Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

Ö Çevrimdışı

Özaltay

Yeni Üye
1 Kas 2018
39
35
Selam,
Panel de cisim mi var saç mi var çizik mi var bilemedim.
Öncelikle geçmiş olsun.
Panel bir kaç katmandan oluşuyor.
Arada birşey kalmış olabilir. Panel temizlenmesi sizin için bir sıkıntı arz etmez bunun ilerde herhangi sorun da çikartmayacağını bildirmek isterim. Bu iş servis için risk içerir o kadar. Eğer illa değişim istersen; bu ürün ayıplıdır, istemiyorum dersin biter. Sonuçta 0 bir üründe oluşan sıkıntı. Eğer katmanlarda çizik varsa değişir veya değişim için diretmelisin . Pixel zaten değil. ilk aklıma gelen sanki saç yada kirpik tarzı bişey.
Umarım hayırlısı neyse o olur
Teşekkür ederim. 0 bir ürünü servise alıp açıyorsan bu ürün defoludur. Ancak bunu kendileri kabul etmiyor, üstüne neye göre kabul etmedikleri muamma. Garanti belgesinde böyle bir şey bulamadım. Kredi kartına taksitle aldığım için iade yerine değişim yaptırmak istiyorum, iade son çare.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkür ederim. 0 bir ürünü servise alıp açıyorsan bu ürün defoludur. Ancak bunu kendileri kabul etmiyor, üstüne neye göre kabul etmedikleri muamma. Garanti belgesinde böyle bir şey bulamadım. Kredi kartına taksitle aldığım için iade yerine değişim yaptırmak istiyorum, iade son çare.
Tüketici hakem heyetine başvuracağım diye usteleyebilirsin

huseyinguler0707 Çevrimdışı

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
selam,
menü 4725 yapıp options 3 girip ekran resmi çekermisin

IMG_20190309_235827.jpg

huseyinguler0707 Çevrimdışı

huseyinguler0707

Yeni Üye
19 Eki 2018
48
Ben ekrandaki "None" yazısına göre yazdım, dediğim gibi sevgili F fikoloji veya TEKNOwest teknovest tam cevabı verirler mutlaka ama şunu da sorayım,modlama yaptınmı peki?
Tvyi sadece film dizi izlemek için kullanıyorum . İnternetide Netflix için yani televizyondan anlamıyorum. Modlama falan yapmadım . Farkında olmadan bişey yaptim ise bilmiyorum.tesekkur ederim ilgilendiğiniz için

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Rica ederim,acaba tvye (kanalların yedeğini alıp) reset atılsamı diyeceğim,istersen dene,usbye aktar kanalları,reset at bakaıl,olmadı dediğim gibi bir cevap mutlaka alırsın.
Kanalları yedekle,menü+4725 ile "diagnostic" gelip oradan resete OK bas,yeniden kurulum yapar tv)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Geri
Üst Alt