Toshiba 32LL3C63DT Ağ Sorunu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yok onu kastetmedim aslında hani süreç başladı diyelim, gelip alacaklar takribi serviste ne kadar yatar televizyonum? Bir de fabrika çıkışlı ürün banttan sonra elden geçti mi her zaman sakatlık çıkarır düşüncesi var bende. Servis işi bölgeden bölgeye değişiyor, kumar yani. F fikoloji
Evet bir çoğu atölyeye alıyor elinde varsa hemen takip teslim ediyor. Elinde yoksa sipariş ediyor bı kaç güne hallediyor

A Çevrimdışı

ardacat

Yeni Üye
23 Ağu 2022
8
33
Bende bu cihazı aldim . Şu an wifi tarama yapmiyor, çalışmiyor. Sadece ethernetten internete girebiliyorum. Umarım sifirladiktan sonra yinelemez.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

blackerz59

Yeni Üye
18 Mar 2022
25
33
Bende bu cihazı aldim . Şu an wifi tarama yapmiyor, çalışmiyor. Sadece ethernetten internete girebiliyorum. Umarım sifirladiktan sonra yinelemez.
Ben yazılım yükseltmeyi de denedim, modem ayarlarını da türlü türlü şekillerde denedim. Lâkin kökten çözülmedi, aynı sorun yinelemeye devam etti. Başkalarından da benzer şikayetleri duyduktan sonra kanaat getirdim ki kronik sorunlu bir cihaz. Zaman zaman kafasına göre internet bağlantısı düşüyor. Bir müddet ne tarama yapma, ne bağlanma, ne de bağlantıları görme gibi Wi-Fi süreçleriyle alakası olmuyor. Manuel olarak fabrika ayarlarına çekerseniz ya da günlerce beklerseniz hasbel kader açar açmaz otomatik bağlanıyor ve bu döngü olarak sürekli tekrar ediyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri