W Çevrimdışı

Winston

Moderatör
4 Haz 2021
1,804
teşekkür ederim daha iyileri senin olsun inş.

mediamarktan mağazadan alıcam mailini bekliyorum va panel istersem seri numarasından verirler mi acaba :/
Mağazada açık varsa kontrol edersiniz. Kapalı olanda aynı parti ürünüdür. Kumandaları mi al. Info menü mute power yap TV kapalıyken. Çıkan servis menüsünde hangi panel nereden aldığı çıkar. Yada buraya at. Bakarız.

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
431
Mağazada açık varsa kontrol edersiniz. Kapalı olanda aynı parti ürünüdür. Kumandaları mi al. Info menü mute power yap TV kapalıyken. Çıkan servis menüsünde hangi panel nereden aldığı çıkar. Yada buraya at. Bakarız.
kapalı kutu alıcam mağazadan evde servis kurarkan bakabilirim o zaman seri numarasından belli olmaz mı

F Çevrimdışı

fruion

Yeni Üye
4 Ağu 2022
24
28
55GEU 7830 B TV aldım Grundig daha açmadım.BOE marka IPS panel ile geldi.Sizce nasıl bir paneldir.Bilen varmı?

M Çevrimdışı

mekkelimusrik

Yeni Üye
17 Ağu 2022
1
Genel olarak tarayıcı, film, YouTube, normal canlı yayın ve PS4 için alacağız.
Sizce küçük ekran Samsung mu büyük ekran Toshiba mı tercih etmeliyim sizce? Ürünleri aşağı bıraktım ayrıca Toshiba Android destekli.
Toshiba konsol için iyi değil dediler ama fazla bir şey beklemiyorum normal oyunu mu oynayıp çıkacağım.

www.a101.com.tr

Sizce hangisi doğru karar? Önerilere de açığım.

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
Film, youtube deyince büyük ekran çok daha iyi oluyor. 43" ile 58" arasında dağlar kadar fark var ve teknoloji olarak çok fark da yok. Samsung 50" olup qled olsa veya 100hz desteklese belki derdim ama bu durumda toshibayı alırdım. 3-3.5 m mesafe için 65" aldım iyiki de almışım, 55" alsam keşke daha büyüğünü alsaymışım derdim diyorum.
Genel olarak tarayıcı, film, YouTube, normal canlı yayın ve PS4 için alacağız.
Sizce küçük ekran Samsung mu büyük ekran Toshiba mı tercih etmeliyim sizce? Ürünleri aşağı bıraktım ayrıca Toshiba Android destekli.
Toshiba konsol için iyi değil dediler ama fazla bir şey beklemiyorum normal oyunu mu oynayıp çıkacağım.

www.a101.com.tr

Sizce hangisi doğru karar? Önerilere de açığım.,

Geri
Üst Alt