Telefox Servis 4gün sonra Kurulum yaptı Ancak şimdide Piksel sorunu çıktı?

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Tekrardan Merhaba arkadaşlar Konuyu güncelledim Pazartesi Sabah gelen Tv nin Nihayet Perşembe akşam kurulmu yapıldı arkadaşlar Normal uydu alıcısı test edildi Kanal geçişleri arasında siyah ekranda ortadaki parlak kalan kısım dikkatimi çekti Servis bunun daha öncede gördügünü önemsiz zamanla düzeldiğini söyledi gitti.

Sonra Tv nin fotoları çekerken bu parlaklık yakından hatalı yanan pixeller olduğunu anladım birde Renkli resimler açıp test edeyim dedim Sağ tarafa yakın Kırmızı yanan 2 pixel ve sol taraftada 3 tane normal ölü piksel çıktı

Bu sebepler Değişim için yeterlimidir ne yapmam gerek Değişim talebimi Awoxa mı bildirecem Trentyol satıcıyamı?

20210610_203140.jpg

20210610_211024.jpg

20210610_210948.jpg

20210610_203421.jpg

20210610_204820.jpg

20210607_112416.jpg

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kutuda vuruk ezik yoksa video kaydı yaparak

Kurulumu kendiniz yapın cihaz garanti dışı kalmaz

Sorun olursa video kaydı ile servise tutanak tutturabilirsiniz.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Bence de iade et zaten 200 hz televizyon mu alınır paranıza yazık

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Kutuda vuruk ezik yoksa video kaydı yaparak

Kurulumu kendiniz yapın cihaz garanti dışı kalmaz

Sorun olursa video kaydı ile servise tutanak tutturabilirsiniz.
Kutuda sorun yok Telefonumu sürekli mesgule alan Servis Benim actiğim tv de bi sorun cikmasi halinde Tutanak falan yazarmı hiç sanmıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bence de iade et zaten 200 hz televizyon mu alınır paranıza yazık
Birde Woon vardi onun fiyat artinca bunu aldik 400hz çok farkediyormu?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Kutuda sorun yok Telefonumu sürekli mesgule alan Servis Benim actiğim tv de bi sorun cikmasi halinde Tutanak falan yazarmı hiç sanmıyorum

200 le 400 arasindaki fark iki kati ancak keyf almak istiyorsaniz 1000 ve üzeri olmali

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

O video kanıt amaçlı garanti olsun diye gerekli yasal olarak haklı çıkmanız için sorun çıkarsa hakkınızı alırsınız telefox bence iade edin awox garantili başınız ağırmasın sonra servisi rezalet biraz bütçeyi arttırın hi-level toshiba vestel üretimi tv'lere yönelin fiyatı uygun kalitesiz ürünlerden uzak durun

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
O video kanıt amaçlı garanti olsun diye gerekli yasal olarak haklı çıkmanız için sorun çıkarsa hakkınızı alırsınız telefox bence iade edin awox garantili başınız ağırmasın sonra servisi rezalet biraz bütçeyi arttırın hi-level toshiba vestel üretimi tv'lere yönelin fiyatı uygun kalitesiz ürünlerden uzak durun

a101e 2 aydır bakıyorum gelen 49 50inç hi-level tv ler hep Sunny üretimi Awoxdan bi farkı yok şöyle yazmışlar **Ürün kurulum prosedürü bulunmamaktadır. Ürünü teslim alırken kontrol ederek, herhangi bir deformasyon durumunda kargo tespit tutanağı ile iade etmenizi rica ederiz. Toshiba da bütceyi aşıyor Hocam

Trendyolda iade de sorun satıcı iade almayabilir kargo git gel sağlam olan tv hasar görebilir. Yarın artık satıcıyla görüşecem

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
a101e 2 aydır bakıyorum gelen 49 50inç hi-level tv ler hep Sunny üretimi Awoxdan bi farkı yok şöyle yazmışlar **Ürün kurulum prosedürü bulunmamaktadır. Ürünü teslim alırken kontrol ederek, herhangi bir deformasyon durumunda kargo tespit tutanağı ile iade etmenizi rica ederiz. Toshiba da bütceyi aşıyor Hocam

Trendyolda iade de sorun satıcı iade almayabilir kargo git gel sağlam olan tv hasar görebilir. Yarın artık satıcıyla görüşecem
14 günlük cayma hakkınız var iade almak zorunda iade edin üstüne biraz ekleyip bunu alın

Bu daha iyi 4K Bunu al tv evin demir başıdır almışken kalite servis önemli :kiskis

Moderatör tarafında düzenlendi:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Direkt iade edin. Sanki bedava verdiler. Marka servislerini bir zahmet kontrol etsin. Sizde mecbur değilsiniz.. Satıcıyla görüşmenize gerek yok. Aldığınız sitede iade formu oluşturun gönderin gitsin. Koliyi açmayın..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri