TEMEL IHTIYAC DESTEK KREDISI

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hay yasa adem abi bende onu soracaktim geri donus aldin mi diye. Göz boyamaca olmasin buda oyle bi kredide vermeyecekler ama veriyolarmis gibj yapacaklar. Yada şu toplanan 10 ar tl lil bagislarj bekliolar

Eşime sordum da, Cuma günü ve Ziraat Bankası. Tam bilgi de vereyim sonra spekülasyon yapıyorum zannedilmesin :kiskis

Bilemiyorum kardeşim. Yazrım ama yine hükumete saldırıyorum zannedilecek ve mevzu siyasete girecek o nedenle bir şey demiyorum.

Sadece şunu belirteyim, Muhalefeti ilk defa etkili örnekler olarak gördüm diyebilirim, İktidarın başarısının tek nedeni muhalefetin başarısı bence.

Maskelerin ücretsiz dağıtılmasından, Atatürk havalimanının hastaneye çevrilmesinden, halkın kredi ile desteklenmesi gerektiğine varana kadar mevzunun başından beri iktidar geri dururken muhalefet hep atak konumdaydı ve bu gün içinde bulunduğumuz duruma bakıyorum, muhalefet ne dedi ise iktidar bu gün aynısını uyguluyor mecburen.

Yalnız şu var çok bariz belli olan, Muhalefetin söylediği şekilde olmasın diye plan proje değiştiriliyor o ayrı konu :)

Olsun, bizler halk olarak kimin yaptığına değil, yapılıp yapılmadığına bakan tarafız :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt