Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
E ekidj, ihraç larda full yazılıma vestel türkiye sisteminden ulaşamıyoruz. core yükerken sıkıntı yaşadığınızda full yazılım gerekli. ihraç ürünlerde bu sıkıntı var.

E Çevrimdışı

ekidj

Yeni Üye
21 May 2018
8
38
E ekidj, ihraç larda full yazılıma vestel türkiye sisteminden ulaşamıyoruz. core yükerken sıkıntı yaşadığınızda full yazılım gerekli. ihraç ürünlerde bu sıkıntı var.
anladım teknovest hocam tşekkür ederim peki yazılımı yükledim göze çarpan bi kaç iyileştirme var bunlardan biri iptv izlerkenki bağlantı hızım baya bi hızlandı ss ip tv kullanıyorum bu arada ama hala benim sorunum çözülmedi daha önce pcmden ve telimden wireless displayı kullanabiliyordum ama kaynaklar kısmında bazen gözüküyor bazen gözükmüyor bunun nedeni ne olabilir.

M Çevrimdışı

magrur0253

Yeni Üye
25 Ocak 2019
30
Peki tavsiyeniz nedir, rfve rfve hocamın dediği gibi "klasik farklı yazılım atınca açılmayan TV sorunu. " bu aşamadan sonra doğru yazılımı atsanda açılmıyor,
peki ne yapabiliriz, forumda rastladığım bir kaç kişide aynı sorunu yazıyor, bir çözümü olmalı illa ki ama ne, yeni anakart mı değişmeli veya farklı birşey mi yapılması lazım, hocam sizler bilemezseniz biz nasıl bilecez, bir yol gösterin lütfen.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Peki tavsiyeniz nedir, rfve rfve hocamın dediği gibi "klasik farklı yazılım atınca açılmayan TV sorunu. " bu aşamadan sonra doğru yazılımı atsanda açılmıyor,
peki ne yapabiliriz, forumda rastladığım bir kaç kişide aynı sorunu yazıyor, bir çözümü olmalı illa ki ama ne, yeni anakart mı değişmeli veya farklı birşey mi yapılması lazım, hocam sizler bilemezseniz biz nasıl bilecez, bir yol gösterin lütfen.
kartta problem var değişmesi lazım.
neden böyle oldu ki farklı yazılım mı attın ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet MB95 ile başlayan yazılım attım, sonra açılmayınca kendi yazılımını attım MB91 le başlayan, ancak artık açılmıyor, mavi ışık yanıp sönüyor burda kaldı...
çökmüş kart ve yazılım işlemiyor. teknovestiğin verdiği yazılımı farklı flaşla denedin mi ?
full yazılım adımlarını doğru yaptın mı ?
bunları dene olmassa servisten destek alın.
mb9X şaselere yazılım önermiyoruz diye her defasına söylüyoruz ki farklı yazılımı denemişsin

M Çevrimdışı

magrur0253

Yeni Üye
25 Ocak 2019
30
çökmüş kart ve yazılım işlemiyor. teknovestiğin verdiği yazılımı farklı flaşla denedin mi ?
mb9X şaselere yazılım önermiyoruz diye her defasına söylüyoruz ki farklı yazılımı denemişsin
Tümünü denedim, çokça yazılım atmışlığım var ancak bu sefer MB91 yerine MB95 olan bi yazılım attım ondan böyle oldu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İnternetten yeni anakart alıp taksam kesin düzelir mi peki? Çünkü servisin 200 liralık ürün için 400-500 diyeceğinden eminim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tümünü denedim, çokça yazılım atmışlığım var ancak bu sefer MB91 yerine MB95 olan bi yazılım attım ondan böyle oldu.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İnternetten yeni anakart alıp taksam kesin düzelir mi peki? Çünkü servisin 200 liralık ürün için 400-500 diyeceğinden eminim.
yorum ve izlenim doğru, ama görmeden şu demem ayıp olur. yani boş yere masrafa sokmayım.
biraz daha pahalı olur ama 1 yıl parça garantisi verirler kafan rahat olur.
ama istedersen aynı karttan bulup, geri iade edebileceğin site varsa ben olsam denerdim şansımı.
servise yönlendirme sebebim de, usb ile alakalı çok sıkıntı çıkıyor desteklemiyor fln. bunu servisler hep yazılım attığı flaşları kullandığı için yazılımsalsa çözülebilir

O Çevrimdışı

oktay1982

Yeni Üye
25 Ocak 2019
4
39
O oktay1982, linkteki core yazılımını deneyebilirsiniz. V43580

Hocam SERVICE MENU ye girip baktığımda hali hazırda (Yoda)(V.4.35.8.0) yazıyor... Core yazılım sanırım sizin bahsettiğiniz yazılım.. Doğrumudur?
Eğer doğru ise Youtuba a girince yaşadığım kumanda donmasına karşı bi fikir?
Yeni QUI yazılımı bi çözüm olabilir mi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam SERVICE MENU ye girip baktığımda hali hazırda (Yoda)(V.4.35.8.0) yazıyor... Core yazılım sanırım sizin bahsettiğiniz yazılım.. Doğrumudur?
Eğer doğru ise Youtuba a girince yaşadığım kumanda donmasına karşı bi fikir?
Yeni QUI yazılımı bi çözüm olabilir mi?
merhaba,
https://tavsiyeforumu.com/konu/mb130-vestel-qui-menu-yeni-yazilim-19-1-2019.3079/ sitesinden güncel çıkan 19.01.2018 QUİ MENÜ V4.35.19.0
yazılımını indirip deneyiniz.

Geri
Üst Alt