Telefon Tavsiyesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bir düşük modeli var şuan bende mi A1 . 3080 mah var batarya 1 sene oldu kullanalı ilk gün nasılsa bataryası şuan da öyle . 1 günü rahat çıkarıyor sabah sarjdan aldim şuan yüzde 23 şarjı .

Aslında bu ömür işi şarj döngüsüne dikkat etmekten geçiyor.
Benim gibi sık şarj eden biriyseniz o batarya yoğun kullanımda su gibi akıp gidiyor.
Ama ilk zamanlardaki gibi bittikçe şarj etseydim, o zaman ömrü bu kadar kısalmazdı. :sirit

O Çevrimdışı

oates55

Aktif Üye
13 Kas 2018
55
53
Eşimin lg g3 2 yıl 1 ay sonra bozuldu.yani garanti bitiminden 1 ay sonra.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Aslında bu ömür işi şarj döngüsüne dikkat etmekten geçiyor.
Benim gibi sık şarj eden biriyseniz o batarya yoğun kullanımda su gibi akıp gidiyor.
Ama ilk zamanlardaki gibi bittikçe şarj etseydim, o zaman ömrü bu kadar kısalmazdı. :sirit
Xiaominin önerdiği şarj etme şekli su gece sabaha kadar bırakacağına gündüz belirli aralıklarla şarj et daha iyi diyor. Bende her sabah kalkınca şarja takıyorum zaten fulleniyor kısa vakitte sonra çıkarıp kullanıyorum yada geceden takıyorum. Sarjdayken kullandığım da oldu telefonu

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sizin önerdiğiniz A2 Lite. Normal A2 arasında farklar var. Link atıyorum farkı görmeniz için.

Bahsedilen telefon A2, sizin attığınız A2 lite hocam..
İki telefon arasındaki farkı az çok biliyorum, fiyat odaklı ve bayan kullanacağı için daha uygun fiyatlı olanı önermiştim... Neticede kişilerin ihtiyacına göre tercih yapması gerekiyor, atıyorum 32 gb depolama fazla gelen benim için 128 veya 64 gb alan peşinde koşturmam beyhude olur gibi...

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
İki telefon arasındaki farkı az çok biliyorum, fiyat odaklı ve bayan kullanacağı için daha uygun fiyatlı olanı önermiştim... Neticede kişilerin ihtiyacına göre tercih yapması gerekiyor, atıyorum 32 gb depolama fazla gelen benim için 128 veya 64 gb alan peşinde koşturmam beyhude olur gibi...
32 zamanla az geliyor fotoğraflar birikiyor güncellemeler geliyor programlar yüklüyorsun kafa rahat olsun en temizi 64. Sadece depolama olarakta düşünmemek gerekir 32 ve 64 lük telefonlar arasında donanım farkı olannlar da var kamera farkı olanlarda var rami zaten söylemiyorum artık. Lite full ekran çentikli bir telefon a2 de serinin devamı kamera olarak işlemci olarak daha önce bir telefon ama ben olsam bende ikisi arasında kararsız kalabilirdim.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Hocam KVK dan başka ithalatci firmalar var büyük başlı benimki Evo bilişim sistemleri garantili mesela yanılmıyorsam genpa da var bunlar da sizi üzmez ama KVK olanı olursa +1 olur .

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri