S Çevrimdışı

Sortie

Yeni Üye
3 May 2018
14
44
internetten buldum spotçu sıfır dedi teşhir değilmiş sadece kutu açılıp denenmiş nasıl anlarız kullanılıp kullanılmadığını bir ayarı var mı

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,849
Dostum girme bu işe, spotçu bu. Cihaz iyi olsada bu model geçen sene zaten bu fiyata satılıyordu. Yarı fiyatina almıştır bu sahibinden. 15-20 bine zaten çalışma şekilleri aldığın fiyatın iki katına satarlar. 3 de pazarlığa bırakmıştır. 43 fiyat çekmiştir. Cihazın geçmişine sahip değilsin.zaten bu cihazın sıfırı 52 civarıydı. Ürün tutan model 2023 modelleri tr de bitmek üzere sıfırı 62 cikartilar. Eğer alacaksan iyi kontrol et. Yada arkadaş çevrenden elektronikten anlayan birini yanına al, öyle gidersiniz.

S Çevrimdışı

Sortie

Yeni Üye
3 May 2018
14
44
Dostum girme bu işe, spotçu bu. Cihaz iyi olsada bu model geçen sene zaten bu fiyata satılıyordu. Yarı fiyatina almıştır bu sahibinden. 15-20 bine zaten çalışma şekilleri aldığın fiyatın iki katına satarlar. 3 de pazarlığa bırakmıştır. 43 fiyat çekmiştir. Cihazın geçmişine sahip değilsin.zaten bu cihazın sıfırı 52 civarıydı. Ürün tutan model 2023 modelleri tr de bitmek üzere sıfırı 62 cikartilar. Eğer alacaksan iyi kontrol et. Yada arkadaş çevrenden elektronikten anlayan birini yanına al, öyle gidersiniz.
sağol hocam vakit ayırdın arasın adam bakalım temizse alırım ürünü göriyim eğer olmazsa bana model tavsiye eder misin

B Çevrimdışı

beray

Yeni Üye
15 Tem 2020
14
39
40.000 TL civarına alınabilecek en iyi tv TCL C755 ve TCL C745 şu anlık. C755'in Samsung tarafındaki muadil modeli 65Q80D.

PML9008 güzel ama sorunlu bir tv. Bu televizyonu tercih ederseniz biraz şanslı olmanız gerekir zaten bu yüzden fiyatı diğerlerine göre uygun. Işık sızması, karanlık sahnelerde detay kaybı gibi sorunlar olabiliyor. Düzgün denk gelirse memnun kalırsınız. Philips servisi daha da kötü anlatılıyor.

Evet philips servisi biraz daha sıkıntılı. 9008 de ışık sızması çok. olmasın dersen şansa kalmış işin.
Teşekkürler. TCL teknik servisleri için çok olumlu şeyler okumadım. TCL dışında marka öneriniz var mıdır?

Philips servisi daha sıkıntılı. Fakat 9008 de işin şansa kalmış ışık sızması denk gelebilir. Pihilips istiyorsan bunun yerine 9009 modellerine bak. 75pml9008 aldım zararına elimden çıkarttım. Fakat tüm yabancı forumlarda 9009 serisi ile va panele geçmesinden dolayı güzel yorumlar mevcut fakat fiyatı 60000 den aşağı yok.

W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,849
Evet philips servisi biraz daha sıkıntılı. 9008 de ışık sızması çok. olmasın dersen şansa kalmış işin.

Philips servisi daha sıkıntılı. Fakat 9008 de işin şansa kalmış ışık sızması denk gelebilir. Pihilips istiyorsan bunun yerine 9009 modellerine bak. 75pml9008 aldım zararına elimden çıkarttım. Fakat tüm yabancı forumlarda 9009 serisi ile va panele geçmesinden dolayı güzel yorumlar mevcut fakat fiyatı 60000 den aşağı yok.
Şuan ne kullanıyorsun

Geri
Üst Alt