TürkNet vs. Millenicom

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bende Turktelekom dan turknet e geçmeyi planlıyordum fakat 169 tl ye çıkarmışlar kararsızım hangisine geçeyim onu düşünüyorum

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
Bende Turktelekom dan turknet e geçmeyi planlıyordum fakat 169 tl ye çıkarmışlar kararsızım hangisine geçeyim onu düşünüyorum
Diğer firmalar da bizde zam yok bizde yıl sonuna kadar zam yok deselerde ben zam yapacaklarını düşünmekteyim
fakat en azından şu an 169 tl turknete vermektense

benzer klalitede hizmet veren
comnet
millenicom
speednet
gıbırnet gibi firmalardan bölgende en yüksek hız vaadi veren firmalara bakabilirsin fiyatlarına bakabilirsin
sana en uygun düşündüğnüü bağlatabilirsin
1 2 ay sonra zam yapacak olsalar dahi en azından 2 ay daha ucuz internet kullanıtsın

Fakat turknet gigafiber bölgesinde isen gigafibere e zam yok
o zaman turknete geçebilirsin

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
3 ay önce tt de taahüdüm bitince netspeed kullanmaya başladım.iki ay 89 tl ödedikten sonra şimdi 124 tl oldu .şuan ön ödemeli comnete geçmeyi düşünüyorum ama parayı peşin aldıklarından müşterilerine iyi davranmadıkları yönünde duyumlarım oldu.şuan aklımda şoknet ve internetkutusu var.

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
şoknet sanırsam 16 mbit üstü vermiyor
yanlışım varsa düzeltirsiniz
kullandığınız hizmet bölgesi 16 mbit üstü ise çok mantıklı mı bilemem

internet kutusu poyraz net rüzgar net
hala biraz kapalı kutu şirketler

sizin bahsettiğiniz deneyime gelirsek
comnet dahil olmak üzere hiç bir şirket müşterilerine kusursuz davranmamıştır müşterisini terslememiştir gibi bir söylemde bulunamam
illaki olumsuz müşteri hizmerleri deneyimi illaki yaşanmıştır her şirkette
fakat
hiç biri ön ödemeli biz bunu nasıl olsa avcumuza 1 ay aldık diye böyle bir şey yapmaz

3 ay önce tt de taahüdüm bitince neetsped kullanmaya başladım.iki ay 89 tl ödedikten sonra şimdi 124 tl oldu .şuan ön ödemeli comnete geçmeyi düşünüyorum ama parayı peşin aldıklarından müşterilerine iyi davranmadıkları yönünde duyumlarım oldu.şuan aklımda şoknet ve internetkutusu var.

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
şoknet sanırsam 16 mbit üstü vermiyor
yanlışım varsa düzeltirsiniz
kullandığınız hizmet bölgesi 16 mbit üstü ise çok mantıklı mı bilemem

internet kutusu poyraz net rüzgar net
hala biraz kapalı kutu şirketler

sizin bahsettiğiniz deneyime gelirsek
comnet dahil olmak üzere hiç bir şirket müşterilerine kusursuz davranmamıştır müşterisini terslememiştir gibi bir söylemde bulunamam
illaki olumsuz müşteri hizmerleri deneyimi illaki yaşanmıştır her şirkette
fakat
hiç biri ön ödemeli biz bunu nasıl olsa avcumuza 1 ay aldık diye böyle bir şey yapmaz
şuan kontrol ettim 100 mbps e kadar verebiliyor.ama sanırım bunda da fiyatlar pahalanmış

aslında bana tt de kullandığım vdsl16 megabit yetiyordu.sadece 1080 p videolarda izlerken biraz dolmasını beklemek gerekiyordu
şuan oturduğum adreste fiber olduğu için daha vdsl de kullanamıyorum.
geçenlerde eski bir comnet kullanıcısı bana en ufak bir eleştiride internetini kesmekle tehdit ettiklerini söyledi.ne derece doğru bilmiyorum
yukarıda mesajlarda gördüm poyraznet.bunu da ilk defa duydum.i fiyatlarıda uygunmuş.ama iyi çıkmazsa 3 ay beklemekde zor olacaktır

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
Fiber internet alt yapınız varsa durmayın turkneti kullanın
onlara zam yok

genel anlamda da fiber alt yapıda iyiler

Bu sefer yiğidin diye başlamayayım

Ahlaksızı eleştirilim ama fiber konusundaki hakkını da verelim
şuan kontrol ettim 100 mbps e kadar verebiliyor.ama sanırım bunda da fiyatlar pahalanmış

aslında bana tt de kullandığım vdsl16 megabit yetiyordu.sadece 1080 p videolarda izlerken biraz dolmasını beklemek gerekiyordu
şuan oturduğum adreste fiber olduğu için daha vdsl de kullanamıyorum.
geçenlerde eski bir comnet kullanıcısı bana en ufak bir eleştiride internetini kesmekle tehdit ettiklerini söyledi.ne derece doğru bilmiyorum
yukarıda mesajlarda gördüm poyraznet.bunu da ilk defa duydum.i fiyatlarıda uygunmuş.ama iyi çıkmazsa 3 ay beklemekde zor olacaktır

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
Fiber internet alt yapınız varsa durmayın turkneti kullanın
onlara zam yok

genel anlamda da fiber alt yapıda iyiler

Bu sefer yiğidin diye başlamayayım

Ahlaksızı eleştirilim ama fiber konusundaki hakkını da verelim
turknete tt ye taahhüt vermeden önce geçiş yapacaktım.lakin tam olarak nedenini hatırlamıyorum ama müşteri hizmetlerinin tavırlarına kızıp son anda vazgeçmiştim.ayrıca çokta ısrarcı oluyorlar .o yüzden daha yanlarına bile yaklaşmayı düşünmüyorum

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
karar sizindir ben sadece tavsiyede bulunabilirim
hiç bir şirketin %100 müşteri memnuniyeti sağlayacağının garantisi yok
size ters olan turknette denkgelmiş
kendinizce haklı olarakta çalışmak istemeyebilirsiniz turknetle

turknete tt ye taahhüt vermeden önce geçiş yapacaktım.lakin tam olarak nedenini hatırlamıyorum ama müşteri hizmetlerinin tavırlarına kızıp son anda vazgeçmiştim.ayrıca çokta ısrarcı oluyorlar .o yüzden daha yanlarına bile yaklaşmayı düşünmüyorum

Freud09 Çevrimdışı

Freud09 

Aktif Üye
26 May 2020
53
25
Hocam birkez daha düşünün bence bu sefer türknet iki kere zam yaptı. İlk zammı yapmasında bir problem yoktu. Fakat bu ikinci zam çok manasız. Gigafiber altyapısını kuruyor iyi güzel fakat bu masrafları sanki tüketiciden çıkarıyor gibi.

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
hocam ben bu konuda günlerdir mücadele veriyorum
hatta ortalama haftada 1 gün turknet reklamı yapan shiftdelete ve technopat şirketlerine de sitemlerimi ilettiğimde
technopat tan saygısız ahlaksız editör Recep Baltaş ile iş hakaret boyutuna kadar ilerledi muhabbette

Bu konuda ben sonu nereye giderse gitsin turknetin yaptığı ahlaksız zammı da
haftada bir turknet reklamı yapıp bu ahlaksız zammı eleştirmeyen içerik üreticileri ile de mücadeleye devam edeceğim

fakat demek istediğim şu
fiber alt yapı kullanana zam yok
beni bu muhabbetler ilgilendirmiyor ben düşük fiyata iyi bir fiber deneyimi almak istiyorum diyen biri için
gigafiber hala cazip bir hizmet

evet benim gözmde turknet ahlaksız bir zam yaptı
evet bu konuda elime birşey geçer veya geçmez mücadeleye devam
ama fiber konusundaki hakkını da teslim etmek lazım
Hocam birkez daha düşünün bence bu sefer türknet iki kere zam yaptı. İlk zammı yapmasında bir problem yoktu. Fakat bu ikinbci zam çok manasız. Gigafiber altyapısını kuruyor iyi güzel fakat bu masrafları sanki tüketiciden çıkarıyor gibi.

Freud09 Çevrimdışı

Freud09 

Aktif Üye
26 May 2020
53
25
3 ay önce tt de taahüdüm bitince netspeed kullanmaya başladım.iki ay 89 tl ödedikten sonra şimdi 124 tl oldu .şuan ön ödemeli comnete geçmeyi düşünüyorum ama parayı peşin aldıklarından müşterilerine iyi davranmadıkları yönünde duyumlarım oldu.şuan aklımda şoknet ve internetkutusu var.
Kesinlikle comnete bulaşmayın. En son tercihiniz bile olmasın. Müşteri hizmetlerinin yaptıklarını forumlarda okudum. Siz de araştırın. Resmen şikayet edince tek taraflı sözleşmeyi iptal ediyor. Hakaretler de cabası. Comnetin ceosu bile müşteriye nasıl davranılır bilmiyor. Mutlaka yazılanları okuyun. Facebook grubunda paylaşmışlardı.

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
arkadaş
Kesinlikle comnete bulaşmayın. En son tercihiniz bile olmasın. Müşteri hizmetlerinin yaptıklarını forumlarda okudum. Siz de araştırın. Resmen şikayet edince tek taraflı sözleşmeyi iptal ediyor. Hakaretler de cabası. Comnetin ceosu bile müşteriye nasıl davranılır bilmiyor. Mutlaka yazılanları okuyun. Facebook grubunda paylaşmışlardı.
ilk söylediğinde çok ta öyle olduğunu düşünmemiştim
ama siz de şimdi bu durumu söylüyorsanız ve araştırmış görmüş biri olarak söylyorsanız
bu konunun da irdelenmesi lazım aslında ve bu yorumunuz da uzak durulacak şirketler listesi için bir referans niteliği taşımakta

Freud09 Çevrimdışı

Freud09 

Aktif Üye
26 May 2020
53
25
hocam ben bu konuda günlerdir mücadele veriyorum
hatta ortalama haftada 1 gün turknet reklamı yapan shiftdelete ve technopat şirketlerine de sitemlerimi ilettiğimde
technopat tan saygısız ahlaksız editör Recep Baltaş ile iş hakaret boyutuna kadar ilerledi muhabbette

Bu konuda ben sonu nereye giderse gitsin turknetin yaptığı ahlaksız zammı da
haftada bir turknet reklamı yapıp bu ahlaksız zammı eleştirmeyen içerik üreticileri ile de mücadeleye devam edeceğim

fakat demek istediğim şu
fiber alt yapı kullanana zam yok
beni bu muhabbetler ilgilendirmiyor ben düşük fiyata iyi bir fiber deneyimi almak istiyorum diyen biri için
gigafiber hala cazip bir hizmet

evet benim gözmde turknet ahlaksız bir zam yaptı
evet bu konuda elime birşey geçer veya geçmez mücadeleye devam
ama fiber konusundaki hakkını da teslim etmek lazım
Shiftdelete gözü kapalı reklam yapıyor haklısınız. Teknopat meselesini görmedim ona da bir bakayım. Normalde recep bey kullanıcı gözünden yorumlar ama ilginç.

arkadaş

ilk söylediğinde çok ta öyle olduğunu düşünmemiştim
ama siz de şimdi bu durumu söylüyorsanız ve araştırmış görmüş biri olarak söylyorsanız
bu konunun da irdelenmesi lazım aslında ve bu yorumunuz da uzak durulacak şirketler listesi için bir referans niteliği taşımakta
Hocam comnetin ceosunun yazdığı şeyleri görseniz kesinlikle abone olmak istemezsiniz. Tekrar bulursam buraya da atarım

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
Shiftdelete gözü kapalı reklam yapıyor haklısınız. Teknopat meselesini görmedim ona da bir bakayım. Normalde recep bey kullanıcı gözünden yorumlar ama ilginç.

Hocam comnetin ceosunun yazdığı şeyleri görseniz kesinlikle abone olmak istemezsiniz. Tekrar bulursam buraya da atarım
Doğrudur hocam görmüşsünüz ki paylaşıyorsunuz

insanları paralarıyla kepaze ediyorlar işte

Recep bey sponsorları olmayan herşeyi eleştirmeyii çok iyi bilir
ama turknet konusu olunca asla ve asla technopat adına bir eleştiri yapamaz
zaten 2 gündür hakaretin biribin para iyi atışıyoruz kendisi ile

Geri
Üst Alt