TOSHIBA 50UL2A63DTA titreme problemi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bunu sadece Netflix de mi yapıyor ?
Normal yayınlarda var mı bu sorun ?
YouTube de aynı mı ?
İnternet hız durumunuz nedir ?
TV kablolu mu kablosuz mu bağlı?
Modem uzaklığı?

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
Normal yayınlarda dikkat etmedim hareketli sahne çok yok ama normal televizyon yayınları çok iyi değil ki ben normal TV yayını izleyen biri değilim modemin hemen altında wifi ile bağlı ama internet hızım bayağı yüksek 100 megabit falan daha önce LG vardı onda böyle şeyler olmamıştı sadece hareketli sahnelerde oluyor bunu farkettim görüntü kalitesi iyi fena değil ama bu titreme can sıkıcı F fikoloji

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Normal yayınlarda dikkat etmedim hareketli sahne çok yok ama normal televizyon yayınları çok iyi değil ki ben normal TV yayını izleyen biri değilim modemin hemen altında wifi ile bağlı ama internet hızım bayağı yüksek 100 megabit falan daha önce LG vardı onda böyle şeyler olmamıştı sadece hareketli sahnelerde oluyor bunu farkettim görüntü kalitesi iyi fena değil ama bu titreme can sıkıcı F fikoloji
Gürültü azaltma, dimming gibi özellikleri azaltmayı denediniz mi ?
Yakınsa kablolu bağlayın, her markanın wifi chipset i aynı kalitede değil.

C Çevrimdışı

cagri2506

Aktif Üye
18 Ocak 2021
70
30
Ben en yüksekte çalıştırıyorum ondan mı acaba ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Gürültü azaltma, dimming gibi özellikleri azaltmayı denediniz mi ?
Yakınsa kablolu bağlayın, her markanın wifi chipset i aynı kalitede değil.
Ben en yüksekte çalıştırıyorum ondan mı acaba ? En yüksekte çalıştırmak böyle sorunlar yapar mı ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben en yüksekte çalıştırıyorum ondan mı acaba ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben en yüksekte çalıştırıyorum ondan mı acaba ? En yüksekte çalıştırmak böyle sorunlar yapar mı ?
içeriğe bağlı olarak yapar.
her ayar ayrı bir özelliktir hepsini yükseltmek birşeyleri de bozmak anlamına gelir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt