Telefox Servis 4gün sonra Kurulum yaptı Ancak şimdide Piksel sorunu çıktı?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bugün montaja gelmeyen, yarın arızaya hiç gelmez.
Bahsi geçen markanın yıllarca servisliğini içim kan ağlaya ağlaya yaptım, direkt iade ediniz bakın açık ifade ediyorum ki bunlar daha iyi günleriniz.
Firma servislere adam gibi hakediş çıkartmıyor, km desteği yok, yol ücreti ödenmiyor, aylar sonra hakediş hesaplanıyor onu da parayı da kırk dereden su getirip ödüyor, servisler de firmasına göre muamele ediyor elbette.

4 ay oldu istifamı vereli, beceriksiz muhasebeleri daha faturalarımı işlemeyi bile beceremediler.

Siz Awox markasını TKartaL tkartal 'a sorun neler çektiğini o anlatsın size..

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bahsi geçen markanın yıllarca servisliğini içim kan ağlaya ağlaya yaptım, direkt iade ediniz bakın açık ifade ediyorum ki bunlar daha iyi günleriniz.
Firma servislere adam gibi hakediş çıkartmıyor, km desteği yok, yol ücreti ödenmiyor, aylar sonra hakediş hesaplanıyor onu da parayı da kırk dereden su getirip ödüyor, servisler de firmasına göre muamele ediyor elbette.

4 ay oldu istifamı vereli, beceriksiz muhasebeleri daha faturalarımı işlemeyi bile beceremediler.

Ben dünkü mesajımı bu markanın awoxda olduğundan emin olmadığım için düzeltmiştim. Şimdi oldu. Aman aman yol yakınken dönsün.. Sanki bedava verdiler diye yazmıştım. Bedavası da lazım değil. Durup dururken ağrısız dişe kelpeten vurmaya gerek yok ?

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32

Konuyu güncelledim Servis geldi kurulum tamam ancak Pixsel haatarı mevcut Hocam bi bakabilirmisiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben dünkü mesajımı bu markanın awoxda olduğundan emin olmadığım için düzeltmiştim. Şimdi oldu. Aman aman yol yakınken dönsün.. Sanki bedava verdiler diye yazmıştım. Bedavası da lazım değil. Durup dururken ağrısız dişe kelpeten vurmaya gerek yok ?
Konuyu güncelledim Servis geldi kurulum tamam ancak Pixsel haatarı mevcut Hocam bi bakabilirmisiniz

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ölü piksel mi var?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ölü pixel daha önemlisi hatalı yananlar İlk mesaja resilmleri attım
Allah biliyor ya sizin adınıza üzüldüm. Servis bunları görmedi mi? İkincisi keşke sizde bir kaç testlerden geçirmesini isteseydiniz! Yada yaptımı bilmiyorum gerçi
Keşke iade etseydiniz. Her işte bir hayır var demek ki. Keşke servis gelmeseydi.
Ben tekrar yazıyorum. Etiketleri ambalajları duruyorsa iade etme hakkınızı kullanın.. Yada ne yapıp ne edip iade edin lütfen.. Ben paneli beğenmedim ? çok sıkıntı çekersiniz..

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Allah biliyor ya sizin adınıza üzüldüm. Servis bunları görmedi mi? İkincisi keşke sizde bir kaç testlerden geçirmesini isteseydiniz! Yada yaptımı bilmiyorum gerçi
Keşke iade etseydiniz. Her işte bir hayır var demek ki. Keşke servis gelmeseydi.
Ben tekrar yazıyorum. Etiketleri ambalajları duruyorsa iade etme hakkınızı kullanın.. Yada ne yapıp ne edip iade edin lütfen.. Ben paneli beğenmedim ? çok sıkıntı çekersiniz..
Hocam iadeyi dün düşündüm ama Tv yi açmadan bile gönderseydim Trendyolda satıcının iadeyi red hakkı var birde tv kargoda git gel yapar sağlamsada bu sefer kırılır diye cekindim
iade et dedik kutuyu açmadan şimdi uğraş dur işin yoksa satıcı servis raporu vs deyip yokuşa sürecek işi
kapalı kutu iade etsen başına iş almazdın kuruluma zor gelen servis rapor tutmaya gelir mi ?
Hocam trendyolda iadede sorun belki tv geri giderken hasar görcekti ve teslim almayacaktı satıcı Bu sefer benim üstüme kalacaktı Şuan en azından servis açtı tv sağlam çıktı pixel sorunları olmasydı çok iyi olacaktı

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
Hocam trendyol iade için yine servis raporu isteyekti kutuyu acmasam bile giderken kargoda hasar görmesinden korktum o zaman daha kötü olurdu benim için Servis Uydu kanalarıyla test etti Ben sonra tv box taktım renk testleri yapmak için

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
iyife
Hocam trendyol iade için yine servis raporu isteyekti kutuyu acmasam bile giderken kargoda hasar görmesinden korktum o zaman daha kötü olurdu benim için Servis Uydu kanalarıyla test etti Ben sonra tv box taktım renk testleri yapmak için
homojen bir isik dagilimi yok ayrica 200 hz bir tvde futbol maci uzlemek kadar igrenc bir deneyim olamaz elinizi cabuk tutun bence iade olmasada degisim isteyin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt