TEMEL IHTIYAC DESTEK KREDISI

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,154
Ziraat bankasından sms gelmedi ama altta mevcut linkten sorgulama yaptığımda 3 bin tl onaylandığını fark ettim. Sorgulama yapmak isteyenler için

Ziraat Bankası onayladık dan 3 - 4 gün sonra sms atıyor millete ? ben mobilden takip ediyordum hesabım olduğu için , orda olumlu yazıyordu ben krediyi çektim hesaba attım 3 gün sms geldi bana kredi onaylandı diye ?

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Ziraat bankasından sms gelmedi ama altta mevcut linkten sorgulama yaptığımda 3 bin tl onaylandığını fark ettim. Sorgulama yapmak isteyenler için

Bnde 10.000 e basvirdum .sms v.s gelmedi Bu verdiginiz linnkten sorguladim 3000 tl cıkmis. Kredinin ilk taksit odeme ayı odeme tutari v.s onayladim.kullandirim talebi alindi diyo bu nedir hocam

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Bnde 10.000 e basvirdum .sms v.s gelmedi Bu verdiginiz linnkten sorguladim 3000 tl cıkmis. Kredinin ilk taksit odeme ayı odeme tutari v.s onayladim.kullandirim talebi alindi diyo bu nedir hocam
uygulama varsa ona girip bakın, size bir hesap açmış mı? veya var olan hesabınıza parayı koymuş mu? bir sürü de sözleşmeyi falan kabul etmeniz gerekiyor yanlış bilmiyorsam. onları kabul etmeden parayı vermez.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bana da 3000 tl. çıktı. İlaç gibi geldi. Eşim ve çocuğum şuanda koronadan hastanede yatıyorlar..Durumları iyiye gidiyor. Allah hasta olanlara da acil şifalar versin.. Psikolojisi kötü bir durum ?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Bana da 3000 tl. çıktı. İlaç gibi geldi. Eşim ve çocuğum şuanda koronadan hastanede yatıyorlar..Durumları iyiye gidiyor. Allah hasta olanlara da acil şifalar versin.. Psikolojisi kötü bir durum ?

Çok geçmiş olsun acil şifalar temenni ederim,moralinizi yüksek tutun,böyle hastalıklarda moral çok önemli.

Geri
Üst Alt