F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba a101'e 6 aralık günü şu televizyon geliyor nasıl acaba ?

toshibadan bahsediyorum
https://tavsiyeforumu.com/konu/a101-toshiba-49l2863dat-urun-on-incelemesi.1612/ kontrol sağlayın.

Göndermeyebilir derken neyi kastettiniz
F fikoloji
hani sizin belirlediğinizi göndermeye bilirler gibisinden yorumu yaptım. önce onlar muadil verirler, beğenmezseniz fiyat farkı ile gönderirler. yani sürece kalmış

B Çevrimdışı

brave34

Yeni Üye
12 Kas 2018
14
51
Herkese selam.Yukarda odamın fotoları var.Buna gore hem ıps hem direct led duşunuyorum.Şu 3 led tv sızce nasıl.
1-43uk6950--49 u va direct led--va yı odamın şeklıne gore bıraz sag ve bıraz sol açı oldugu ıçın eledım..ıps daha uygun sankı..
2-49uj651
3-49uj701

merakla fikirlerinizi beklıyorum.çok tşk ederım

A Çevrimdışı

Air34

Yeni Üye
18 Haz 2018
9
Merhabalar, 32 inch full hd tv Vestel,regal yada finlux olur. Ne önerirsiniz model no anlamında ? Not: Smart olmasada olur :) Teşekkürler..

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

brave34

Yeni Üye
12 Kas 2018
14
51
Smarttan,fiattan ve odanın şeklınden dolayı 43UK6950 yi araştırıyorum.;
1-Smart kullanımı bana lg nın daha rahat geldi kumanda ıle .Evde hanım ve çocukta kullanacak.
2-Fiat 50uk6950 ye göre daha .
3-Odanın şeklıde hafıf yandan sağ ve sol.Riske girmek ıstemedim.Ips daha ıyı o bakımdan malum

Bunların ısıgında 43uk6470 e baktım.ıps,ve direct led bu modelde.Fiat olarak da 43uk6950 ye gore daha uygun.Ama hdmı sayısı 3 tane ve akıllı kuamda yok.Ona da para vermem gerekecek.43uk6950 ye baktım.Hem fiat,hem ıps hem de dırect led olması birde kuamda dahıl.Araştırınce en uygunu bunu buldum.
3-İlk başta istedıgım ebattan bir tık ufak ama ıstedıgım özellıklere sahıp. duşunuyorum..

ne dersınız?

R Çevrimdışı

rftccn

Yeni Üye
5 Ara 2018
8
35
merhabalar herkese yeni kayıt oldum nasip olursa bu yaz düğünüm olucak beyaz eşyaları hallettim sıra geldi televizyona maksimum 3500 tl ye kadar limitim var sayfada yazılanları okudum ama kafam karıştı bu noktada sizden direk bana özel önerebileceğeniz markalar nelerdir Adem Helvacı Ado üstadım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
merhabalar herkese yeni kayıt oldum nasip olursa bu yaz düğünüm olucak beyaz eşyaları hallettim sıra geldi televizyona maksimum 3500 tl ye kadar limitim var sayfada yazılanları okudum ama kafam karıştı bu noktada sizden direk bana özel önerebileceğeniz markalar nelerdir Adem Helvacı Ado üstadım.

Hoşgeldiniz;

Tam bir izleyici profili sunabilirseniz bize, ona göre model bakalım :ok

R Çevrimdışı

rftccn

Yeni Üye
5 Ara 2018
8
35
Hoşgeldiniz;

Tam bir izleyici profili sunabilirseniz bize, ona göre model bakalım :ok
oyun konsolu hariç diğer özellikleri iyi olsun istiyorum film ve dizi konusunda iyi olursa çok daha güzel olur evi daha tutmadığım için genel istanbul şartlarında bir salonu düşenebiliriz ado hocam.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Smarttan,fiattan ve odanın şeklınden dolayı 43UK6950 yi araştırıyorum.;
1-Smart kullanımı bana lg nın daha rahat geldi kumanda ıle .Evde hanım ve çocukta kullanacak.
2-Fiat 50uk6950 ye göre daha .
3-Odanın şeklıde hafıf yandan sağ ve sol.Riske girmek ıstemedim.Ips daha ıyı o bakımdan malum

Bunların ısıgında 43uk6470 e baktım.ıps,ve direct led bu modelde.Fiat olarak da 43uk6950 ye gore daha uygun.Ama hdmı sayısı 3 tane ve akıllı kuamda yok.Ona da para vermem gerekecek.43uk6950 ye baktım.Hem fiat,hem ıps hem de dırect led olması birde kuamda dahıl.Araştırınce en uygunu bunu buldum.
3-İlk başta istedıgım ebattan bir tık ufak ama ıstedıgım özellıklere sahıp. duşunuyorum..

ne dersınız?
IPS tutkunuz olmasaydı, her ne kadar 2017 üretimi olsa da, ciddi anlamda rüştünü çok ciddi ispat etmiş bir MU7000 size öncelikli tavsiyem olurdu ve fiyat olarak da daha uygundur.

IPS panel ve LG teknolojisi olarak 43'' grubunda bence seçtiğinizin ötesinde size uygun model yok düşüncesindeyim. :ok

U Çevrimdışı

umiterkan

Yeni Üye
5 Ara 2018
5
42
Forumu kuranlara teşekkür ederek bir soru sormak istiyorum.
Ev ortamında 2.5m-3m mesafeden izlenebilcek. Dsmart üzerinden gündelik tv ve belgesel kanalları ile internetten film izlemek amacıyla 2500tl bütçeli bir tv arıyorum.
Yarın A101e gelecek 49L2863DAT(2500 TL) ile Bayide satılan Vestel 49UB8300 4K (2400TL) arasında kaldım. İkisinin fiyatı da aynı sayılır.
Siz olsanız ne yapardınız. Hangisini alırdınız. Smart özelliği hangisinin daha iyidir hızlıdır ? Veya farklı bir seçenek sunma durumunuz olabilir mi?
Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

emree

Yeni Üye
6 Ara 2018
13
44
Herkese merhaba
Adem hocam 3 m mesafeden izlenecek oturma grubu tv yi tam karşıdan görecek düzende.çok aydınlık bir oda değil.140 ekran daha çok film,dizi,belgesel izlenecek.ve smart özellikleri youtube vs kullanımı çok yavaş olmayan.4-k marka model olarakta daha çok vestel veya vestel üretimli jvc-hitachi gibi modellere baktım.Ev ahalisinin ısrarla istediği ince olması.Bütçem bu aralıktaki cihazlarda.
Ayrıca 2 haftadır tüm forumu okumaya çalıştım maalesef tecrübem ve bilgimin yetmediği zamanlar oldu.
Sizden ricam beni bu tv seçme sürecinden kurtarırsanız çok memnun olurum.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

brave34

Yeni Üye
12 Kas 2018
14
51
ado bey çok teşekkür ederım :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

emree bey mrb..uzun zamandır araştırıyorum bende..lg 49uk7550 var.nanocell..slım bir modeldır.ıps ve edge paneldir.birde lg sk serısınden sk77900 ve sk8100 modelleri var..hepsi slım model.bi araştırın ıstersenız.bunlar ise ıps ve edge led.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt