Toshiba 49U7763DAT Kullanıcı incelemesi (Amazon 2.300₺)

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
48
hocam yan açı fotoları atabilir misiniz?
Benden de gelsin :-)

IMG_20181007_22484807cc77ee5027c648.jpg
IMG_20181007_224833298db425389527e3.jpg

J Çevrimdışı

javie

Yeni Üye
5 Eki 2018
25
43
Hocam ilginç ama benim tv de yandan değişim yok. Fotoğraf çekmeye çalıştım bizimki de bozul gösterdi yandan da karşıdan da. :))

İade hakkım var ayın 24.üne kadar. Daha uygun fırsat olursa iade ederim ama şimdilik memnunum.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
1 metre mesafede yan açıdan izleyeceksiniz VA panel almayın zaten. 49" tvnin izleme mesafesi kaç metre olmalı sağlıklı izleme açısı nedir bunlara bakmak lazım önce. tvde ekranda hiçbir sıkıntı yok yani, sıkıntı ihtiyaca göre tv almamak.

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
48
yan açı epey kötüymüş hocam.
Fotoğraf aşırı kötü gerçekte bu kadar fark yok, açı olarak bir adım öncesi de gayet başarılı. Dün misafir vardı yandan nasıl dedim değişiklik fark etmedim dedi mesela. F/p ürün arıyorsanız regalin 49 inç 4k modeline bakın derim 7 binli olan.

J Çevrimdışı

javie

Yeni Üye
5 Eki 2018
25
43
Fotoğraf aşırı kötü gerçekte bu kadar fark yok, açı olarak bir adım öncesi de gayet başarılı. Dün misafir vardı yandan nasıl dedim değişiklik fark etmedim dedi mesela. F/p ürün arıyorsanız regalin 49 inç 4k modeline bakın derim 7 binli olan.

Regaldeki fark nedir hocam? HDR yok sanki onda da. Epey.com dan baktım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

FAF05DC9-0303-4A28-977D-3AE0506FE7A3.jpg
C7AC8C62-F0A4-471C-8FFE-D2219BB2AE97.jpg

Yaklaşık 2-3 metreden çekilmiş fotoğraflar. Rahatsız edici birşey yok.

Sadece HDR çok önemli bir eksiklik mi merak ettiğim şey bu Adem Helvacı Ado

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

explorer 

Aktif Üye
24 Tem 2018
138
27
Samsung geçen gün beni mu7000 konusunda aramıştı.

çok fazla şikayet aldıklarını belirtti.
Türk aile yapısına uygun bir açıya sahip olmadığını kabul ediyorlar.

L Çevrimdışı

labkamil

Yeni Üye
10 Eki 2018
34
40
merhaba bende bu tvden aldım amazondan. internet bağlantısında sıkıntı yaşıyorum. wifi ile bağlandığımda bazen hiç sıkıntı olmuyor ama bazen 10 sn de bir kopup tekrar bağlanıyor. telefondan yayarak denedim interneti sorun olmadı. birde bazen kapanıp açılıyor 2-3 kere denkgeldim.
olumlu daha çok yönünü sevdim daha önce 32samsung kullandım düz lcd. içindeki yerleşik uygulamalar güzel.
ss iptv uygulaması ile pcden ip kodları aktararak iptv izleyebiliyorum.

tv en son 2017de güncelleme almış yenisini bulmuyor. sürüm v2.41.5.0 olarak görülüyor.

J Çevrimdışı

javie

Yeni Üye
5 Eki 2018
25
43
Bugün eski hdmi leri çıkarıp Amazon’dan aldığım hdmi 2.0 taktım hem tv ye hem de Ps4’e.
Yukarıda arkadaş çok birşey beklemeyin demişti, haklıymış aslında ama hiç farketmedi desem yalan olur. Daha doğrusu Ps4 de pek fark göremedim.

Ama kablonet kanallarında bariz fark var. Görüntü cam gibi oldu. Netflixde 4K denedim ve şunu söyleyeyim 4K yayın pek farketmedi, eski 5 yıllık kablodakinin aynısı sayılır ama hd yayında çok farketti. Ve sesler de daha iyi oldu. Açıkcası tvyi beğendim. Bu arada ekran kesinlikle va. Yandan görüntü az da olsa değişiyor.

İade etme sürem hala var. Ayın 22 sine kadar. Daha iyi bir fırsat çıkacak gibi olursa iade ederim. Ne bileyim black friday geliyor, uygun şeyler olabilir gibi. Haber veren olsa ne iyi olur :)

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
Bugün eski hdmi leri çıkarıp Amazon’dan aldığım hdmi 2.0 taktım hem tv ye hem de Ps4’e.
Yukarıda arkadaş çok birşey beklemeyin demişti, haklıymış aslında ama hiç farketmedi desem yalan olur. Daha doğrusu Ps4 de pek fark göremedim.

Ama kablonet kanallarında bariz fark var. Görüntü cam gibi oldu. Netflixde 4K denedim ve şunu söyleyeyim 4K yayın pek farketmedi, eski 5 yıllık kablodakinin aynısı sayılır ama hd yayında çok farketti. Ve sesler de daha iyi oldu. Açıkcası tvyi beğendim. Bu arada ekran kesinlikle va. Yandan görüntü az da olsa değişiyor.

İade etme sürem hala var. Ayın 22 sine kadar. Daha iyi bir fırsat çıkacak gibi olursa iade ederim. Ne bileyim black friday geliyor, uygun şeyler olabilir gibi. Haber veren olsa ne iyi olur :)
Hocam servis çağırıp kurduktan sonra nasıl iade ediyorsun ? oluyor mu öyle ya =)

ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
48
Hocam Amazon’la görüştüm teslim aldıktan 1 aya kadar iade edebileceğimi söyledi. 2 defa özellikle sordum.
Evet 30 gün iade var. Şunu sordunuz mu? Ambalaj açıldığı için geri ödeme de kesinti yapıyorlar mı?

Not: Ben ambalajı attım iade şansım falan yok :) tv den çok memnunum :P

Geri
Üst Alt