telefunken D32H265I3 yazilim

F Çevrimdışı

fars066

Yeni Üye
16 Nis 2020
35
34
bugün tv yi toplarken günesliydi gördüm ki regal yazisi var ekranda sonrasindada kurulum ekrani geliyor ancak ledler yanmiyor.

Buda demek oluyorki yazilim calismis ama ben görememisim led hatasindan dolayi yarin beslemeye bakarim led sürücüsü ve beslemesine kontrol ederim.

Led hatasi giderildikten sonra kendi yazilimi hangisidir? Hangi yazilimi yüklemem gerekiyor?

Tesekkürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bugün tv yi toplarken günesliydi gördüm ki regal yazisi var ekranda sonrasindada kurulum ekrani geliyor ancak ledler yanmiyor.

Buda demek oluyorki yazilim calismis ama ben görememisim led hatasindan dolayi yarin beslemeye bakarim led sürücüsü ve beslemesine kontrol ederim.

Led hatasi giderildikten sonra kendi yazilimi hangisidir? Hangi yazilimi yüklemem gerekiyor?

Tesekkürler
Bu kimsenin aklına gelmemişti :)
Meğer led hatası varmış , boşuna mı yazılım atıldı o zaman :)

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
267
49
Belkide en basindan ledler gidikti ama farketmedim maalesef :(
En azindan yazilim hakkinda bilgi edindim :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

aynen orjinal yaziliminida kaybettik tabiki
siz ledleri değiştirin ekran görüntüsünü görün.ilk verdiğim yazılım panele uygun yüklersiniz üzerine telefunken logo yüklendiği zaman orjinalı olur.

F Çevrimdışı

fars066

Yeni Üye
16 Nis 2020
35
34
siz ledleri değiştirin ekran görüntüsünü görün.ilk verdiğim yazılım panele uygun yüklersiniz üzerine telefunken logo yüklendiği zaman orjinalı olur.

artik calisiyor acilista ekranda regal yaziyor ve kurulum ekrani geliyor. Yazilimi degistiriyim mi gerek var mi? ilk verdiginiz yazilimimi kuruyum ya da bunun üstüne telefunken mi yükleyelim?

Bu arada telefunken logoyu nasil yükleyecegimi bilmiyorum. Söyleyebilir misiniz?
Tesekkürler

jacabojacabo Çevrimdışı

jacabojacabo

Aktif Üye
18 May 2019
267
49
artik calisiyor acilista ekranda regal yaziyor ve kurulum ekrani geliyor. Yazilimi degistiriyim mi gerek var mi? ilk verdiginiz yazilimimi kuruyum ya da bunun üstüne telefunken mi yükleyelim?

Bu arada telefunken logoyu nasil yükleyecegimi bilmiyorum. Söyleyebilir misiniz?
Tesekkürler
önce kurulumu yap görüntü ve ses normalmi bazen yazılım uyuşmadığı zaman ses çıkmaya biilirde isterseniz ilk yazılımı yükleyip deneye bilirsinizde
bende sadece tlfken 24 inç logo bin var bunu yükleyip deneyiniz gerekirse logoyu iptal ederiz
klasörsüz olarak logo.bin yazılımı boş flasa kopyalayın menü 4725 ve USB operations yapın tv nin fişini çekip tekrar takın

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fars066

Yeni Üye
16 Nis 2020
35
34
önce kurulumu yap görüntü ve ses normalmi bazen yazılım uyuşmadığı zaman ses çıkmaya biilirde isterseniz ilk yazılımı yükleyip deneye bilirsinizde
bende sadece tlfken 24 inç logo bin var bunu yükleyip deneyiniz gerekirse logoyu iptal ederiz
klasörsüz olarak logo.bin yazılımı boş flasa kopyalayın menü 4725 ve USB operations yapın tv nin fişini çekip tekrar takın

tesekkürler

yüklediginiz logo yazilimini göremedim

F Çevrimdışı

fars066

Yeni Üye
16 Nis 2020
35
34
Tekrardan merhabalar herkese, hdmi ile ps4 bagladim ancak görüntü gelmedi sebebi ne olabilir?

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,460
72
1. Başka bir hdmi fişi deneyin
2. Başka bir hdmi kablosu deneyin
3. hdmi'nin etkinleştirilip etkinleştirilmediğini MENU'de kontrol edin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt