Telnet

E Çevrimdışı

Emirgkts

Yeni Üye
23 Tem 2020
12
30
Merhabalar uzun uğraşlar sonucunda telnet açmayı başardım telnet terminalinde login yazıyordu admin yazdım password sordu 1234 yaptım olmadı port 1986 açılmıyor 22 de açılıyor vestel tool box hata veriyor

E Çevrimdışı

Emirgkts

Yeni Üye
23 Tem 2020
12
30
20200723_214306.jpg
20200723_214228.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
bende bu anakartin profili yok,profil almaniz gerkiyor tv nizden.konuyla ilgili bilgi linkte mevcut.aldiktan sonra burada paylasin yardimci olurum.

E Çevrimdışı

Emirgkts

Yeni Üye
23 Tem 2020
12
30
galiba şifreyi buldum şifre mb704725 k.adı root ama telnet de getvolume gibi komutlar yok mb70 olduğu için dosyanın nasıl alınacağını bilmiyorum acaba telnet den profil çekebilirmiyim ??
not:bir alman sitesinde buldum

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ne yapmak istiyorsunuz bilmiyorum ama filezilla ile icindeki tüm dosyalari görebilir pc ye indirebilirsiniz.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
vestel toolbox ille telnet i aktif edin önce ,daha
sonra filezilla ile baglanin.

Z Çevrimdışı

zivizivi

Yeni Üye
10 Tem 2021
40
arkadaşlar ben de sıkıntı yaşıyorum. mb130 anakartım bu telnet nasıl açılır? ayarlarda servis menüsünde de göremedim birşey tommy toolu hata veriyor portları taradım açık hiç birşey yok tv ipsinde. telnet ftp zırt pırt kapalı sanki. profil ayarlarında da dolaştım aradım acaba önce oradan mı açmalıyım diye göremedim.

direk kablo ile bağlı wake on lan çalışıyor tv internete çıkıyor vs herşey normal. ama telnet komut almıyor. telneti aktif etmenin yolu gözden kaçırdığım basit birşey var mı? vestel_toolbox 1.1 ile denedim.

pc monitörü olarak kullandığım için komut gönderip kafama göre otomize etme peşindeyim tvyi kumandaya dokunmadan.

destek rica ediyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
arkadaşlar ben de sıkıntı yaşıyorum. mb130 anakartım bu telnet nasıl açılır? ayarlarda servis menüsünde de göremedim birşey tommy toolu hata veriyor portları taradım açık hiç birşey yok tv ipsinde. telnet ftp zırt pırt kapalı sanki. profil ayarlarında da dolaştım aradım acaba önce oradan mı açmalıyım diye göremedim.

direk kablo ile bağlı wake on lan çalışıyor tv internete çıkıyor vs herşey normal. ama telnet komut almıyor. telneti aktif etmenin yolu gözden kaçırdığım basit birşey var mı? vestel_toolbox 1.1 ile denedim.

pc monitörü olarak kullandığım için komut gönderip kafama göre otomize etme peşindeyim tvyi kumandaya dokunmadan.

destek rica ediyorum
MB130 da tomynin programı çalışmıyor mu :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt