• Merhaba Ziyaretçi, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur.

Traktör kalorifer anahtarı arızası hakkında

kimkidük

Aktif Üye
12 Eyl 2018
20
3
32
teraspy @teraspy , evet 2 meme orada dolaşıyor alttaki tek meme 1 2 3 deki memelere temas ediyor. Traktör ithal mccormick hocam ondan dolayı parçalar pahalı malum döviz fiyatları. Valla dediğim gibi daysonla yapıştırıp topladım yarına kadar ellemiyeceğim ki tam kurusun. Bakalım olacak mı :sirit

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
1,686
113
59
teraspy @teraspy , evet 2 meme orada dolaşıyor alttaki tek meme 1 2 3 deki memelere temas ediyor. Traktör ithal mccormick hocam ondan dolayı parçalar pahalı malum döviz fiyatları. Valla dediğim gibi daysonla yapıştırıp topladım yarına kadar ellemiyeceğim ki tam kurusun. Bakalım olacak mı :sirit
Hımm,ben panelden dolayı benzetmiştim hollanda.
Olur ama zorlarsan yine sorun yaratır,o zaman başka bir yol deneriz ,tabii resimdeki parçayı 404 balata temizleyiciyle yağdan iyice temizleyip resim çekersin artık(diğer balata temizleyiciler plastik aksama zarar verir,tavsiye etmem)
Sana şimdilik kolay gelsin bakalım 🙂

kimkidük

Aktif Üye
12 Eyl 2018
20
3
32
teraspy @teraspy , Tamamdır hocam bi deneyelim bakalım, çok teşekkür ederim size zahmet verdim.

Üst Alt