B Çevrimdışı

burake07

Yeni Üye
15 Nis 2019
26
32
Arkadaşlar merhaba,

Bir arkadaşım için TV alacağım. Kendisi güzellik merkezi açacak ve orada bekleme salonu kısmında kullanmak için TV almak istiyor. Ekran büyüklüğü olarak 49 55 inç yeterlidir diye düşünüyoruz. Fiyat olarak da çok abartılı olmayan bir şeyler lazım. Özetle TV sadece bekleme salonunda sürekli açık olacak şekilde çalışacak alınış amacı tamamen bu. Önerebileceğiniz modeller ve fiyat performans konusunda başarılı tavsiyeleriniz var ise dinlemek isterim.

Teşekkürler şimdiden.

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Arkadaşlar merhaba,

Bir arkadaşım için TV alacağım. Kendisi güzellik merkezi açacak ve orada bekleme salonu kısmında kullanmak için TV almak istiyor. Ekran büyüklüğü olarak 49 55 inç yeterlidir diye düşünüyoruz. Fiyat olarak da çok abartılı olmayan bir şeyler lazım. Özetle TV sadece bekleme salonunda sürekli açık olacak şekilde çalışacak alınış amacı tamamen bu. Önerebileceğiniz modeller ve fiyat performans konusunda başarılı tavsiyeleriniz var ise dinlemek isterim.

Teşekkürler şimdiden.
Sürekli ayak altında ve açık durumda olacaksa 58 inç, fiyatı en uygun olanı alınız. 58 inç alın ki gösterişli dursun.

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
Odam için 32'' televizyona ihtiyacım vardı. LG'nin 32LM6300PLA modeliyle Toshiba'nın aşağıda linkteki ürünü arasında kararsız kaldım. LG güzel fakat 32'' için çok pahalı. Tabii ki teknik özellikleriyle öne çıkıyor fakat küçük boyut bir tv için bu fiyat uçuk gelince kararımı Toshiba'dan yana verdim.

Hala iptal etme şansım varken sizden de yönlendirmeler alabilirsem sevinirim.

Not: Kriterlerim arasında Netflix resmi lisanslı olması, Bluetooth ve Smart özelliği.

Ben bir hata yaptım ve Toshiba'yı aldım. Bugün elime ulaştı. Diğer inç'leri de bu şekilde mi bilmiyorum ama hayatımda bu kadar kalitesiz bir malzeme tv görmedim. Ekrana dokunuyorum içeri batıyor. Yanlışlıkla çarpsa anında kırılacak cinsten. Görüntüye gelince, full HD denmiş ama bence HD Ready'den öteye geçmeyen bir bçözünürlüğü var. Kısacası çok pişman oldum. İade sürecini başlattım umarım ger alırlar.

M Çevrimdışı

Müsteşar Bey 

Yeni Üye
9 Şub 2018
44
53
Ben 6 aydır 50PUS7304 philips tv kullanıyorum ve genelde memnunum. Normal tv yayınlarının yanında indirdiğim filim ve dizi de seyrederim. Tv 4K filimleri çok rahat oynatıyor ve renk olarak oldukça yeterli. Gerçek HDR filimlerin hakkını vermesi için peak brightness'in 1000 cd/m2'den aşağı olmaması gerekir(okuduğum bir kaynaktan alıntıdır.) O yüzden bu DCI P3 olayı biz son kullanıcılar açısından gözle görülecek bir fark olacağını zannetmiyorum. Bu arada 50PUS7304 VA paneldir aklınızda bulunsun, diğerinin hangi panel olduğunu bilmiyorum.
iyi günler lg50um7450 de va paneldir.

E Çevrimdışı

Ersinytk

Yeni Üye
6 Tem 2020
7
48
[
Aynı durumdayım. 2 ay oldu neredeyse, hâlâ televizyon alamadım. Biraz daha devam edersem hanım da beni boşayacak, iş aile faciasına doğru gidiyor :).

İşin tuhafı; CRT televizyonu duvara gömsen LED diye yutturursun bana, o kadar da konudan uzağım (bizim tüplü televizyonlara da CRT deniyormuş, Adem Bey'in videolardan öğrendim, heyecanla cümle içinde kullanayim dedim:). Bu forumu okuyup olaydan biraz haberdar olunca artık ne alırsam kazık yiyecekmişim gibi hissediyorum. Youtube'da "Arifin Manchester'a attığı gol" videosunu arayıp, kendini Songül Karlı videolarını izlerken bulan o adam gibi hissediyorum kendimi. Hanim demişti "gidelim Müfit Abiden alalım" diye, ah akılsız kafam !
Aynı durumdayım. 2 ay oldu neredeyse, hâlâ televizyon alamadım. Biraz daha devam edersem hanım da beni boşayacak, iş aile faciasına doğru gidiyor :).

İşin tuhafı; CRT televizyonu duvara gömsen LED diye yutturursun bana, o kadar da konudan uzağım (bizim tüplü televizyonlara da CRT deniyormuş, Adem Bey'in videolardan öğrendim, heyecanla cümle içinde kullanayim dedim:). Bu forumu okuyup olaydan biraz haberdar olunca artık ne alırsam kazık yiyecekmişim gibi hissediyorum. Youtube'da "Arifin Manchester'a attığı gol" videosunu arayıp, kendini Songül Karlı videolarını izlerken bulan o adam gibi hissediyorum kendimi. Hanim demişti "gidelim Müfit Abiden alalım" diye, ah akılsız kafam !
Samsung 55ru7400 çok güzel bir cihaz tavsiye ederim ☺️

Geri
Üst Alt