Telefon Tavsiyesi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hocam arkadaşım aldı 1 aydır kullanıyor. Gayet memnun ona da baya araştırdık bu fiyatlara ne alabilir diye en son Mi A2 de karar kıldık onu aldı. Kameraları çok iyi ön ve arka düşük ışıkta da iyi performans gösteriyor. Ön kamerada da flash mevcut . telefon görünüş olarak güzel işlemci kullanım olarakda çok memnun arkadaşım. Bu telefonu tavsiye ederim bende :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Tek eksiği saf Android arayüzüne sahip olması.
Oldukça yavan gelecektir.
İsterseniz ücretli iyi bir Launcher kurabilirsiniz Google Play'den.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Tek eksiği saf Android arayüzüne sahip olması.
Oldukça yavan gelecektir.
İsterseniz ücretli iyi bir Launcher kurabilirsiniz Google Play'den.
benimki de saf android gayet güzel geliyor. nedir bu eksiklik gibi görünen yönü saf androidin anlatın da bizde bilelim :bilmiyom . Benim telefonumun arayüzüyle birebir aynı bu telefon gayet akıcı kolay aradığın herşey var eksik nedir bilmiyorum. bence saf android olması +1 ekliyor telefona.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
benimki de saf android gayet güzel geliyor. nedir bu eksiklik gibi görünen yönü saf androidin anlatın da bizde bilelim :bilmiyom . Benim telefonumun arayüzüyle birebir aynı bu telefon gayet akıcı kolay aradığın herşey var eksik nedir bilmiyorum. bence saf android olması +1 ekliyor telefona.

Henüz 7.0 varken telefonuma Google Now Launcher yüklemiştim (Lineage OS ile), alışamamıştım zor gelmişti.
Bir de üreticinin arayüze koyduğu bir takım özellikler için programa ihtiyaç duyunca zorlamıştı beni.
Benim kıyaslamam EMUI'ye (Huawei) göre ama hala elime Android ONE bir telefon aldığımda o hissiyatı veriyor yani. :hihi
Google'ın bir iki değişiklik yapması iyi olur. :sirit

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ben o farkı çok goremiyorum bence saf androidler daha akıcı daha rahatlar. Tercih meselesi sanırım ama bence hiç bir zaman -1 değil.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Saf Android olması, alışkanlıklara ters gelebilir, ayrıca batarya odaklı bir telefon değil. Zamanla bataryası günü kurtarmaz...
Bir düşük modeli var şuan bende mi A1 . 3080 mah var batarya 1 sene oldu kullanalı ilk gün nasılsa bataryası şuan da öyle . 1 günü rahat çıkarıyor sabah sarjdan aldim şuan yüzde 23 şarjı .

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bir düşük modeli var şuan bende mi A1 . 3080 mah var batarya 1 sene oldu kullanalı ilk gün nasılsa bataryası şuan da öyle . 1 günü rahat çıkarıyor sabah sarjdan aldim şuan yüzde 23 şarjı .
O zaman alınabilir nitelikte... Daha önceki serileri Redmi Note 2 ve Mi 5'lerde de 3 bin mAh batarya vardı, günü çıkartmıyordu... Özellikle güncelleme alan Mi5'in batarya performansı rezalet durumda, 2 saat ekran süresi vermiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt