telefunken D32H265I3 yazilim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
vestel ve telefunken icin bulamadim. en basta hata ledi 6 idi, cekirdek yazilimdan sonra bazen 7 bazen 8 bazende 10 sayiyor anlamlarini bulamadim.
Tesekkürler
Not: Aşağıdaki yazım sadece bir noktaya temas etmek içindir ,olayı sadece takip ediyorum ,belirtmek istedim :ok

Bu saymaların hata mesaj sayısı (lede göre hata) olacağını sanmıyorum doğrusu ,çünkü şimdiye dek hiç duyladım ,servis manuelde de okumadım.Ancak bu sırada tv yazılımı yüklemeye çalışıyor anlamına geliyor ,eğer ilk açıldığında bunu yapıyorsa tv döngüye girmiştir büyük ihtimalle.

F Çevrimdışı

fars066

Yeni Üye
16 Nis 2020
35
34
1505 ile yüklenmez.kumanda üzerinde ok tuşuna basılı tutup tvnin elektirik kablo fişini pirize takıyorsun tv nin stnbay led hızlı yanıp sönmeye başlayınca kumanda üzerinden ok tuşu brakıyorsun ve tv yazılım almaya başlar.bazen yazılımı algılamadığında kumanda üzerinden ok tuşa bikaç kez basıp bırakınca yazılımı algılaya bilirde

evet yöntemi biliyorum kurtarma yazilimini o sekilde yükledim ancak kurtarma yazilimindan sonra ok tusunu kabul etmiyor artik maalesef bircok defa denedim ama kabul etmiyor ok tusu ile.

evet standby led bildirimi döngüsel olarak tv acmak istedigimde yapiyor ben hata kodu olarak düsünüyorum sony servis manualde aciklamalari var ama vestel ve telefunken icin bulamadim yazilim kosamadigi icin lojik devre hatasi diyor her led bildiriminin farkli anlamlari var saniyorum.

Tesekkürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
evet yöntemi biliyorum kurtarma yazilimini o sekilde yükledim ancak kurtarma yazilimindan sonra ok tusunu kabul etmiyor artik maalesef bircok defa denedim ama kabul etmiyor ok tusu ile.

evet standby led bildirimi döngüsel olarak tv acmak istedigimde yapiyor ben hata kodu olarak düsünüyorum sony servis manualde aciklamalari var ama vestel ve telefunken icin bulamadim yazilim kosamadigi icin lojik devre hatasi diyor her led bildiriminin farkli anlamlari var saniyorum.

Tesekkürler
Kumanda değişmiş olmasın,farklı yazılımla yani.8in1 kumandan varmı elinde ,varsa iyi ,yoksa kötü maalesef.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
orjinal kendi kurtarma yazilimi yapabildigim kumanda mevcut kumanda. maalesef 8in1 kumandam mevcut degil.
Çok önceden başka forumda bir arkadaş telefon ile yapmıştı ,o da sharp yazılımını atınca böyle olmuştu ama programı hatırlamıyorum inan ,universal kumanda olması lazım ama tam adını bilmiyorum, "kızıl ötesi universal kumanda apk" diye arat istersen ,ama tam emin değilim bildireyim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
teraspy ustamızın dediği gibi başka kumanda ile deneyin.birde mainboard tüner entegresi bozulduğu zamanda aynı hatayı yapar
Rica ederim sevgili ayhan yılmaz ,ustalık kim ben kim :)
Bende de olmuştu böyle ,fakat bende 2 değişik marka 8in1 kumanda olduğundan tekrar orjinal yazılıma dönmüştüm ,ancak telefondan nasıl yapmıştı gerçekten hatırlamıyorum :)

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,469
73
Use a max. 4Gb stick with led. If the LED on the stick does not have any activity (the stick is not powered by 5V or does not match the processor) you will have to write the SPI memories directly using a CH341A programmer. It's cheap. The software for U10 / 25Q16 and U12 / 25Q64 I give you.

ebe03884-1a0d-4772-86de-0a2618bf069f503ce5f6789691d9.jpg

Geri
Üst Alt