Televizyona Yazılım Nasıl Yüklenir - Anakart Bazında Yazılım Yükleme Yöntemleri

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
çok teşekkür ederim
televizyonun üzerindeki sürümü değiştirmek dahamı sağlıklı acaba.
TV nizin Modeline göre yeni çekirdek sürüm mevcut ise yüklemeniz sizin açınızdan iyidir
her üst sürümde iyileştirmeler bulunur.

Full yazılım ise TV nizin yazılımında bir sorun olmadığı sürece yüklemenize gerek yok hocam. Nezaman TV açılmaz olur veya takılırsa ozaman Full yazılım yükleyebilirsiniz. Onuda bu konuda Full yazılım istek konusu Linkleri Tıklayın A Ado hocama kullanmış olduğunuz TV nin Seri numarasını ileterek Full Yazılım alabilirsiniz.
İyi forumlar

B Çevrimdışı

Bekirarslan

Yeni Üye
10 May 2018
17
36
A Ado hocam televizyonun yazılım tarafında çok oynadım şuan açılıyor ama donup kalıyor kurtarmaya çalışıyorum:tara ama divx dosyalarını oynatirken sorun yaşıyordu hallettim onu biraz daha kurcalayim stabil olunca burada paylaşmak isterim. Bu arada bluetooth ile ilgili dosyalara denk geldim acaba Bluetooth desteği var mı :deli

Kaynak kodlarini isteyen olursa paylaşırım

K Çevrimdışı

Klingon

Yeni Üye
28 Şub 2018
13
Hi,

Could somebody point me where to find Full Sofware for MB120?

Thanks,

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
A Ado hocam televizyonun yazılım tarafında çok oynadım şuan açılıyor ama donup kalıyor kurtarmaya çalışıyorumtara ama divx dosyalarını oynatirken sorun yaşıyordu hallettim onu biraz daha kurcalayim stabil olunca burada paylaşmak isterim. Bu arada bluetooth ile ilgili dosyalara denk geldim acaba Bluetooth desteği var mı :deli

Kaynak kodlarini isteyen olursa paylaşırım
Merhaba, yazılımı paylaştığınızda MODLU olduğuna dair uyarı eklerseniz seviniriz. Forum olarak MODLU yazılımlara destek veremiyoruz, yayınlayan ve yükleyen sorumluluğundadır. Teşekkürler..
A Ado

M Çevrimdışı

musab

Yeni Üye
4 Haz 2018
8
34
Saygı değer A Ado Bey sizden istediğim yazılımı sonradan atmışsınız ilginiz için çok teşekkürler sağolun var olun .Değerli vaktinizi ayırıyor derman
oluyorsunuz.
Vestelle ilgilii yazılım yükleme anlatılmış sanırım Finlux tv de aynı şekildedir. Atmış olduğunuz yazılımı yükleyemedim.
usb fat32
yazılım winrarsız

Finlux Satellıte 39fx6240f
SN: 7071915300356
100860201310

Kolay gelsin.Saygılar.

V Çevrimdışı

vesteltv

Yeni Üye
20 Kas 2018
7
İyi günler.
Ado hocam usb den güncelleme yaparken bir hata oluştu ve şu an tv açılmıyor.
Standby ışığı düz yanıyor.
bu arada tv vestel

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
İyi günler.
Ado hocam usb den güncelleme yaparken bir hata oluştu ve şu an tv açılmıyor.
Standby ışığı düz yanıyor.
bu arada tv vestel
Sorunun çözümünü hızlandırmak adına ilk olarak televizyonun arkasında bulunan etikette yer alan seri nonun fotoğrafını atınız ya da SN ile başlayan seri nonuzu yazınız ki tvnizin modeline göre uygun full yazılımınız verilsin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Galatas4ray Çevrimdışı

Galatas4ray

Yeni Üye
9 Ara 2018
19
31
Arkadaşlar vestel 55UA8300 televizyonumda ss İP tv ve ott playerden ipt tv izleyemiyorum ses var görüntü yok sorunu bir türlü çözemedim yazılımla bu sorun çözülebilirmi 1 yıldır uğraşıyorum yardımcı olabilicek insan büyük sevap kazanır :)

A Çevrimdışı

attilaa0

Yeni Üye
22 Ara 2018
17
47
Saygı değer A Ado Bey sizden istediğim yazılımı sonradan atmışsınız ilginiz için çok teşekkürler sağolun var olun .Değerli vaktinizi ayırıyor derman
oluyorsunuz.
Vestelle ilgilii yazılım yükleme anlatılmış sanırım Finlux tv de aynı şekildedir. Atmış olduğunuz yazılımı yükleyemedim.
usb fat32
yazılım winrarsız

Finlux Satellıte 39fx6240f
SN: 7071915300356
100860201310

Kolay gelsin.Saygılar.
What usb stik used ?I use max 2Gb ,fat32 .maybe tv not recognize usb that 's why firmware not loaded.

F Çevrimdışı

fantastik74

Yeni Üye
29 Ara 2018
3
34
Seg 43sc7600 model tv ye sahibim. bu tv de youtube dan 60 fps videoları usb atıp açamıyorum. birde bazı reklamlarda tv de bir akıcılık oluyor ama genel olarak o akıcılığı bulamıyorum tv de film falan izlerken. yazılımla falan düzeltilebilir mi sizce.

[IMG='width:558px;']https://i.hizliresim.com/4jbgQA.jpg[/IMG]

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Seg 43sc7600 model tv ye sahibim. bu tv de youtube dan 60 fps videoları usb atıp açamıyorum. birde bazı reklamlarda tv de bir akıcılık oluyor ama genel olarak o akıcılığı bulamıyorum tv de film falan izlerken. yazılımla falan düzeltilebilir mi sizce.

4jbgQA.jpg
selam,
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/
sayfasından 17MB97-98 0.45.23.39 yazılımını indirip deneyin, core yazılım talimatı : https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/

ama video formatında değişiklik olacağını sanmıyorum. kartınız artık eski dediğimiz kartylar arasında yer alıyor. şu an samsung a9 en yüksek telefon modeliyse sizin tv a3 modeli fln kalıyor diye örnek verebilirim.
inşallah yazılımla sonuç alırsıniyi güneler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt