TOSHIBA 50UL2A63DTA titreme problemi

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
hkc güzel sağ sol açıları biraz dar ama hızlı sahnelerde sorun yok bende 3 tane toshiba var panelleri chot hkc ve lg en çok lg panelden memnunum
yani şimdi burada amaç önemli dediğin gibi en iyisi LG, hareketli sahnelerde yan açı problemi olmayan en iyi panel ama kontrastı düşük siyahlar kötü samsung olsa çok iyi olurdu ama auo ve samsungdan sonra yine en iyisi hkc diye düşünüyorum. Deneyip göreceğiz sağ sol açı da çok problem değil genel de zaten tam karşıdan izlerim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hkc güzel sağ sol açıları biraz dar ama hızlı sahnelerde sorun yok bende 3 tane toshiba var panelleri chot hkc ve lg en çok lg panelden memnunum
HKC'nin siyahları nasıl yani karşıdan izlemede renk doygunluğu falan iyi mi ?

P Çevrimdışı

prince78 

Yeni Üye
27 Ara 2020
27
47
yani şimdi burada amaç önemli dediğin gibi en iyisi LG, hareketli sahnelerde yan açı problemi olmayan en iyi panel ama kontrastı düşük siyahlar kötü samsung olsa çok iyi olurdu ama auo ve samsungdan sonra yine en iyisi hkc diye düşünüyorum. Deneyip göreceğiz sağ sol açı da çok problem değil genel de zaten tam karşıdan izlerim

HKC'nin siyahları nasıl yani karşıdan izlemede renk doygunluğu falan iyi mi ?
bu sorun lanet vestel 43 ua 9800 de de mevcut ben olayı çözdüm tv sadece 50 hz ve 50 fps videolarda sorun olmuyor ama 60 kare ve heleki 25 kare bir video veya flimde o görüntü resmen çöp ben hakem heyetine verdim sonucu bekliyorum sizde iade edebilirseniz edin sorun panel degil anakartta kim ne derse desin

Bunu sadece Netflix de mi yapıyor ?
Normal yayınlarda var mı bu sorun ?
YouTube de aynı mı ?
İnternet hız durumunuz nedir ?
TV kablolu mu kablosuz mu bağlı?
Modem uzaklığı?
bu sorun lanet vestel 43 ua 9800 de de mevcut ben olayı çözdüm tv sadece 50 hz ve 50 fps videolarda sorun olmuyor ama 60 kare ve heleki 25 kare bir video veya flimde o görüntü resmen çöp ben hakem heyetine verdim sonucu bekliyorum sizde iade edebilirseniz edin sorun panel degil anakartta kim ne derse desin

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30

yok ben zaten toshibayı iade ettim bunda çıkarsa bunu da iade edicem ama artık sıkıldım aldığım her ürün sorunlu sıkıntılı gerçekten paraya kıyıp 8-9 bin vermeden kaliteli ürün alınmıyor bunu anladım

Geri
Üst Alt