kendisini halka kahraman kabul ettirebilme zekâsına vallahide billahide hayranım.

Sen her ne kadar akp liyim desen de bildiğim kadarıyla gönlü mhp li olan bir büyüğümüzsün ama ben sen defalarca mhp yi eleştiriken gördüm.

Ben sol görüşlü bir kişiyim, gönül rahatlığı ile ''Allah o Kılıçdaroğlunun belasını versin'' diyebiliyorum, Muharrem ince yerin dibine batsın, Canan Kaftancıoğlu gün yüzü görmesin inşallah amin diyebiliyorum çünkü görüşlerim bunlar.

Bak adam gibi adam Mansur başkan var benim gözümde ama o adam da solcu değil kardeşim :kiskis

Eee ne yapayım ben şimdi? Olmaz bu bizden değil mi diyeyim?

Eğer solculuk bu günü chp nin tavrı ise yerin dibine batsın öyle solculuk. Mansur başkan bu gün akp ye geçsin genel başkan olsun bak benden kral akp li bulamazsın söyleyeyim. Ama reyisin yaptıklarını Mansur başkan yapsın aynı belalrı ona da okumazsam tüm forum bir olup yüzüme tükürün.

Bizim milleti bitiren bu adamcılık abicim. Mansur başkan BAŞARILI politikaları yönetebildiği için seviyorum, Başarısız olursa ben kalkıp da sırf kara kaşına gözüne adama kul köle olacak değilim.

İşte bu forumda yazan akp li arkadaşlarla anlaşamama nedenimiz bu.
çok başarılı bir derleme, zarif doğrular ile donatılı bir resital?????

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
İnsanlara bu ülkenin demokratik bir ülke olduğunu hatırlatmak için konuların açık kalmasını tercih ederim. Bazı kitleler normal hayatta belirli konulara,kişilere veya gruplara kendilerini büyük ölçüde soyutlamış durumda. Bu tür konular ile en azından bu gibi platformlarda karşılaşsınlar ki birazda olsa normalleşme yolunda ilerlemeye çalışsınlar. Şahsen yerel medyalarda hergün çıkan intihar haberlerinden bıktım. Bu kitle şuan ülkeyi uçuyor kaçıyor coşuyor olarak görüyor ama insanlar mutsuz bitkin yorgun gelir adaletsizliğinin içerisinde yaşamaya çalışıyorlar geleceklerinden ümitsizler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Siyaset konuları yangın gibi bir kıvılcım yetiyor konu uzadıkça uzuyor sonu yok bu nedenle konulara hiç dahil olmuyorum birbirini görmemiş belkide hiç görmeyecek olan kişiler tartışıyor.
Ne yalan söyleyeyim, forumda siyaset olsun mu konusunda tavrımı HAYIR olarak belirledim ve halen de aynı görüşteyim.

Ancak sen yazmayınca ben yazmayınca forumun siyaset bölümü ne yazık ki SABAH ve AHABER den farksız oluyor ne yazık ki.

Samimi olarak yazıyorum ki işleri güçleri sırf bu olan insanlar var. İlçe örgütlerinden oradan buradan bir şekilde gelir elde edip memleket uçuyor mükemmel diye mesnetsiz içi boş yazıları yazmaktan başka işi olmayan kişiler var. Bu forumda ya siyaset olmayacak, ya da bu troller umduklarını bu forumda bulamayacak o kadar basit. Bu forum akp veya reisin güzelleme platformu olmayacak. GERÇEKLER ne ise onlar yazılacak o kadar..

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
İnsanlara bu ülkenin demokratik bir ülke olduğunu hatırlatmak için konuların açık kalmasını tercih ederim. Bazı kitleler normal hayatta belirli konulara,kişilere veya gruplara kendilerini büyük ölçüde soyutlamış durumda. Bu tür konular ile en azından bu gibi platformlarda karşılaşsınlar ki birazda olsa normalleşme yolunda ilerlemeye çalışsınlar. Şahsen yerel medyalarda hergün çıkan intihar haberlerinden bıktım. Bu kitle şuan ülkeyi uçuyor kaçıyor coşuyor olarak görüyor ama insanlar mutsuz bitkin yorgun gelir adaletsizliğinin içerisinde yaşamaya çalışıyorlar geleceklerinden ümitsizler.
? ? ?
tarafsız yandaş sız yorumlara hasret bir ülke vatandaşı olmak için 4 büyük dedikleri argümanın, sil baştan dizaynı şart, lakin buda mümkün görünmüyor, maalesef :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt