C Çevrimdışı

cealder

Yeni Üye
29 May 2020
2
25
İyi günler 3 TV arasında kaldım da sizce hangisini tercih etmeliyim ? Başka önerileriniz varsa açığım.

SAMSUNG 50RU7105

LG 49UM7100

Philips Ambilight 50PUS6704/62

Y Çevrimdışı

Yasso

Yeni Üye
7 May 2020
15
44
Selamın aleyküm hayırlı cumalar herkese
Ben tv almayı düşünüyorum ve özellik olarak görüntü kalitesi ÖNEMLİ bütçe 7. 15 .tl arasında 55.inç ekran 4k. Filim ve dizi izliyorum Görüs açısı önemli değil maç ve oyun pek oynamam Işletim sistemi vs önemli değil tvbox var çünkü dediğim gibi görüntü ve ayrıntılar önemli .(aslında sony a9 oled düşünüyor ama okadar veremem).
Aklımda şu an samsung q70 veya q80 ve sony xg9505 var net olarak philips de olabilr tavsiyenize göre şimdiden herkese ve ADEM BEYE TEŞEKKÜR EDERİM

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Selamın aleyküm hayırlı cumalar herkese
Ben tv almayı düşünüyorum ve özellik olarak görüntü kalitesi ÖNEMLİ bütçe 7. 15 .tl arasında 55.inç ekran 4k. Filim ve dizi izliyorum Görüs açısı önemli değil maç ve oyun pek oynamam Işletim sistemi vs önemli değil tvbox var çünkü dediğim gibi görüntü ve ayrıntılar önemli .(aslında sony a9 oled düşünüyor ama okadar veremem).
Aklımda şu an samsung q70 veya q80 ve sony xg9505 var net olarak philips de olabilr tavsiyenize göre şimdiden herkese ve ADEM BEYE TEŞEKKÜR EDERİM
Q80 ve Sony 950 serisini karşılaştıran çok fazla yabancı kaynaklı video var önce bir onları izlemenizi tavsiye ederim

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Izledim ve sonuç olarak sony ayrıntıları daha iyi idi samsung siyahları daha güzel idi ama ayrıntıları kaybediyordu..siz ne düşünüyor sunuz benim görüşümü
Ben yönlendirmek istemedim ama üst seviyede benim gönlüm hep Sony'den yanadır, kendim alırken 2017 başında, aklımda 55" 100hz bir Sony modeli vardı galiba 8 serisi fakat eşim yanındaki büyük ekran 65 Vestel'i çok sevince dedim ya bir kere de eşimin isteği olsun, ondan da memnun sayılırım ama Sony içimde uktedir benim, Adem Helvacı Adem Helvacı ustamız da Sony sever, vakit bulursa bir kaç kelam eder belki bizim için ?

A Çevrimdışı

anexi

Yeni Üye
18 Nis 2020
25
41
arkadaşlar merhaba. tv (65xf9005) yi yeni eve aldım. evde şu an internet bağlantısı , tv bağlantısı, hdmi kablo bile yok. bu test için sıkıntı çıkarır mı? laptop götürsek cep telefonundan nete bağlanıp testleri yapabilir miyiz? araştırdık tabi ama xf9005 için nelere dikkat edelim?

Y Çevrimdışı

Yasso

Yeni Üye
7 May 2020
15
44
Ben yönlendirmek istemedim ama üst seviyede benim gönlüm hep Sony'den yanadır, kendim alırken 2017 başında, aklımda 55" 100hz bir Sony modeli vardı galiba 8 serisi fakat eşim yanındaki büyük ekran 65 Vestel'i çok sevince dedim ya bir kere de eşimin isteği olsun, ondan da memnun sayılırım ama Sony içimde uktedir benim, Adem Helvacı Adem Helvacı ustamız da Sony sever, vakit bulursa bir kaç kelam eder belki bizim için ?
Teşekkür ederim bilgiler için

A Çevrimdışı

Adem84

Yeni Üye
26 May 2020
23
40
Konusu var forumda hemen ana sayfada son mesajlarda görmen lazım a101 Toshiba diye başlıyor
Teşekkürler, sanırım bunu alıcam, 55inölik 6 yıllık samsungu 2800 e sattım 1 hafta tv siz kalıcam, üzerine 2 bin vererek hem ekranı büyütmüş oldum hemde özellikleri yenilemiş olucam, belki bunuda 2 3 yıl sonra satıp yine üzerine bişiler ekleyerek daha iyi birşey alırım :)

Geri
Üst Alt