Televizyon Tavsiyesi

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Arkadaşlar bu Techwood 43U904 almayı düşünüyorum bir aydır ama detaylı bilgi bilmiyorum televizyonu kullanan varsa servis menüsünün ve TV'nin detaylı fotoğraflarını atabilir mi malum internet de yine hiç bir şey bulamıyorsun TV hakkında.
Anakartı MB180 diye duydum ama hangisi 1.5 GB olan mı yoksa 1.25GB olan mı.

Güncelleme

Samsung M7 Serisi 43” UHD Akıllı Monitör 106 Ekran 4K Ultra HD Smart LED Monitör TV​

https://www.hepsiburada.com/samsung-ls43bm700-43-106-ekran-4k-ultra-hd-smart-led-monitor-tv-p-HBCV00002GOJ3P?magaza=Avrupa

Vestel 43Q9900 43" 108 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV​

https://www.hepsiburada.com/vestel-43q9900-43-108-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBCV00000TBY17?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6807-TV.dsa.camp1636053108adgr66128765681&ds_rl=1294343&gclid=EAIaIQobChMI5qa9rc_v_gIVmBYGAB2y8gTkEAAYBCAAEgJEvfD_BwE&gclsrc=aw.ds
Bunlardan birini kesin alacağım sizce hangisini almalıyım çok karasız kaldım bu iki ürün arasında.

Son düzenleme:
Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
TV'nin şu an fiyatı da bence iyi bu fiyata bu özelliklere sahip TV de yok zaten.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
AYN doğru diyorsunuz yazan olmadı daha 😂. TV iyi gibi duruyor MB180 anakart incelediğime göre kötü diyen de yok MB130 dan daha mı iyi bu kart sizce.
Dolby vision Dolby ses var MB180 modlama olmuyor galiba.
Paneli LG Samsung diye aldım ben yoksa eve Vestel sokmazdım.
Anakart yazılım kısmında Vestel iyi değil eksikleri var .
Samsung Sony LG alırım bundan sonra TV alacak olsam.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende seçimlerden sonra alacağım zaten şu iktidar gittikten sonra fiyatların düşeceğine eminim çok yüksek Samsung M7 Serisi 43” UHD Akıllı Monitörü alacağım inceleyenler çok iyi diyorlar.
Güzel duruyor PS5 ile kullanmışlar onlar şikayet etmiyorsa iyidir.
Kuru dengelesek paramız değer kazansa fiyatlar düşer'de fazla esneme olmaz çıktığı hızda düşmüyor.
Giderler mi acaba başka lider adam yok kime vereceksin diyorlar :kiskis
Değişim değişiklik iyidir bi sans verin görün diyorum,sen bi Sans ver dene beğenmezsen 5 sene sonra değiştir bugünkü durumdan kötü olacak hali yok .

Son 3 gün Vatana Millete hayırlı bir secim olsun..

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Güzel duruyor PS5 ile kullanmışlar onlar şikayet etmiyorsa iyidir.
Kuru dengelesek paramız değer kazansa fiyatlar düşer'de fazla esneme olmaz çıktığı hızda düşmüyor.
Giderler mi acaba başka lider adam yok kime vereceksin diyorlar :kiskis
Değişim değişiklik iyidir bi sans verin görün diyorum,sen bi Sans ver dene beğenmezsen 5 sene değiştir bugünkü durumdan kötü olacak hali yok .

Son 3 gün Vatana Millete hayırlı bir secim olsun..
Evet demokrasi bu işte ama bazıları anlamıyorlar bu iktidar gitmeden de ben hayırlı bir Türkiye geleceği görmüyorum ben gideceklerinden eminim umarım giderler bu seçimde son 3 gün kaldı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt