TV Değişimi mi - Parça Değişimi mi?

D Çevrimdışı

duality2

Yeni Üye
1 Nis 2019
11
27
Merhaba tekrardan.
Parçalar servise ulaşmış fakat benim evde olduğum gün işlem için gelemiyorlar. Ben de risk etmemek adına yeni cihaz talep ettim.

Önce eski cihazda arıza belirlenip sonrasında yeni cihaz gönderilecekmiş ama ne zaman gönderilecek vs. bir bilgi verilmiyor. Süreç böyle mi olacak diyorum süreç belli olmaz değişebilir deniliyor.

Servisin benim evime gelip işlem yaptığına dair elimde bir kağıt yok ya da yeni cihaz istediğime dair bir kağıt falan da yok herşey sözlü olarak yürüyor şuanlık. Bunu live supporta sorduğumda kayıt numarası içinde yazdığını ve teknik servis formuna falan gerek olmadığını belirtti.

Duruma göre yazarım tekrar :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bugün arıza tespiti yapılacak, içi açılacak ve bende yine belge olmayacak servisin işlem yaptığına dair.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba tekrardan.
Parçalar servise ulaşmış fakat benim evde olduğum gün işlem için gelemiyorlar. Ben de risk etmemek adına yeni cihaz talep ettim.

Önce eski cihazda arıza belirlenip sonrasında yeni cihaz gönderilecekmiş ama ne zaman gönderilecek vs. bir bilgi verilmiyor. Süreç böyle mi olacak diyorum süreç belli olmaz değişebilir deniliyor.

Servisin benim evime gelip işlem yaptığına dair elimde bir kağıt yok ya da yeni cihaz istediğime dair bir kağıt falan da yok herşey sözlü olarak yürüyor şuanlık. Bunu live supporta sorduğumda kayıt numarası içinde yazdığını ve teknik servis formuna falan gerek olmadığını belirtti.

Duruma göre yazarım tekrar :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bugün arıza tespiti yapılacak, içi açılacak ve bende yine belge olmayacak servisin işlem yaptığına dair.
televizyona yapılan her işlem kaydı vardır, genel merkezi aradığınzıda bile servise bilgi gider, servis yaptığı hizmetlerde sistemde kayıt oluşur ve mesaj olarak kullanıcıya servis fişi gelir yada servisten talep edebilirsiniz
hayırlısı bakalım

D Çevrimdışı

duality2

Yeni Üye
1 Nis 2019
11
27
Merhaba tekrardan.
Cihaz değişimi yaptık 43MU7000 serisi stokta ve üretimde olmadığı için 43NU7400 gönderildi yerine. Şu an için bir sıkıntısı yok, tabi MU7000'nin görüntü kalitesi bir tık daha iyiydi ama bu da iyi şu anlık :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Merhaba tekrardan.
Cihaz değişimi yaptık 43MU7000 serisi stokta ve üretimde olmadığı için 43NU7400 gönderildi yerine. Şu an için bir sıkıntısı yok, tabi MU7000'nin görüntü kalitesi bir tık daha iyiydi ama bu da iyi şu anlık :)
Hayırlı olsun. Arıza vermeden ömürlük kullanırsınız inşallah. Nu7400 mu7000 nin üstüne gelen bi model olması lazım neden mu7000in kalitesi daha yüksek geldi şaşırdım şahsen. Bide bi sorum olcak bu cihazdan akıllı kumandamı çıkıyo yoksa düz kumandamı

D Çevrimdışı

duality2

Yeni Üye
1 Nis 2019
11
27
muratala5361 muratala53,
Merhaba.
Akıllı kumanda çıkıyor içinden. MU serisinde 8bit +frc olduğundandır diye düşünüyorum. MU7000-7400 olarak gidiyor aslıdna ama 7400'ün 43inc 'i yok. O yüzden NU7400 gönderildi sanırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt