Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

A Çevrimdışı

Air34

Yeni Üye
18 Haz 2018
9
Adem hocam merhaba, resimde görülen sorunlar var tv de. Ekranda önceki kanalın logo ları ve izleri kalmakta. Bu konuda yardım rica edecektim. Teşekkürler..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,869
Adem hocam merhaba, resimde görülen sorunlar var tv de. Ekranda önceki kanalın logo ları ve izleri kalmakta. Bu konuda yardım rica edecektim. Teşekkürler..

P104049574f4c8d4aae6fcfc.jpg

H Çevrimdışı

haldida

Yeni Üye
2 Eki 2018
13
34
yazmanız yeterli, size bunun için uygun yazılım gönderiyorlar :ok
Adem Helvacı Ado üstadım. bu canlı destekten 3 kişi ile yazıştım. yordular beni resmen hiçbiri anlamadı, aynı şeyleri yazdığım halde. biri arc hdmi bağla diyor. diğeri özellik yok diyor. bir tanesi de direkt kaçtı. En son TR klavuz istedim hala biz yardımcı olalım diyorlar :saskin. Toshiba 43L2863DAT'ın Türkçe ayrıntılı kullanım klavuzu da yok herhalde bu cihazın. Sanırım üreticiler artık sadece hızlı başlangıç klavuzu gönderiyor.

Hızlı başlangıç klavuzu gönderdiler ancak işimi görmedi. Üstad yazılım falan göndermediler ve bir çözüm sunmadılar :bilmiyom
Önceki vestel jack takıldığı zaman hemen kulaklık ses seviyesini tv kumandasından kontrol etmeye imkan veriyordu :uzgun

Son düzenleme:
Ö Çevrimdışı

Özaltay

Yeni Üye
1 Kas 2018
39
35
Selamlar, uzun süredir forumu takip ediyordum, şimdi üye olmak nasip oldu.
Ben Telefunken 49TU8560 modelini sormak istiyorum. Paneli ve anakartı nedir? Epey’de HDR 10bit ve 1800MHz gözükmekte, bu bilgiler doğru mudur?

Genelde harici Android cihazla kullanıp, HDR filmler izleyeceğim.

R Çevrimdışı

Rjhan21

Yeni Üye
1 Kas 2018
3
53
İyi günler... Yukarıdaki resimlerde yer alan tv ye ait full yazılım konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Mb82s yazılım sanırım.
İyi çalışmalar dilerim.

PHOTO_20181031_2149224ecbb121f916b82a.jpg

zembla Çevrimdışı

zembla

Yeni Üye
20 May 2018
32
45
Merhaba arkadaşlar.samsung 55nu8000 tv aldım adem bey ilgili arkadaşların tavsiyesi üzerine.2 sorum olucak ekran ayarlarını ne yapmam gerekli kullanım için.
Birde televizyonu izlerken bazen ekran kapanıp yenıden açılıyor sanıyelık bır olay oluyor.reset atar gibi sanki.Bu durum biraz canımı sıkıyor bilmedigim bir sorun olabilirmi.Kablo tv kullanıyorum.kutuyla ilgili olabilirmi acaba.servis çagırmam gereklimi bu sorunla ilgili.Şimdiden teşekkür ederim konuyla ilgili yardımda bulunacak arakadaşlara.

H Çevrimdışı

haldida

Yeni Üye
2 Eki 2018
13
34
Adem Helvacı Ado üstadım. bu canlı destekten 3 kişi ile yazıştım. yordular beni resmen hiçbiri anlamadı, aynı şeyleri yazdığım halde. biri arc hdmi bağla diyor. diğeri özellik yok diyor. bir tanesi de direkt kaçtı. En son TR klavuz istedim hala biz yardımcı olalım diyorlar :saskin. Toshiba 43L2863DAT'ın Türkçe ayrıntılı kullanım klavuzu da yok herhalde bu cihazın. Sanırım üreticiler artık sadece hızlı başlangıç klavuzu gönderiyor.

Hızlı başlangıç klavuzu gönderdiler ancak işimi görmedi. Üstad yazılım falan göndermediler ve bir çözüm sunmadılar :bilmiyom
Önceki vestel jack takıldığı zaman hemen kulaklık ses seviyesini tv kumandasından kontrol etmeye imkan veriyordu :uzgun

MB211 anakartlı tv nin mevcut yazılımı 1.24.0 Adem Helvacı Ado üstadım. Güncelleme bu işi çözer mi sizce?

M Çevrimdışı

muratg234

Yeni Üye
1 Kas 2018
3
37
Arkadaşlar Merhaba;

Bu konuyu açma gereği duydum zira son zamanlarda gerek benim yoğunluğumdan ve gerekse forumuzun maşallah yoğunluğundan dolayı bazı soruları kaçırdığımı fark ettim.

Sonrasında fark edip bazı kardeşlerimize geç de olsa cevap döndüğümde ise ''Abi bir kusur işledim de ondan yazmıyorsun sandım''' gibi cümleler duydum ve üzüldüm, bu nedenle hem sizleri üzmemek hem de normal konularda kaçırdığım sorular olursa buradan görebilmek adına bu konuyu açtım ve yularıya tutturacağım.

Sizlerden ÖNEMLİ ricam ise şu dur.

Lütfen ve yine lütfen forumdaki normal akışa devam edelim, yani olması gereken soruları olması gereken başlıklar altına yazalım ve ben yine oradan cevaplayayım, Ancak ola ki bir soruyu kaçırdıysam veya yoğunluk nedeniyle atladıysam o zaman bu konuya yazınız. Bunun için de sizlerle ortak bir süre belirleyebiliriz, Mesela 24 saat boyunca cevap vermemişsem veya 2 gün boyunca cevap vermemişsem buraya yazmak gibi.

Bunlar dışında @sahin50 Kardeşimizin durumunda olduğu gibi VESTEL den arayıp bir teklifte bulundular ve acil cevap dönmeniz gereken durumlar var ve bana bir türlü ulaşamadıysanız yine bu konuyu da kullanabilirsiniz.

Bu güne kadarki gecikmelerimden ötürü hepinizden özür diler, bundan sonraki süreçte daha hızlı ilerleyebilmek adına desteğinizi rica ederim.

Sevgi Saygı Selam ile :ok
abi merhaba yeni

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Toplamda 42 sayfalık, önce ingilizce sonra Türkçe kullanma kılavuzu var, size yolladıkları da o olması lazım. Evet adı kullanma kılauzundan ziyade hızlı kurulum kılavuzu diye geçse de aslında bildiğimiz kullanım kılavuzudur :)

Geri
Üst Alt