TürkNet vs. Millenicom

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Millenicom kullanıyorum memnunum.

Arkadaşını getir kampanyasına katılmak isterseniz;

Arkadasinizi Millenicom'a getirin, 1 ay ücretsiz internet hakki kazanma firsatini yakalayin! Üstelik arkadasiniza da 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 106CCB95. Arkadasinizin bu kodla beraber, 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir.

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Nespeed tavsiye ederim. Vdsl kullanıyorum gayet hızlı. Wi fi ile bağlıyım

IMG_20220722_232425.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bu gün arkadaşımdaydım,"buna geçtiğime çok pişmanım alo" dedi,ha bire kopuyor diye de ekledi.Yorumum bir "tavsiye" değildir,duyduğumu yazdım şimdi buraya gençler.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
İkisi de Türk Telekom altyapısı kullanıyor. O yüzden hangisi ucuzsa ona geçin.

Not: Aynı altyapıyı kullanan hizmet sağlayıcıların birbirinden daha iyi veya kötü olması mümkün değildir. Bulunduğunuz bölgede altyapı sorunları varsa hangi firmaya geçerseniz geçin problemler zuhur edecektir.

Not - 2: Uydunet bölgesindeseyseniz Türksat çok daha iyi bir alternatif olabilir.

E Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
32
Ben de comnet ile gıbır arasında gidip geliyorum. Fiyatları çok uygun şu an.

K Çevrimdışı

kronik1907 

Yeni Üye
23 Nis 2022
44
34
netspeed
turknet
comnet
gıbırnet
millenicom

Bunların hepsi aynı mantıkta çalışan firmalar
en uygun fiyatı veren firma seçilebilir.

Yanlız şunu da eklemeliyim
Diğer firmalar biz fiyatımızı güncelledik zam yok
yıl başına kadar zam yok
yakın zamana kadar zam yok gibi söylemlerde bulunuyor
ama bu sözlere %100 güvenmeyin

Bu sözünüzü kanıtlar nitelikte resmi bir bildiri iletebilirmisiniz dediğinizde
böyle bir şey veremiyorlar

Zam olmayacağı bilgisini müşteri temsilcisinden alıyorsunuz resmi bir bildiri alamıyorsunuz
Turknetin ceo su kendi açıklama yaptı haziran 2023 e kadar zam yok diye

Turknet ceosunun açıklama yapıp zammı yapıştırdığı yerde
diğer firmaların müşteri temsilcilerinin zam yok dedikten sonra resmi olarak bir kanıt sunamaması sonucunda
kesin bir şekilde zam olmayacağı algısına kapılmayın

Bu sözlerimden turkneti terketmeyin algısı çıkmasın
Terketmek isteyen derhal terketsin
yukarıda saydığım firmalardan en uygun fiyat verenine geçsin
en azından 1 ay 2 ay 3 ay sözünü tutarlarsa yılbaşına kadar daha uygun fiyata yararlanırlar

Freud09 Çevrimdışı

Freud09 

Aktif Üye
26 May 2020
53
25
Diğer arkadaşların söylediği gibi bulunduğunuz bölgede altyapı sorunları varsa türk telekom altyapısını kullanan servis sağlayıcılarından herhangi birisinde sıkıntı yaşayabilirsin. Tüm servis sağlayıcıları takip ediyorum. Kullanıcı deneyimlerini okuyorum. Şikayet oranı millenicomda maalesef yüksek. Kullanıcılar sorun olduğunda muhattap bulmanın zor olduğundan şikayetçiler.
Yeni issleri önermiyorum. Yeni firmaların ip havuzu kısıtlı.( poyraznet, internet kutusu vs). Bir süre sonra sıkıntılar çıkıyor. Şuan için şikayet oranı en düşük netspeed gibi duruyor. Müşteri hizmetleri de mevcut.

Bir ara netspeedde packet loss problemi vardı. Onu da sonradan düzelttiler. Şuan packet loss problemi yaşayan son zamanlarda bir kişinin şikayetini gördüm.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt