Üye Yasaklama Yetkisi

Üyelere konudan kişi yasaklama yetkisi verilse nasıl olur?

• Süper olur

• Hiç güzel olmaz

• Banane

• Sanane :)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sevgilİi Kardeşim Sota Sota ve yönetimdeki tüm arkadaşlarım;

Normalde bu konuları Toplantı odasında görüşüyor olsak da, Forum sakini arkadaşlarımızın da fikrini belirtebilmeleri adına halka açık konu oluşturma gereği duydum.

Ben isterim ki, Forumda belli bir yetkinliğe ulaşmış kullanıcılarımıza özel olarak, Kendi oluşturmuş oldukları konuya özel olmak üzere tartışmaya girmek istemedikleri veya açık belirtmek gerekirse muhatap olmak istemedikleri kullanıcıları O KONUDAN yasaklayabilme yetkisi verelim diyorum.

Programın altyapısı buna uygun mu bilemiyorum ancak sosyal görüş, siyasi görüş, dünya görüşü uymayan insanların gereksiz gerginliklerinin de önüne geçmiş oluruz diye düşünüyorum.

İnsanız, herkes herkes ile aynı görüşe sahip olmak zorunda değil. Bu fikirden hareket ile bunun yapılabilirliğinin tartışılmasını uygun gördüm.

Fikir telakki ederseniz bahtiyar eylersiniz ifinim ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Konu sahibi görüş ve önerisini almak istemediği kişileri yasaklama yetkisi olması güzel olur lakin bu sefer forumda düşmanlık başlar falancı beni yasakladı falan diye forumda gruplaşmalar olur muhatap olmak istemediğimiz kişiler için kara liste olsa en başından onu listeye eklesek o açtığımız konuyu hiç görmese böylece konunun onun için yasaklandığını anlamaz kırgınlık olmaz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konu sahibi görüş ve önerisini almak istemediği kişileri yasaklama yetkisi olması güzel olur lakin bu sefer forumda düşmanlık başlar falancı beni yasakladı falan diye forumda gruplaşmalar olur muhatap olmak istemediğimiz kişiler için kara liste olsa en başından onu listeye eklesek o açtığımız konuyu hiç görmese böylece konunun onun için yasaklandığını anlamaz kırgınlık olmaz

Kanka gördün mü yahu Adem Helvacı ne konu açmış amma garip adam?
Hangi konu kanka?
E işte şu vergi konusu var ya o
Vergi konusu mu? O ne ki?

:kiskis

Ama güzel fikir, ben sadece makara ile yaklaştım aklıma ilk bu geldi nedense :kop

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu ayrı bir mutluluk, tabi olmasın böyle bir şeyi kimse istemez ama ihtiyaç duyan arkadaşların var olduğunu biliyorum, genelde YOKSAY özelliğini kullanıyorlar onlar :kiskis

Sen öyle diyorsan doğrudur adem abi yalan söylediğini görmedim. Süper olurum göbeğine tıkıldıyorum.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
ALLAH'tan korkarsan olur .

images-11ca6ff7ee81d5dc2.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri