F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

58UL2063DT ve 58UA2063DT​

Arasındaki farkları biliyor musunuz? Hangisini almalı? 4K netflix ve youtube verir mi? Lütfen ram en az 2 gb anakartlı 58 inç televizyon önerin. ama sitelerde 5000 ve altında olsun.
İkisininde konusu ve teknik detayi forumda mevcut sağ üsteki arama ekranından bakabilirsiniz

B Çevrimdışı

burak47

Yeni Üye
8 Haz 2021
1
29
58pus8505 hüsran oldu benim için iade edip android olmayan ve mi box bağlayıp kullanacağım max 49-50 inç bir tv tavsiyesi arıyorum.

İzleme mesafem 2 - 2.5 mt.

58 inç çok büyük geldi

Kafamda 49nano866 modeli var. 6400 e buldum arkadaştan sıfır kutu. Alınır mı. Yoksa 6000 - 6500 bandında hangi tv tavsiye edersiniz.

Tek istediğim adam gibi 4k film izlerken titreme vb bişi olmasın.

Pus8505 yüzünden başıma ağrılar girdi. Azer baba şarkısı dinlemiş kadar oldum titreye titreye
TV'yi iade edebildiniz mi? yada iade talebi oluşturdunuz mu? eğer mağazadan alındıysa iade konusunda sorun çıkartabilirler.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586

58UL2063DT ve 58UA2063DT​

Arasındaki farkları biliyor musunuz? Hangisini almalı? 4K netflix ve youtube verir mi? Lütfen ram en az 2 gb anakartlı 58 inç televizyon önerin. ama sitelerde 5000 ve altında olsun.
Bu iki modelin tek farkı biri android işletim sistemli diğeri Vestel in smart işletim sistemi. 58 inç herzaman Va panel olur. Kontrastı iyidir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hangisini alırsan en önemli farkı smart TV nin android işletim sistemli olması

E Çevrimdışı

elturco8

Yeni Üye
1 May 2021
42
36
TV'yi iade edebildiniz mi? yada iade talebi oluşturdunuz mu? eğer mağazadan alındıysa iade konusunda sorun çıkartabilirler.
Hepsiburada üzerinden philips anlaşmalı olarak 30 gün iade hakkı vardı koşulsuz ona üye olmustum. Horoz lojistik cuma günü gelip alıcaz dedi bakalım beklıyorum hocam.

G Çevrimdışı

GKHN_01

Yeni Üye
6 Kas 2020
34
33
Herkese merhabalar. Düğün yapacağım için tavsiyenize ihtiyacım var. Projeksiyon cihazı aldım 140" görüntü alabiliyorum. Fakat eve 4K 55" 140 ekran tv almak istiyorum görüntü detaylarını yakalamak ve misafirler için. Eşim Tv yayınları izler ben ise netflix youtube ve pc ile görüntü aktarırım. Fiyat performans olarak önerilerinizi alabilir miyim. VA panel 55" 140 ekran tv smart kısmı önemli değil.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Herkese merhabalar. Düğün yapacağım için tavsiyenize ihtiyacım var. Projeksiyon cihazı aldım 140" görüntü alabiliyorum. Fakat eve 4K 55" 140 ekran tv almak istiyorum görüntü detaylarını yakalamak ve misafirler için. Eşim Tv yayınları izler ben ise netflix youtube ve pc ile görüntü aktarırım. Fiyat performans olarak önerilerinizi alabilir miyim. VA panel 55" 140 ekran tv smart kısmı önemli değil.
Ömür boyu mutluluklar dilerim.9000₺ verebilirsiniz Sony 55xh9096 modelini alabilirsiniz. Başka da kaliteli Samsung 55Q80T var bunun fiyatını yükseltmeler. 60 hz düşersen. 5 ,6 bine bulursun. Yerel firmalarda 4-5 bin TL bulursunuz.

43 inç smart olmayan paneli düzgün tv önerisi alabilir miyim marka fark etmez
Genelde smart koyuyorlar. Bu boy için. İlla olmasın dersen . Vestel in 8500 lerine, Arçelik gruding in 5900 modellerine bak. 2700₺-3000₺ arası bulursun

Yok pahalı dersen a101 de 2199₺ 42 inç onvo var. Onu alabilirsiniz

Dünya markası düşünürsen bu boylarda kalite olmaz onlarda yerel firmalarla hemen hemen aynıdır. Onlarda 4,5 bin. Arası satiliyor

Bu boylarda kalite tüm markalarda birbirine yakındır.

Size bişey daha hatırladım. Bu boylarda 4k panelin bir önemi olmaz. Full HD yeterlidir.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hoogar

Yeni Üye
14 Nis 2020
5
38
Ömür boyu mutluluklar dilerim.9000₺ verebilirsiniz Sony 55xh9096 modelini alabilirsiniz. Başka da kaliteli Samsung 55Q80T var bunun fiyatını yükseltmeler. 60 hz düşersen. 5 ,6 bine bulursun. Yerel firmalarda 4-5 bin TL bulursunuz.

Genelde smart koyuyorlar. Bu boy için. İlla olmasın dersen . Vestel in 8500 lerine, Arçelik gruding in 5900 modellerine bak. 2700₺-3000₺ arası bulursun

Yok pahalı dersen a101 de 2199₺ 42 inç onvo var. Onu alabilirsiniz

Dünya markası düşünürsen bu boylarda kalite olmaz onlarda yerel firmalarla hemen hemen aynıdır. Onlarda 4,5 bin. Arası satiliyor

Bu boylarda kalite tüm markalarda birbirine yakındır.

Size bişey daha hatırladım. Bu boylarda 4k panelin bir önemi olmaz. Full HD yeterlidir.

Winston Hocam tekrardan selamlar. Son bir sorum olacak.

Aşağıdaki tvyi nasıl bilirsiniz acaba. 4300 liraya alabiliyorum

LG 49SM8200PLA

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586

Winston Hocam tekrardan selamlar. Son bir sorum olacak.

Aşağıdaki tvyi nasıl bilirsiniz acaba. 4300 liraya alabiliyorum

LG 49SM8200PLA

Bu TV film izleyene uygun olmaz. Sadece iyi bir kumanda iyi bir akıllı özelliği olan bir TV almış olursunuz.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Aşağıdaki TV ile kıyas yapsak çok film izlenmeyecek durumda tavsiyeniz hangisi olur

Şimdi hatırladım sizi. Aile büyüklerine Alacaktin. Çok beklemissin. Ucuzu al. Öbürü eski model teşhir verebilirler. Çok önemli model değil o. Estetik akıllı tarafı iyi. Görüntüde ışık sızması kötü yerel karartmasi var. Vs.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Piyasada şuan TV ler LCD ler yanı standart seviyede olanlardır. Performans aman aman değişmez. 2021 modellerde girdiğinde Avrupa kupalarından sonra sokarlar. Bunlar yüksek fiyattan girer. Bunları hemen almayın. Biraz beklemek fiyatı düşmesini beklemek en mantıklısi. Acil almak gerekirse 2020 modeller alınır. Çünkü 2021 lerin 2020 lerden bir farkı olmaz. Tek farkı şişkin fiyatlandırması.

C Çevrimdışı

cemelk

Yeni Üye
21 May 2021
8
39
Hayırlı olsun. Tv izlerken oturma düzenine göre yanlardan açılı bakmayı kast ettim. Direkt karşınızdaysa iyi bir seçim yapmışsınız. Ayakları kullanacaksanız hem dar hemde geniş mesafeli monte ettirebiliyorsunuz,bana gelen servis bunu bilmiyordu ben söylemiştim.
Merhaba xh9096 ili sizin cihazin arasinda ki fark nedir

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,586
Herzaman model odaklı olmak en iyisidir. Onu belirleyip onu takip edip fiyat düşünce almaktadır. Örneğin iyi bir LCD
55Q95T en performanslı cihazı 2020 yılının bunu takip edip fiyatı bütçeme uygun düşerse almak en doğrusu. Yada daha alt model belirlersin ona odaklanmak en doğrusu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt