Telefonda hangi navigasyonu kullanıyorsunuz?

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok:alsana şaka boyutu bi yana nokia Here WeGo seviyorum. Haritayı internetsiz kullanabiliyorsunuz. Özellikle yurtdışında çok işime yarıyor.

Onun dışında Goole Maps baya işimi görüyor.
708C65B0-00FE-469B-9EEE-CBA3F0608653.png

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İstanbul şartlarında, mükemmel bir yerde yaşıyorsunuz... Mest oldum oralara... Kızım; Türk Alman Üniversitesinde okuyor, İstanbul Üniversitesini tercih etmediği için ben kırılır gibi olmuştum ama Beykoz'u görünce yatıp kalkıp Türk Alman oldu diye dua ediyorum... :sirit

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
Yandex istanbulda uc kere alakasiz dagin başına götürdü beni bende kızıp sildim sonunda. Goggle da guven vermiyor. Ibb nin navigasyonunu tavsiye ederim memnunum

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
İstanbul şartlarında, mükemmel bir yerde yaşıyorsunuz... Mest oldum oralara... Kızım; Türk Alman Üniversitesinde okuyor, İstanbul Üniversitesini tercih etmediği için ben kırılır gibi olmuştum ama Beykoz'u görünce yatıp kalkıp Türk Alman oldu diye dua ediyorum... :sirit
Avrupa yakası gibi kalabalık ve beton yığını değildir. Memnun kalmanıza sevindim. Okulun tek kötü özelliği merkezde olmaması. Bi ara ulaşım sorunu çekiyordu öğrenciler. Semt olarak kavacıktayım ben, yardımcı olabileceğim bi durumda yazmanız yeterli.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Avrupa yakası gibi kalabalık ve beton yığını değildir. Memnun kalmanıza sevindim. Okulun tek kötü özelliği merkezde olmaması. Bi ara ulaşım sorunu çekiyordu öğrenciler. Semt olarak kavacıktayım ben, yardımcı olabileceğim bi durumda yazmanız yeterli.

İlginize çok teşekkürler... :ok

Evet, okul ters ama çok güzel yerde, bu yüzden ilk yılında bazı ufak tefek aksaklıklar yaşadık... Kyk çıkana kadar Beykoz'da misafir olarak güzel bir ailenin yanında kaldı, okula yürüme 20 dakikaydı, sonra Kyk çıktı Sancaktepe'den... Üç araç ve 2-3 saatlik yolu göze alamadık, Kavacık'ta bir yurda yerleştirdik çok şükür, hali keyfi yerinde...:ok

Ulaşım sorununu da, geçtiğimiz Şubat ayında okul servis koyarak çözdü. Yeni Riva yolundan servis ile 15 dakikada okulunda. Geri dönüşlerde bir çok öğrenci otostop çekiyordu servis ile bu sorun da ortadan kalkmış olmasına rağmen, bazı gençler macera uğruna otostopa devam ediyor... :kas

Velhasıl-kelam; Beykoz güzel, okulu güzel, Kavacık daha da güzel... :rock

T Çevrimdışı

tyfngkt 

Aktif Üye
1 Eyl 2018
59
33
Google maps kullanıyorum mümkün olduğu sürece. Farklı bir ihtiyacım olursa belki yandex navigasyonu.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
İlginize çok teşekkürler... :ok

Evet, okul ters ama çok güzel yerde, bu yüzden ilk yılında bazı ufak tefek aksaklıklar yaşadık... Kyk çıkana kadar Beykoz'da misafir olarak güzel bir ailenin yanında kaldı, okula yürüme 20 dakikaydı, sonra Kyk çıktı Sancaktepe'den... Üç araç ve 2-3 saatlik yolu göze alamadık, Kavacık'ta bir yurda yerleştirdik çok şükür, hali keyfi yerinde...:ok

Ulaşım sorununu da, geçtiğimiz Şubat ayında okul servis koyarak çözdü. Yeni Riva yolundan servis ile 15 dakikada okulunda. Geri dönüşlerde bir çok öğrenci otostop çekiyordu servis ile bu sorun da ortadan kalkmış olmasına rağmen, bazı gençler macera uğruna otostopa devam ediyor... :kas

Velhasıl-kelam; Beykoz güzel, okulu güzel, Kavacık daha da güzel... :rock
Sancaktepe, hiç çıkmasa daha iyiymiş :). Kavacık zaten medipolün gelmesiyle öğrenci semti oldu. Birçok yurt, ev kalabalıklaştı. Hem güvenlidir, hem merkezdir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu konuda cevap vermeyeceğim,sadece okuyacağım...

Gençler bu konuyu 229 kişi okumuş,22 cevap yazılmış,valla demek tüm yol ve adresleri kolaylıkla biliyor ve navigasyon kullanmıyorsunuz ,helal size :clap2

Geri
Üst Alt