Turknet artık Turktelekom altyapısı üzerinden Fiber hizmeti verecek.

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Tabii ki.. Çok güzel söylüyorsunuz.

Kotasız kullanıyorsanız gerek yok ya. 35 mbit kotasız iyi bir hız. Kabul edilebilir seviyede.

Ben çocukluğumdan beri kotasız interneti savunurdum sosyal paylaşım platformlarında. Benim için çok önemliydi. Pc başında eve kapanıp büyümeyi tercih ettiğim için. Kotasız neti ilk Türknet getirdi bu ülkeye. Ben de direk aldım ve memnunum Umut Bey. Ama herkes memnun olacak diye bişey yok elbette. Bölgeye göre.

Mesela bir sokak ötede 35 mbit hız var. Bizim sokakta telekomdan rütbeli bi abi var evlerimiz 50 metre ara. Sokağa fiber kutu getirdi. O fiber kutudan vdsl2 alıyoruz. O yüzden böyle.

Ülkemizi geliştirmek için bazı şeylerin farkında olmalıyız ya da farkındalık oluşturmalıyız.

İyi forumlar...

Umut Barış Umut Barış

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Tabii ki.. Çok güzel söylüyorsunuz.

Kotasız kullanıyorsanız gerek yok ya. 35 mbit kotasız iyi bir hız. Kabul edilebilir seviyede.

Ben çocukluğumdan beri kotasız interneti savunurdum sosyal paylaşım platformlarında. Benim için çok önemliydi. Pc başında eve kapanıp büyümeyi tercih ettiğim için. Kotasız neti ilk Türknet getirdi bu ülkeye. Ben de direk aldım ve memnunum Umut Bey. Ama herkes memnun olacak diye bişey yok elbette. Bölgeye göre.

Mesela bir sokak ötede 35 mbit hız var. Bizim sokakta telekomdan rütbeli bi abi var evlerimiz 50 metre ara. Sokağa fiber kutu getirdi. O fiber kutudan vdsl2 alıyoruz. O yüzden böyle.

Ülkemizi geliştirmek için bazı şeylerinden farkında olmalıyız ya da farkındalık oluşturmalıyız.

İyi forumlar...

Umut Barış Umut Barış

35 evet güzel ama oyun indirirken beklemek istemiyor insan haliyle.
100 megabit çok güzel bir hız cidden.

Ben de santrale yürüme 15 dk mesafede oturuyorum, eskiden bu akn zamanları ve daha önceleri TTNET kullanıyorken tam hız alırdım hep.
Hat değerlerim de kötü değildi.
Türknet de 76'ya kadar verebilirim diyordu en son.
Sonraları 35 megabit tavsiye etmeye başlayınca hiç bulaşmamıştım.

İşin ilginci arka sokağımızda kablonet var, bizim sokakta yok.
O da olsa tüm iss'ler ayağımın altında derdim. :kiskis

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Türknetin ne verdiği önemli değil biliyor musunuz? Ben netimi 35 olarak aldım. Fiber kutu yokken. Sonra Türknet online uygulamaya girdim baktım 75 e geçebilirsin yazdı. Ücretsiz hemde. Onayladım 1 ay sonra 75 e geçti. Sonra fiber kutu geldi 100 e geçebilirsiniz yazdı. 10 tl farkla. Onu da onayladım 1 ay sonra 100 e geçti 10 tl farkla.

Yani açılışı neyle yaptığınız önemli değil. Desteklediği gerçek değer size özel online işlemlerde doğru bi şekilde yazıyor. Siteye ilk girişte konum yazıp gördüğünüz hız doğru değil. (Üye olmadan) Üye olmadan ne olacak bilmeniz mümkün değil demek istiyorum.

Umut Barış Umut Barış
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bi arkadaşınızdan Türknetin online işlemler menüsünü tecrübe edin. Sonra aynısını kendi sokağınızdan biriyle tecrübe edin. En yüksek hız online işlemlerde yazar.

Ev iki katlı. Üst komşu ttnet kullanıyor. 24 mbit. Ben Türknet kullanıyorum 100 mbit.

Devletin net sistemine bak çay demle anlayacağınız :kop

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
35 evet güzel ama oyun indirirken beklemek istemiyor insan haliyle.
100 megabit çok güzel bir hız cidden.

Ben de santrale yürüme 15 dk mesafede oturuyorum, eskiden bu akn zamanları ve daha önceleri TTNET kullanıyorken tam hız alırdım hep.
Hat değerlerim de kötü değildi.
Türknet de 76'ya kadar verebilirim diyordu en son.
Sonraları 35 megabit tavsiye etmeye başlayınca hiç bulaşmamıştım.

İşin ilginci arka sokağımızda kablonet var, bizim sokakta yok.
O da olsa tüm iss'ler ayağımın altında derdim. :kiskis

Kablonet'e talebinizi iletin mutlaka eğer imkan varsa geri çevirmiyorlar.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Binada abone bulabilir miyim o mesele.
Bir de 2 yıl taahhütüm var, 2 yıl sonra ne olursa artık. :alala
Valla ben Facebook'ta bir reklamlarini gördüm dedim iyi güzel ama alt yapı yok? Adres ve iletişim no aldılar, yarım saat içinde arandım adres teyidi için, ertesi gün ekip geldi, güzergah dışında kalıyorsunuz dedi, şuan için bir çalışma yok denildi, Her aşamada iletişimleri gayet iyi idi, en azından ilgileniyorlar.
Binada mevcut Vodafone Fiber alt yapısı var, 99-5mbps pakete üye oldum 2yil tahahut'lü şuan için memnunum.

C Çevrimdışı

cokoaz1

Yeni Üye
7 Eyl 2020
34
23
hiz.png
türknet :clap

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
bana kalırsa bu internet işinin de bilmem nesi çıktı bu memleket de:hayir
ülen kiminle konuşsam,okusam veya duysam herkese ayrı bir muamele çekilmiş yaw
hemen hepsi de aynı mok!

ülen sizin bir fiyatlandırma poliitkanız yokmudur,adamına göre muamele olurmu!

benim Mayıs da taahhüt bitmişti(Fiber-SuperOnline-35Mb-limitsiz/AKN siz v.s)yeniden 24 ayla
bu sefer 50BMb aldım aylık 129 kağıda+Türkcell TV+,ilk sene 129 ikinci sene 139 kağıt olacaktır!

şimdi 100Mb alayım diyorum ama TCell TV+ iptal olup sanırım 110 kağıda verecekler!
veya 100 kağıt gibi şimdi unuttum,evdekiler TV+ istiyorlar!! benim onunla işim yok
tekrar size Receiverı kurayım dedim kabul etmediler yaw:haha

abi bana HIZ lazım,yemişim TV Plus olayını

kısaca demem o ki bu herifleri takip etmek adeta imkansız her hafta birisi bir şeyleri bir fiyat dan
pazara sunuyor kafa kalmadı yaw

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
agzınızdan bal damlıyor bal 35mbps nasıl birsey acaba gerci vodafone nette gordum fazlasını ama burda mecburiyettnet var fibermis ha oda 3,5 + 4,5 arası cıkamadı daha yukarı ilk baglanınca cıkmıstı sonra tırt cıktı simdi cok fena seyler dusunuyorum cookk ...

ek resim suanki hız
ttnetaaaaaaaaa.jpg

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri