Toshiba 58UA3A63DT

T Çevrimdışı

taner23

Aktif Üye
12 Kas 2020
106
39
Değiştirmediğin menüyü ,neden düzeltmeye çalıştın mubarek :)
Bari değiştirmeden önce foto çekseydin tvden :)
Baba üzerimde bi şansızlık sakarlık var anlamdım . Şimdi cihaza yeni yazılım atacaklar pazartesi büyük ihtimal yazılım la o service menüsünde kendi orjinaline döner diye tahmin ediyorum . Sonrasında resmini çekecem tek tek o lanet menünün Burda da paylaşırım tabi TV nin sorunu çözülürse çözülmezse de iade ye uğraşacam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Baba üzerimde bi şansızlık sakarlık var anlamdım . Şimdi cihaza yeni yazılım atacaklar pazartesi büyük ihtimal yazılım la o service menüsünde kendi orjinaline döner diye tahmin ediyorum . Sonrasında resmini çekecem tek tek o lanet menünün Burda da paylaşırım tabi TV nin sorunu çözülürse çözülmezse de iade ye uğraşacam
Güzel haber bekliyoruz o zaman :ok

T Çevrimdışı

Thepomax

Yeni Üye
27 Kas 2020
14
32
Yok bu android gerçi a101 de satıldı mı bilmiyorum
Evet değilmiş orda satılan 58UL3A63DT versiyonuymuş. Peki sizce hocam anroidli olan model mi yoksa linux tabanlı olan mi hangisini tavsiye ediyorsunuz. Anroidli olan modelin satışını bulamadim internette.
Sizce hangi model

58UA3A63DT​

58UL3A63DT​

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet değilmiş orda satılan 58UL3A63DT versiyonuymuş. Peki sizce hocam anroidli olan model mi yoksa linux tabanlı olan mi hangisini tavsiye ediyorsunuz. Anroidli olan modelin satışını bulamadim internette.
Sizce hangi model

58UA3A63DT​

58UL3A63DT​

İkisini de deneyimledim tek farkı android olması sizin isteğiniz ne ise ona göre yonelebilirsiniz

T Çevrimdışı

Thepomax

Yeni Üye
27 Kas 2020
14
32
İkisini de deneyimledim tek farkı android olması sizin isteğiniz ne ise ona göre yonelebilirsiniz
Peki siz panel olarak öneriyormusunuz 58" lerdeki panda panelleri yada 55ul3b63dt (bunların samsung herhalde panelleri) olabilir mi. Büyüklük olarak derseniz 55 ve 58 ikiside olabilir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Peki siz panel olarak öneriyormusunuz 58" lerdeki panda panelleri yada 55ul3b63dt (bunların samsung herhalde panelleri) olabilir mi. Büyüklük olarak derseniz 55 ve 58 ikiside olabilir
Ben tavsiye vermiyorum, tavsiye konusu mevcut bı model sordunuz 3. Modele geçtik ?
Ben pandaları seviyorum kullanıcı gözü ile bir sorun görmüyoruz. Tabiki Samsung panel daha iyi orası ayrı konu.
Tavsiye almak için tavsiye ana konusunda destek alabilirsiniz.

S Çevrimdışı

sgartel

Yeni Üye
29 Kas 2020
13
38
Sizce hangi model

58UA3A63DT​

58UL3A63DT​

Toshiba

Ben de çok arada kaldım bu modelde

T Çevrimdışı

Thepomax

Yeni Üye
27 Kas 2020
14
32
Toshiba

Ben de çok arada kaldım bu modelde
Hangi carrefour da var ben baktım bulamadim internette
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben tavsiye vermiyorum, tavsiye konusu mevcut bı model sordunuz 3. Modele geçtik ?
Ben pandaları seviyorum kullanıcı gözü ile bir sorun görmüyoruz. Tabiki Samsung panel daha iyi orası ayrı konu.
Tavsiye almak için tavsiye ana konusunda destek alabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
49Ua ile tüm özellikler aynı mı acaba ?:hmm

A Çevrimdışı

ailton1071

Yeni Üye
16 Ara 2020
4
37
Merhaba mu modelin satışı şu an için internette yok sanırım. Bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba? Vestel üretimi mi durdurdu caba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt