TTNET mi yoksa TURKNET mi

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Bahsetiğiniz modemler 600₺ civarında hocam o kadar para vermem imkansız daha makul bir fiyata modem yok mu?

aslında bu modemin ederi 120- 150 arası ama piyasada bulunmadığı için yüksek fiyatlarda satılıyor.
burada 305 lira

Eski bir modem olmasına rağmen piyasadaki en iyi f/p modemdir kendisi. o dediğiniz asus modem filan yanında basit kalır

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
turknete geçecekler 2 defa düşünsün. 35 mb yerine 16 mb bağlantı verdiler. şikayetim üzerine 35 mb vdsl bağlantı sağladılar . 1 gün kullandım ertesi gün tekrar 16 mb bağlantı vermeye başladılar. Tekrar şikayet kaydı oluşturdum cevap olarak da hattınız en fazla 16 mb desktekliyor cevabını verdiler . Normalde hattım 100 mb destekliyor. Şu anda 2 saattir de bağlandım yok durduk yerde

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
merhaba,

yıllarca TTnet kullandıktan sonra 4 sene önce sokağımıza altyapının döşenmesinden sonra Turkcell Superonline fibere geçtim, fiyatları makul, hizmet kalitesi ve hız 10 üzerinden 10.. birde şu kotayı kaldırırlarsa harika olaca! netflix inanılmaz hızda kotayı tüketiyor, 3-4 günde kota doluyor.. gerçi hızım 8 mbit'e düşmesine rağmen yavaşlama takılma olmuyor, ama insanoğluyuz işte, daha fazla daha fazla olsun istiyoruz :sirit

turknet hiç kullanmadım bilmiyorum..

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
merhaba,

yıllarca TTnet kullandıktan sonra 4 sene önce sokağımıza altyapının döşenmesinden sonra Turkcell Superonline fibere geçtim, fiyatları makul, hizmet kalitesi ve hız 10 üzerinden 10.. birde şu kotayı kaldırırlarsa harika olaca! netflix inanılmaz hızda kotayı tüketiyor, 3-4 günde kota doluyor.. gerçi hızım 8 mbit'e düşmesine rağmen yavaşlama takılma olmuyor, ama insanoğluyuz işte, daha fazla daha fazla olsun istiyoruz :sirit

turknet hiç kullanmadım bilmiyorum..
son durum ne,ocaktayız kota kalktımı

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Akk zamanında hiç bu şekilde sıkıntı çıkmadı kaldıki downloadumda çoktur hızım bile düşse 16 ya düşüyodu ama 16da bile böyle bir yavaşlık görmedim !!!
bu akk kalktığından beri birader demiştide inanmamıştım 3 gündür de deniyorum akşam 18:00 den sonra bilhassa internet ciddi oranda yavaşlayıyor :polis gece rahatmı dedim 3te bile denedim aynı sabah 6 yada 7ye kadar aynııı!!! 50 mbit hız bana DSL Hızı(Kb/s):4094 / 40960 da sabitliyo ama bana ulaşan ne yazıkki 18 :sopa1:sopa1:sopa1 sorarsanda altyapı yok binada kablo dediler ev yeni hattı ben sıfır yeni kablo eksiz yaptırmışım kalkmış kablonda olabilir oda olabilir diyo ölçüyo
sıkıntı bulamıyo kendi kofrası olmuş örümcek ağı gibi dünya kablo sıyrılcak ya için içinden mazeretler işte vs vs vs..
bitek bendemi dedim:alala internette arattım:ciks adamlar bilincli olarak hızı düşürüyolarmış!!!!
şikayetler
türk telekom'un akk'yı gizlice uygulamasınden tutunda
bide üstüne üstlük aradığınızda adamlar işte insanların o saatten sonra çok kullandığı
yok alt yapı sıkıntısı yok cart curt ne aklına gelirse mazeret üretiyor!!!
e diyon akk varken o insanlar 18den sonra kullanmıyomuydu bende kullanıyodum bu tarz bir sıkıntı yoktu diyom
kime diyon işte istedikleri gibi at koşturuyolar
bazı web siteleri ve hizmetler için internet hızını sınırlandırdığı !!!!
(özellikle youtube) türktelekom akk'nın kaldırılmasını altyapı yetersizliği sebebi ile istemediğini

Türk Telekom Bilerek İnternet Hızını Yavaşlatıyor! diye - Şikayetler birsürü .. bu furyaya türksatta girmiş :)) bu en azından 19 da başlıyomuş:)))

insan yok canım o kadar da yapamazlar demek istiyor ama !!!!
hız testi sitesine tam erişim veriyomuş millet sıkıntı çıkartmasın diye geri kalan adresleri daraltıyo
senin haberin olmadan yazıklar olsun !!! diğer operatöre geçsen e zaten aynı alt yapıyı kullanıyo o ayrı bi dert

Adsizd87d96cb473c7177.jpg

bizim bide sözleşmede bittiğinden istediğimize geceriz ama eşek aynı altın semer vursan ne olcak eşşek aynı türktelekom :)
fiber hakgetire :))) aynı ne kullanırsan kullan aynı b.kun laciverti :))):alsana

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Y yeerken, +1 ile seni destekliyorum ve ekliyorum kardeşim. Internet annemin üzerine ve engelli raporu üzerinden 48 TL indirimli ödüyorum.

Her mecrada karşıma çıktıkça AKN yi de çok önceden kaldırdıkları için firma ile ilgili dilim döndüğünce herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Bana göre eksi değil ama kimine göre antipatik olan müşteri hizmetlerinin olmaması.. Herkes internetin içine doğmadığı için bazı şeyleri yapamıyor veya uğraşmak istemiyor. Uğraşmak da zorunda değil tabi.

Ben canlı kanlı müşteri hizmetleri isterim arada sövücem yeri gelince de övücem diyorsanız Turknet e bulaşmayın.

Aldığım hizmetten 2 yıldır memnunum. Ben geçerken cezai bedelin 120tl sini ödemişlerdi.Turk Telekom gözünün yaşına bakmıyo müşterinin.. Ama fazlasıyla uygun gelen faturalarla amorti ettim parayı da.. Tahahüt de yok. Bi girin beğenmezseniz çıkın. Vaktiniz varsa tabi.
Söyleyeceklerim bu kadar hakim bey :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri