mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
peki üstad regal vestel 49ud8400 aynımı. birde regal 7020 modelde anakarta göre hdr özelliği olup olmama gibi bir durum varmıdır.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado

İyi günler herkese. yeni üye oldum dh den duyup geldim :) 32" lg fullhd tvim var küçük geldiği için değiştirmek istiyorum

Mecool M8S PRO(4k) android box ım var
iptv den mac izlemek netfilix ve çeşitli programlardan dizi film
tv aldıkdan sonrada yakın zamanda oyun konsolu almayı planlıyorum
50"--55" 4k vestel ve alt grubu düşük bütceye f/p arıyorum.
2 veya 3 kişi izlenecek 1 kişi yaklaşık 25 derecede ve uzaklık 3m.Işık tvye yandan vuruyor ve genelde akşamları izlenecek

11.11 kapmanyası ile almayı planlıyorum. alternatifli marka modeller olursa çok çok iyi olur hocam teşekkürler

İlk planda 55UD9650 demek geldi içimden lakin, Müsaade ederseniz biraz daha düşüneyim, biraz daha kafa yorayım zira beklentilerinizde ürün ile çakışan, örtüşmeyen noktalar olabilir tereddütlerimi öncelikle kendi üzerimden atmam lazım :ok

H Çevrimdışı

husoyildiz88 

Yeni Üye
22 Eki 2018
12
36
İlk planda 55UD9650 demek geldi içimden lakin, Müsaade ederseniz biraz daha düşüneyim, biraz daha kafa yorayım zira beklentilerinizde ürün ile çakışan, örtüşmeyen noktalar olabilir tereddütlerimi öncelikle kendi üzerimden atmam lazım :ok

çok saolun hocam. 3 5 farklı modelde olursa çok iyi olur. o gün hangisi indirimli ise onu alırız inşlh

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
40ud8400, 40fd7300 ve toshiba 43u6763 için panel bilgisi alabilir miyim (va,ips,eled,dled, hdr)?
regal 43r6520 ile telefunken 43tf6520 aynı televizyon mu? bu ikisi için aynı şekilde panel bilgisi alabilir miyim?
sony 43xe7005i de eklersek, bunların içinde en iyisi hangisi?
Adem Helvacı Ado

N Çevrimdışı

nefretinarkoz

Yeni Üye
15 Eyl 2018
17
32
Adem Helvacı Ado Hocam bi süredir sizi sorularımla bunaltmıyordum :hihi müsadenizle kısa bir sorum var. Toshibayı alamadım ben açıkcası imkan ve zaman uymadı. Şimdi beyaz eşyaları toplu bir şekilde baya uygun bi fiyata Profilo dan alacağız gibi.. TV için iki seçeneğim var 43PA305E ve 43PA300E öncelikli sorum ikisi arasındaki fark nedir ve hangisini tavsiye edersiniz. Aradığım temel özellikler olan smart TV ve WiFi bulunuyor ancak smart ı nasıl bir bilgim yok. Uygun vaktinizde cevaplarsanız çok sevinirim üstadım. Şimdiden teşekkürler Adem Helvacı Ado başkan :mutlu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
40ud8400, 40fd7300 ve toshiba 43u6763 için panel bilgisi alabilir miyim (va,ips,eled,dled, hdr)?
regal 43r6520 ile telefunken 43tf6520 aynı televizyon mu? bu ikisi için aynı şekilde panel bilgisi alabilir miyim?
sony 43xe7005i de eklersek, bunların içinde en iyisi hangisi?
Adem Helvacı Ado

8400 SMSNG
7300 Karma
6763 LG

6520 ler anakart panel ve özellikler karma.

Yani her ürün için tek tek derin detay vermemin anlamı yok zira size neyin geleceği belli değil. Bana net bir model ve mümkünse seri ile gelirseniz daha derin ve detaylı bilgi aktarabilirim yoksa böyle 5-10 modelin hepsini tek tek yazacak zaman biraz sorun benim için.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Hocam bi süredir sizi sorularımla bunaltmıyordum :hihi müsadenizle kısa bir sorum var. Toshibayı alamadım ben açıkcası imkan ve zaman uymadı. Şimdi beyaz eşyaları toplu bir şekilde baya uygun bi fiyata Profilo dan alacağız gibi.. TV için iki seçeneğim var 43PA305E ve 43PA300E öncelikli sorum ikisi arasındaki fark nedir ve hangisini tavsiye edersiniz. Aradığım temel özellikler olan smart TV ve WiFi bulunuyor ancak smart ı nasıl bir bilgim yok. Uygun vaktinizde cevaplarsanız çok sevinirim üstadım. Şimdiden teşekkürler Adem Helvacı Ado başkan :mutlu

Selamlar;

Sorun değil ne zaman isterseniz sorabilirsiniz :ok

PA300 eski nesil MB82 ve MB140 anakartlı üretimlerdir, bu modelde smart zaten bulamazxsınız zira anakart desteklemez.

305 olanı ise MB110 ve MB211 FHD anakartlar ile üretilir. Smart desteği mevcuttur.

Vestel üretimi ürünlerde smart olarak çok büyük beklentileriniz olmasın. Bu açığı kapatabilmek için MİBOX türevi ürünler kullanabilirsiniz. :ok

N Çevrimdışı

nefretinarkoz

Yeni Üye
15 Eyl 2018
17
32
Selamlar;

Sorun değil ne zaman isterseniz sorabilirsiniz :ok

PA300 eski nesil MB82 ve MB140 anakartlı üretimlerdir, bu modelde smart zaten bulamazxsınız zira anakart desteklemez.

305 olanı ise MB110 ve MB211 FHD anakartlar ile üretilir. Smart desteği mevcuttur.

Vestel üretimi ürünlerde smart olarak çok büyük beklentileriniz olmasın. Bu açığı kapatabilmek için MİBOX türevi ürünler kullanabilirsiniz. :ok

Adem Helvacı Ado Hocam çok teşekkür ediyorum her zamanki gibi ilginiz ve alakanız için.
Yetkili bayide baktığımda o zaman 305 olması lazım özellikle söyledim smart ve wifi temel isteğim diye çünkü..
şimdi kontrol ettim dediğiniz gibi 300 de smart yok..
MİBOX dediğiniz olaya yabancıyım açıkcası şuan araştırmaya koyulmalıyım nedir onu dahi bilmiyorum.. :ara

ek olarak bu modelde IPTV kullanabilir miyim ne dersiniz ?
smartı da internete bağlansın yeter moduna girdim kalite panel olarak nasıldır profiloya çok uzaktım hiçbir bilgim yok.

Şimdiden ağzınıza sağlık elinize yüreğinize sağlık cevabınız için :clap2

Geri
Üst Alt