Türkiye Kaydı Olmayan Telefon

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Ekran kırıldığında resmi garanti bile işe yaramıyor. (Kasko hariç) Kullanıcı hatası çünkü. Diğer türlü telefonlar kolay kolay bozulmuyor zaten.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Güçlü işlemci ihtiyaç değilse pro'dan daha doğrusu mtk işlemciden uzak durmanı tavsiye ederim. Satıcı güvenilir ise sorun yaşamazsın, benim bu şekilde aldığım 7. Telefonum... aradaki farkı mülteci beslesin, haramzadeler yesin diye vermek işime gelmiyor...
Abi MTK kimse tavsiye etmiyor nedeni Nedir?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Abi MTK kimse tavsiye etmiyor nedeni Nedir?
Güçlü işlemci fakat verimli değil. Şarjı sömürür, batarya ömrünü kısaltır. Normal telefonu iki yıl rahat kullanırsın, mtk işlemci bir yıl sonra saçmalar...

Telefon ile işlemci gücüne ihtiyaç varsa mtk işlemci yerine güçlü snapdragon işlemci almak daha mantıklı ama mtk da fiyat olarak ucuz.

Özetle, ucuz etin yahnisidir.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Konuya karışmayayım dedim ama ,yazdıklarına kesinlikle katılıyorum,ve tebrik ediyorum,haklısın ,çünkü çıkış wifi veya hat interneti ile olabilir ama kayıt numaraya ve özellikle imeiye yapılır,çünkü imei telefonun kimlik numarasıdır (diye biliyorum) ,sağlayıcılar değişir ama imei değişmez,veya herkes yapamaz,aklına bile gelmez değiştirmek, arkadaşımın akrabasının başına geldiği içinde biliyorum,neler çektiler ki elinde satıcının satış kağıdı olduğu halde,hadi uzatmayayım bende :)

hadi bende bu konu üzerine 2 çift bişey yazayım.

İmei dediğimiz şey belli bir kurala göre oluşturulmuş sayı kümesi.
Durum böyle olunca matematiksel olarak böyle bir grubu oluşturan bir kod yazarsanız elinizde sınırsıza yakın sayıda imei olur.

program yazamıyorum diyenlerin Google amca yardımına yetişir. Bknz. İmei Generator

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
Degerli Arkadaşlar açık ifade edeyim böyle cihazlarla havalara heves arzulara kapılıp alıp övünen cihazda problem yaşayıp yetkili servislerle birbirine giren kavga eden çok kişi oldu örnegin;
yurtdışı imei kaydı olmayan cihazların tümü genelde çok sıkıntılı cihazlardır.
Garantisi tamiri/ücreti/servisi herşeyi ile kafanızı agrıtır moralinizi bozar orjinalparça/yedekparça bulmak zordur yurtdışı (kaçak) imei bulunmayan cihazların Orjinal yetkili servisi zerre gram ilgilenmez Orjinalini alsaydın kardeşim delimi ne ya !!!ya bi git Allah Allah bak elimde kalcan şimdi ha kırmayım kafanı kolunu bacagını...! herkes orjinal cihaz ürün almazsa biz yetkili servisler nereden nasıl ekmek yiyecegiz nasıl emegimizin karşılıgı para kazanacagız sittir ulan diyen yetkili servis hışmına lincini öfkesine ugrayan magdur müşteriler çok var böyle başını yerden yere vurup bu ne abi yaa! diyen feryat eden sayısız çok kişi müşteri dolu piyasada

İşin kısası ; VESSELAM (ORJİNAL) CANDIR...! GERİSİ HEYECANDIR
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

EEEEE burası Türkiye Welcome to Türkiye sen ucuz cihaz aldım sanırsın aklını alırlar ÇAL KEKE ÇAL MÜSLÜM BABA ÇAL DERTLİ DERTLİ + CİGARA PÜFFFFF

sahte ürün almayın özellikle çinli magaza sitelerinden Alibaba ve benzeri merkezi çinde olan çinli web sitelerinden haram günah beyler

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Degerli Arkadaşlar açık ifade edeyim böyle cihazlarla havalara heves arzulara kapılıp alıp övünen cihazda problem yaşayıp yetkili servislerle birbirine giren kavga eden çok kişi oldu örnegin;
Garantisi tamiri/ücreti/servisi herşeyi ile kafanızı agrıtır moralinizi bozar orjinalparça/yedekparça bulmak zordur yurtdışı (kaçak) imei bulunmayan cihazların Orjinal yetkili servisi zerre gram ilgilenmez Orjinalini alsaydın kardeşim delimi ne ya !!!ya bi git Allah Allah bak elimde kalcan şimdi ha kırmayım kafanı kolunu bacagını...! herkes orjinal cihaz ürün almazsa biz yetkili servisler nereden nasıl ekmek yiyecegiz nasıl emegimizin karşılıgı para kazanacagız sittir ulan diyen yetkili servis hışmına lincini öfkesine ugrayan magdur müşteriler çok var böyle başını yerden yere vurup bu ne abi yaa! diyen feryat eden sayısız çok kişi müşteri dolu piyasadam günah beyler
sahte ürün almayın özellikle çinli magaza sitelerinden Alibaba ve benzeri merkezi çinde olan çinli web sitelerinden haram günah beyler
neye göre haram günah??

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Garantisi tamiri/ücreti/servisi herşeyi ile kafanızı agrıtır moralinizi bozar orjinalparça/yedekparça bulmak zordur yurtdışı (kaçak) imei bulunmayan cihazların Orjinal yetkili servisi zerre gram ilgilenmez Orjinalini alsaydın kardeşim delimi ne ya !!!ya bi git Allah Allah bak elimde kalcan şimdi ha kırmayım kafanı kolunu bacagını...! herkes orjinal cihaz ürün almazsa biz yetkili servisler nereden nasıl ekmek yiyecegiz nasıl emegimizin karşılıgı para kazanacagız sittir ulan diyen yetkili servis hışmına lincini öfkesine ugrayan magdur müşteriler çok var böyle başını yerden yere vurup bu ne abi yaa! diyen feryat eden sayısız çok kişi müşteri dolu piyasada

İşin kısası ; VESSELAM (ORJİNAL) CANDIR...! GERİSİ HEYECANDIR

neye göre haram günah??

Muhtelemen arkadaş olayı anlamamış. Ayrıca yurdışından gelen ürünleri sahte ürün sanıyor

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
Domestos Domestos Ben Sadece çin üretim menşeli magaza/teknoloji web teknoloji E- magaza sitelerinden bahsediyorum İşini Düzgün Yapan Firmalar ile Bir Derdim YOK TEK sorunum Sahte taklit ucuz dandik kazık mal /ürün satan bütün haramzade firmalar sattıkları her haram ürün haksız-kazanç olarakk ceplerini büyük-haz-iiştah-mutlulukla ceplerini dolduruyor çok yüksek miktarlar ceplerine giriyor, (Bildigin sömürü dolandırıcılık bunun adı sözde- meslek-firma dolandırıcılıgı)
Olan ise ucuz telefon alıp sorunsuz bir şekilde kullanacagını hayaliyle sanan garip guraba canııımm müşterilere oluyor sonu hüsran bunu hiç kimse inkar edemez reddedemez
Bakınız örnek : İNDİRA GANDİ YAPACAN DEMİ ÇAKAL CEPÇİLİK YAPACAN DEMİ ÇAKAL MINGIRLARI PARALARI CEBE ATACAN DEMİ ÇAGAL ARDINDAN MEŞHUR RECEP İVEDİK ÇOMAK HAREKETİ (HAHAHA NE GÜLDÜM YA RECEP İVEDİK- ŞAHAN GÖKBAKAR'A ÜSTAD'A SEVGİLER SAYGILAR.... GLOBALLEŞEN DÜNYA EKONOMİ FALAN FİLAN :) :) :) :) Takashi makito hiroshi ne lan sizin derdiniz geldiniz bize artislik dolandırıcılık mı yapıyonuz valla kafanızı gözünüzü kırarım ha recep ivedigin sivri burunlu meşhur kundura ayakkabısı masaya fırlar su bardagı devrilir japonlar korkar olay tatlıya baglanır kuzen Hakan İvedik mutlu olur şirket kurtulur rahat bir nefes Alır...! . :) :) :) :) HOPLAYI VER ÇEKİRGE ZIPLAYI VER ÇEKİRGE BENİM CANIM ÇEKİRGE BIDI BIDI BIDI BIDI ÇEKİRGE ÇEKİRGENİN AYAGINDA ÇEKİRGENİN AYAGINDA..................................... YANDAN YANDAN OFFF OFFF.....................................................

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
SAYIN blaki blaki merak etme Degerli kardeşim okadar cahil cühela degilim çok şükür (Computer) Donanım- Bilgisayar ve (SmartPhone) Akıllı Telefon Cihazları IPTV-İNTERNET PROTOCOL İNTERNET TABANLI TV YAYINI+VDSL YÜKSEK HIZLI MODEM(Tivibu) ve diger yabancı markalar(İPTV) (Security System) Alarm Güvenlik Sistemleri Ve (CCAM) dış cephede kullanıma tasarlanmış iç cephede kullanıma tasarlamış son teknoloji (CCAM SİSTEMLERİ) magaza şirket avm. graj ev işyeri okul gibi yerlerde kullanılan kamera -görüntüleme cihaz aygıtları
Pioneer Jameson THX subwoofer gibi son derece kaliteli hertürlü müzik ses sistemlerini satmaktayım hatta bu forumda ilkez özel olarak adımı ailemi sülalemi kaç kardeşten ve aileden oldugumu kız-erkek kardeşlerimin adını nerede yaşadıgımı ( Ankara-Etimesgut) belirtmiştim
hatta Smart tvlerden hiç anlamam
ama Bilgisayar ile ilgili hertürlü sorunuza ve Akıllı Telefon sorunlarınız için herşey için bana ulaşabirsiniz diye belirtmiştim bazı üyeler görmedi herhalde :) :) :)
hatta Adam Angaralı Adamın Gralı Ankaralıyız Goçum bebeler 06 diye tebessüm içeren hoş yazılar yazmıştım komiklik olsun deyi (diye) Beklerim Etimesgut'a
bi çayımı için isterrseniz hepinizi seviyorum :) :) :) Saglıcakla ALLAHA EMANET

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
SAYIN blaki blaki merak etme Degerli kardeşim okadar cahil cühela degilim çok şükür (Computer) Donanım- Bilgisayar ve (SmartPhone) Akıllı Telefon Cihazları IPTV-İNTERNET PROTOCOL İNTERNET TABANLI TV YAYINI+VDSL YÜKSEK HIZLI MODEM(Tivibu) ve diger yabancı markalar(İPTV) (Security System) Alarm Güvenlik Sistemleri Ve (CCAM) dış cephede kullanıma tasarlanmış iç cephede kullanıma tasarlamış son teknoloji (CCAM SİSTEMLERİ) magaza şirket avm. graj ev işyeri okul gibi yerlerde kullanılan kamera -görüntüleme cihaz aygıtları
Pioneer Jameson THX subwoofer gibi son derece kaliteli hertürlü müzik ses sistemlerini satmaktayım hatta bu forumda ilkez özel olarak adımı ailemi sülalemi kaç kardeşten ve aileden oldugumu kız-erkek kardeşlerimin adını nerede yaşadıgımı ( Ankara-Etimesgut) belirtmiştim
hatta Smart tvlerden hiç anlamam
ama Bilgisayar ile ilgili hertürlü sorunuza ve Akıllı Telefon sorunlarınız için herşey için bana ulaşabirsiniz diye belirtmiştim bazı üyeler görmedi herhalde :) :) :)
hatta Adam Angaralı Adamın Gralı Ankaralıyız Goçum bebeler 06 diye tebessüm içeren hoş yazılar yazmıştım komiklik olsun deyi (diye) Beklerim Etimesgut'a
bi çayımı için isterrseniz hepinizi seviyorum :) :) :) Saglıcakla ALLAHA EMANET
Kardeşim dükkanın adı nedir?

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
Şunu da belirtmek isterim YurtDışı imei no'su. olmayan akıllı telefon / tablet gibi ürünlere imei açtırmak Türkiyede son yıllarda yapılan devlet odaklı zam ötv kdv-vergi zamlarından sonra çok pahalı tuzlu hale geldi bi araştır istersen ay ben şoklardayım galiba diyeceksin,

örnek hesap; minumum en düşük 1.000bin tlik ucuz bi telefon mu aldın
bunun gelişi var kargosu var gümrük kontrolü parası var malum $ Dolar fiyatı var 6.21$ ötvsi kdvsi vergisi imei telefon açtırma ücreti cartı curtu falan filan
Türkçe dil destegi olmaması
bide orjinal degilse Google'ın Engellemesi ile oluşan yazılım guncelleme hataları sıfır destek uygulama sorunları hataları tüm Google hizmetlerine uygulamalarına erişim kullanım sorunları
Root sorunları -Bootloader sorunları (ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİ TELEFON GÜÇ DÜGMESİ İLE TAMAMEN KAPATILIP AÇINÇA GELEN YÜKLEME KARŞILAMA EKRANI ANDROİD SİSTEMİ)
ve bi çok problem bozulunca/arızalanınca bide orjinal olmadıgı için merdiven altı yetkili servisler parça/yedek parça bulamama sorunu
Ucuz telefon ucuz etin yahnisini alan zat fiyat bi bakmışsın 2bin.500 liraya patlamış :) :) :)
bide 2bin -3bininin veya yükseginin fiyatı imei olmayan yurt dışı telefon aldıgını düşünen zat ne yesin ne içsin nasıl getirsin aylık maaşın sonu

EKONOMİ ÇOK İYİYMİŞ HABERİN VARMI YAR YAR HABERİN VARMI
(ÇEK DUMANI BURAM BURAM CİGARAYI ÇAL KEKE ÇAL AÇ MÜSLÜM BABAYI OFFFFFFF ULAN OFFFFFFFF) :) :) :) :)
TROLL ; EKONOMİ ÇOK İYİİ YAV HERKES BİZİ KISKANIYOR...!
AAAA bak okadar zengİn bir ülke olduk ki yurtdışından imei no olmayan telefon alıp Türkiyede fahiş fiyatlarla imei no açtırıyoruz ...! ne kadar güzel neka hoş
Hüloooooooggggggggggg
AYRICA KAÇ YIL OLDU ÖRNEK BAKINIZ GOOGLE TÜM DESTEGİNİ HUAWEİ TEKNOLOJİ DEVİNDENDEN ÇEKTİ HUAWEİ ARTIK GOOGLE VE ANDROİD SERVİSLERİNDEN HİZMETLERİNDEN YARARLANAMAYACAK UYKULAR HARAM OLDU ÇOK SEVDİM YALAN OLDU GENÇLİGİM BAK TALAN OLDU GECELER GECELER ZALIM GECELER GECELER GECELER DÜMEN GECELER UMUT IŞIKLARIJM BİRBİR SÖNDÜLER :) :) :) :)

ARKADAŞLAR MESAİ ÇALIŞMA SAATİ BİTTİ MAGAZA KAPANDI ŞİMDİ EVE GEÇİP AZICIK DİNLENCEM HANIMLA ÇOCUKLA NEYSE BU KADAR KOMEDİ YETER SİZİ TEBESSÜM :) ETTİRDİMSE NE MUTLU BANA ALLAHA EMANETSİNİZ SAGLICAKLA İYİ GECELER :) :)
ŞÜKREDİN RABBİMİZE LA GALİBE İLLAH ALLAH SABREDENLERLE BERABER ZAFER İSLAMIN ZAFER İNANANLARINDIR...! TEKBİR ALLAHU EKBER TEKBİR ALLAHU EKBER

Son düzenleme:
sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
Ben ekim ayında almıştım, kayıtsız mi9t 128gb 2K ₺'na, şubat ayında 90 gün kaldı diye mesaj geldi banada, ilk sim slotuna hiç takmadım simkart. İmei işini kendim hallettim o konuda sorun yok iyi kötü anlıyorsanız çok basit. Lakin hangi modeli alırsanız alın 64 gb yerine en az 128gb depolama almanızı öneririm.

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
imei olayında alirken guvenilir satici olmasi şart birkac kisi var istanbulda nette araştırınca yorumlara da bakin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt