T Çevrimdışı

tteach

Yeni Üye
21 Ara 2020
32
29
F99DCA40-BBAA-4BD3-8DC3-4D07DF28D449.jpg

Merhabalar, 55q70t televizyon almıştım bugün elime ulaştı ama böyle bir durum söz konusu, sizce teşhir olma durumu var mı? Ürün üstten bir kez bantlanmış gibi duruyor ama bu fotoğraftaki detay kafamı karıştırdı

L Çevrimdışı

lafonten

Yeni Üye
7 Ara 2020
11
58
Tv konusunda uzman olan arkadaşlar. Daha önce de sormuştum doyurucu yanıt alamadım. Yine soruyorum. Sony 55XH9505 in Samsung 55Q95T e göre üstün yanları nelerdir? Samsung 55Q95T nin Sony 55XH9505 e göre üstün yanları nedir? Sinema ( Netflix ve Prime Wideo gibi ) ve maç izlemeyi seven biri olarak hangisini almamı önerirsiniz?

R Çevrimdışı

Receptas

Yeni Üye
19 Ara 2020
6
55
Merhaba.
Ben Vestel 58UA9600 model TV aldım.Yaklaşık 3 gündür kullanıyorum fakat görüntü kalitesinden memnun kalmadım.Ulusal kanallarda görüntü akıcılığı ve netlik yok, görüntüler hareketli iken net bir akıcılığı yok.Tabiri caizse görüntüler sanki çok az slow motion gibi hareket ediyor.(umarım anlatabilmişimdir)
Dolayısıyla yeni arayışlar içine girdim.
Bu sefer kafamda Samsung 55TU8000 - 55TU8500 modeli var.
Yada 6000 TL civarında 55 inç TV önerilerinize açığım.
Sizin değerli yorumlarınızı önemsiyor ve bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Buraktilki

Yeni Üye
26 Ara 2020
16
30
Arakadaşlar merhaba yeni evleneceğim 4500 tl maks bütçem var. 55inç bir tv bakıyorum yarın a101 e girecek olan toshiba 55v5b63dt modelini almak istiyorum. Netflix YouTube wireless display ve Bluetooth ön planda benim için haftada bir maç izlerim. Bu koşullarda bu bantta önerebileceğiniz başka var mı bunu almalı mıyım ?

A Çevrimdışı

Altunf 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
99
30
Arkadaşlar yazlığa ucuz yollu 2.el bir tv bakıyoruz standart uydu yayını ve arada belki film-maç için. Toshiba 40lv655p ve Sony KDL-40bx440 modelleri hakkında bilgisi olan var mıdır? İş görürler mi, hangisini tercih edelim?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,448
65
Arkadaşlar yazlığa ucuz yollu 2.el bir tv bakıyoruz standart uydu yayını ve arada belki film-maç için. Toshiba 40lv655p ve Sony KDL-40bx440 modelleri hakkında bilgisi olan var mıdır? İş görürler mi, hangisini tercih edelim?
Görürler bence ,vestel ürünü vestel olmayan markalara da göz atabilirsin ,mesela seg gibi.Eğer korumalı alan ise iyi bir tv alınır ama korumasız alan ise maalesef alınmaz ,çünkü bizim ev soyuldu 3 ay kadar önce,yani ona göre almanızı isterim naçizane :ok

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
50
Tv konusunda uzman olan arkadaşlar. Daha önce de sormuştum doyurucu yanıt alamadım. Yine soruyorum. Sony 55XH9505 in Samsung 55Q95T e göre üstün yanları nelerdir? Samsung 55Q95T nin Sony 55XH9505 e göre üstün yanları nedir? Sinema ( Netflix ve Prime Wideo gibi ) ve maç izlemeyi seven biri olarak hangisini almamı önerirsiniz?
Maçlar ve filmler için iki tv de çok iyidir.Samsung daha iyi görüntüleme açısına sahip,2.1 hdmi desteği mevcut ayrıca daha fazla parlaklık ve kontrast oranları mevcut.Doby Vision Sony'de var Samsung'da yok.Dts ses desteği Sony'de var Samsung'da yok.

Görüntü kalitesi ikisi de tepe noktasında.Usb veya harddiskten media oynatma konusunda ikisini de test etmek gerekli.Bu konuda hiç ummadığınız haya kırıklığkları yaşayabilirsiniz.

Bu iki cihazdan birini satın almak için burada yazdıklarımız yetmez,en güzel tavsiyem şu olur.Harddiskiniz veya usb nize varsa birkaç 4k ve full hd film yükleyip izlemeniz.Bu içerikleri farklı codec li filmlerden oluşturursanız hangi tvnin media oynatmada daha başarılı olduğunu daha rahat görürsünüz.

En iyi satın alma kriteri kendi gözünüz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba.
Ben Vestel 58UA9600 model TV aldım.Yaklaşık 3 gündür kullanıyorum fakat görüntü kalitesinden memnun kalmadım.Ulusal kanallarda görüntü akıcılığı ve netlik yok, görüntüler hareketli iken net bir akıcılığı yok.Tabiri caizse görüntüler sanki çok az slow motion gibi hareket ediyor.(umarım anlatabilmişimdir)
Dolayısıyla yeni arayışlar içine girdim.
Bu sefer kafamda Samsung 55TU8000 - 55TU8500 modeli var.
Yada 6000 TL civarında 55 inç TV önerilerinize açığım.
Sizin değerli yorumlarınızı önemsiyor ve bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Yan açılardan seyretmediğiniz sürece bu modeller ok dir.

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

Receptas

Yeni Üye
19 Ara 2020
6
55
Merhaba.
Televizyon Tizen işletim sistemi ile Android işletim sistemi arasında hangisini tavsiye edersiniz.

Geri
Üst Alt