Televizyon Tavsiyesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Uzun araştırmalar sonucunda ben kararımı verdim arkadaşlar zaten Samsung Dolby Vision kullanmıyormuş TV'lerinde çok yaygın bir teknoloji olsa Samsung gibi televizyon devi bir marka kullanırdı bu özelliği ayrıca HDR10+ da destekleyen hiç bir şey yok yeni nesil konsollar bile desteklemiyor Vestel de HDR+ var ama smart uygulamaların da destekliyor sadece Netflix, Amazon Prime gibi uygulamalarda HDR10+ içerik varsa kullanırsın yoksa kullanamazsın çünkü HDMİ 2.0 girişleri kullanmış TV'de TV'nin HDMİ 2.1 girişleri olmadığı için bu özellik boşa konulmuş bu TV'ye gereksiz bu iki özelliği çıkarınca benim için Samsung M7 43 akıllı monitör biçilmiş bir kaftan oluyor 4K 4ms tepkime süresi ile oyunlarda çok iyi iş başarıyor Samsung kendi işletim sistemi Tizen mükemmel bir şey zaten mouse klavye bağla bilgisayar gibi kullan Samsung M7 monitörü aldıktan ve kullandıktan sonra deneyimlerimi de paylaşırım sizlerle.
Sen şimdi monitörün de profilleriyle oynar onu bambaşka bir ürüne çevirirsin :haha1 ,Şaka bir yana şimdiden hayırlı olsun :ok

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Güle güle kullanın. Deneyim konusunu heyecanla bekliyoruz. (Garantisi bitmeden fazla kurcalamayın derim.) :)
Teşekkür ederim. Deneyimlerimi paylaşacağım monitör elime ulaşınca yok kurcalamam hocam zaten 😂 ama cihazda zamanla kullanım sırasında bir sıkıntı çıkarsa Samsung'da servis konusunda Vestel gibi güzel hizmet veriyor diye duydum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Teşekkür ederim. Deneyimlerimi paylaşacağım monitör elime ulaşınca yok kurcalamam hocam zaten 😂 ama cihazda zamanla kullanım sırasında bir sıkıntı çıkarsa Samsung'da servis konusunda Vestel gibi güzel hizmet veriyor diye duydum.
Eskitince kurcalamaya başlarsın ben öyle yapıyorum :kiskis
Garanti bitince şeytan dürtüyor işte :haha1

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Samsun M7 43 inch 4K monitör geldi oyun oynayan ve film izleyen herkese öneririm acayip bir monitör olmuş ilk olarak işletim sistemi ile başlayayım Tizen işletim sistemi kullanılıyor cihazda bu da istediğiniz her uygulamayı Android TV'lerdeki gibi kurabileceğiniz anlamına geliyor Android TV ile Tizen işletim sistemli bir TV karşılaştırsanız Tizen hız konusunda Android bir TV den çok hızlı olduğunu fark edersiniz + mouse klavye bağlayıp sanki bir PC varmış gibi de kullanabiliyorsunuz. TV'nin görüntü performansından çok memnun kaldım renkler çok dolgun insanların cidden dediği kadar varmış Samsung renk konusunda abartıyor sanki ama ne yalan söyleyeceğim güzel duruyor ve monitörün ses sistemi çok baslı ilk kullanımda garip hissettirdi sonradan alıştım bas sevenler için harika. Monitör de bir ayar var bence bu ayar çok övülmeli acayip bir teknoloji beni çok şaşırttı mesela konsolda bir oyun oynuyorsunuz ve oyun 30FPS kilitli hiç bir şekilde 60 FPS değil artık sorun değil monitör de oyun modunu açınca oyun 30 FPS'ten 60 FPS'e yakın bir deneyim sunuyor ekrandaki görüntüyü işlerken akıcı hale getiriyor benim en çok beğendiğim özelliği bu oldu RDR2 oyununa PS5 için hala yeni nesil güncellemesi gelmedi ama bu özellik sayesinde şu an oyunu tekrardan oynayacağım.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Samsun M7 43 inch 4K monitör geldi oyun oynayan ve film izleyen herkese öneririm acayip bir monitör olmuş ilk olarak işletim sistemi ile başlayayım Tizen işletim sistemi kullanılıyor cihazda bu da istediğiniz her uygulamayı Android TV'lerdeki gibi kurabileceğiniz anlamına geliyor Android TV ile Tizen işletim sistemli bir TV karşılaştırsanız Tizen hız konusunda Android bir TV den çok hızlı olduğunu fark edersiniz + mouse klavye bağlayıp sanki bir PC varmış gibi de kullanabiliyorsunuz. TV'nin görüntü performansından çok memnun kaldım renkler çok dolgun insanların cidden dediği kadar varmış Samsung renk konusunda abartıyor sanki ama ne yalan söyleyeceğim güzel duruyor ve monitörün ses sistemi çok baslı ilk kullanımda garip hissettirdi sonradan alıştım bas sevenler için harika. Monitör de bir ayar var bence bu ayar çok övülmeli acayip bir teknoloji beni çok şaşırttı mesela konsolda bir oyun oynuyorsunuz ve oyun 30FPS kilitli hiç bir şekilde 60 FPS değil artık sorun değil monitör de oyun modunu açınca oyun 30 FPS'ten 60 FPS'e yakın bir deneyim sunuyor ekrandaki görüntüyü işlerken akıcı hale getiriyor benim en çok beğendiğim özelliği bu oldu RDR2 oyununa PS5 için hala yeni nesil güncellemesi gelmedi ama bu özellik sayesinde şu an oyunu tekrardan oynayacağım.
Yeeni konu, yeeni konu, yeeni koonu. :deli1 (Yeni konu olarak isteriz yani.)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt