Toshiba 32LL3C63DT Ağ Sorunu

B Çevrimdışı

blackerz59

Yeni Üye
18 Mar 2022
25
33
Yeni aldığım daha bir haftalık olan Toshiba 32LL3C63DT cihazımda internete bağlanmama sorunu oldu. Youtube'da video izlerken cihaz kendi kendine kapanıp açıldı ve bir daha da internete bağlanmadı. Ağ menüsünden "kablosuz ağları tara" yapıyorum, "lütfen bekleyiniz" kısmında duruyor ve menü kapanıyor. WPS bağlantı denedim ondan da sonuç alamadım. İnternetimde bir sorun yok yani bundan eminim çünkü diğer cihazlarım bağlı ve aktif olarak kullanabiliyorum. Sorun nedir, ne yapmam gerekiyor?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Menü 4725 yapıp görseli ekleyiniz ardından options 3 girip görsel ekleyiniz

B Çevrimdışı

blackerz59

Yeni Üye
18 Mar 2022
25
33
Menü 4725 yapıp görseli ekleyiniz ardından options 3 girip görsel ekleyiniz
Tabi hocam, buyurun

27e6fb2b2b5e147b4.jpg

124774d372dc8a8f4.jpg

B Çevrimdışı

blackerz59

Yeni Üye
18 Mar 2022
25
33
Bugün yine aynı durum meydana geldi. Her seferinde fabrika ayarlarına mı döndüreceğim şimdi?Kronik sorunlu bir cihaz mı aldım anlamıyorum ki…

B Çevrimdışı

blackerz59

Yeni Üye
18 Mar 2022
25
33
TV nize yazılım atmadan önce. Modeminiz ile TV nizin wifi ayarlarını kontrol edin.
Bilgisayar yada cep inizle modemin arayüzüne girin. Wifi ile alakalı bölüme gelerek değişiklik yapın. Bunu bir deneyin. Olmazsa yazılım atarsınız.
WiFi ile ilgili hangi ayarı değiştirmem gerekiyor? Fabrika ayarlarına dönünce düzeldi tekrar etmez sandım ama 1 hafta sonu yine yaşadım aynı sıkıntıyı.

B Çevrimdışı

blackerz59

Yeni Üye
18 Mar 2022
25
33
Wifi nin güvenlik protokolleri vardır. Kullandığın cihaz ile eşleşmez ise sorun yaşatır. Modeminizin arayüzüne girin. Bir bakın deneyin. Değişiklikten sonra
Ona da bakayım ya ama sanki başka bir sıkıntı var gibi. Youtube üzerinde bir şey izlerken reklam çıkıyor mesela atla diyorum o anda anlık donuyor, sonra cihaz kapanıp açılıyor akabinde bir daha neti görmüyor. Ama öncesinde gayet güzel kullanabiliyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ona da bakayım ya ama sanki başka bir sıkıntı var gibi. Youtube üzerinde bir şey izlerken reklam çıkıyor mesela atla diyorum o anda anlık donuyor, sonra cihaz kapanıp açılıyor akabinde bir daha neti görmüyor. Ama öncesinde gayet güzel kullanabiliyorum.
Cihaz kapanıp açılıyorsa başka sorun olabilir.
Garanti mevcutsa bir servis çağırın ya da videoya kaydedin durumu, servise atın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri