Telefon tavsiyesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yok Emmi seçiyordum değişti gözüküyordu, ayardan çıkınca tekrar varsayılana dönüyordü.
Sinir oldum enson sık görüştüklerime özel atadım şimdi düzeltmişler değişiyor..

Tamam bişi demedim zaten :)
Ben bir arkadaşın telefonda şöyle yapmıştım:
Sdkart taktım,formatladım telefondayken,sonra telefonun açmadığı "Ringtones, Notifications" isimli klasör yaratıp içine atmıştım ses dosyalarını,ama telefon modelini hatırlamıyorum,sonra telefon sesini seç yapınca yaptığım dosyalardaki sesler de gelmişti :)
NOT:
Bu isimleri teldeki orjinal isimler gibi koydum,orada nasılsa aynen isimler yani.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37

karar verdiniz mi bilmiyorum ama bunu tavsiye ederim
kullanım ömrü xiaomi, poco, oppo, samsung gibi markların aynı klasmandaki cihazlarından daha uzun ve daha sıkıntısız. benim gibi bir telefonu 5-6 yıl kullanırım diyorsanız inceleyin fiyatı da düştü

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

karar verdiniz mi bilmiyorum ama bunu tavsiye ederim
kullanım ömrü xiaomi, poco, oppo, samsung gibi markların aynı klasmandaki cihazlarından daha uzun ve daha sıkıntısız. benim gibi bir telefonu 5-6 yıl kullanırım diyorsanız inceleyin fiyatı da düştü
Ben M22 adım,ama beni aşarmış ,emekli aylıktan biriktirerek adım onu da ama alacak olanlara iyi bir seçenek :ok

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Ben M22 adım,ama beni aşarmış ,emekli aylıktan biriktirerek adım onu da ama alacak olanlara iyi bir seçenek :ok
güzel günlerde kullanın :) android telefonda huawei en kaliteli cihazları üretiyordu. ama artık google olmadığı için sıkıntı yaratıyor. onun yerine honorun telefonları aynı kalitede. malzeme kalitesi kullanım ömrü, yazılım, kamera, pil, ekran her türlü 5 yıl sorunsuz kullanılabilen cihazlar. tuzlu biraz ama kaliteli cihaz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
güzel günlerde kullanın :) android telefonda huawei en kaliteli cihazları üretiyordu. ama artık google olmadığı için sıkıntı yaratıyor. onun yerine honorun telefonları aynı kalitede. malzeme kalitesi kullanım ömrü, yazılım, kamera, pil, ekran her türlü 5 yıl sorunsuz kullanılabilen cihazlar. tuzlu biraz ama kaliteli cihaz
Teşekkür ederim,ama garantisi bitsin kendime göre ayarlarım içindeki priv_app v.s :) Şimdi bizimkiler "elleme sakın" diyorlar :hihi

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
1.5 yıl garantili galaxy m32 var cihazda seramik koruma ve kılıf mevcut ilgilenenlere duyurulur fiyat olarak 4000 düşünüyorum yer izmir :)

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
Hayırlı olsun şarjın az gitmesinin temel sebebi exynos işlemcilerin verimsiz güç yönetimidir.Ayrıca 4500 mah batarya bu cihaz için yetersizdir tavsiyem nfc,konum giözellikleri kapatıp karanlık mod da ve 60hz de kullanmanızdır.
teşekkürler
çoğunlukla kapatıyorum
eşimin telefonu note 10 s. şarjı benim telefondan daha uzun süre dayanıyor.2 gün falan kullanıyor
xiaomi almadığıma nerdeyse pişman olmak üzereyim

Spigen muadili biraz zor hocam.
Almışken alın derim, kırıldığı an koruyacak sonuçta.
Önce koruyucuyu alsaydınız daha isabetli olurdu.

Ürünün ekran yenileme hızını 60 Hz'e alın, yüksek tazeleme hızı şarj yer.
Temayı da karanlık tema yapın.
İşlemci hızını da ayarlar menüsünden düşürebilirsiniz isterseniz.
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Dijital Denge veya pil kısmından günlük kullanımınızı kontrol edebilirsiniz.
Arka planda açık uygulamaları da kontrol edin derim.
Her uygulamanın optimizasyonu bir olmuyor.
spigen ekran koruyucu bulamadım.telefoncuda uyduruk bir ekran koruyucu taktırdım ama .kenarlarından kabarcıklar gitmiyor.neymiş kullandığım kılıfla alakalıymış.telefon ekranıda yere düşürmeme rağmen hemen kılcal çizikler oluşmaya başladı.çantamda taşıyorum.yanında metal cisim falan koymadığım halde.ama sanırım çantanın gözünden çıkarırken fermuarın dişlerine sürtünden oluştu.başka ihtimal vermiyorum.camı çok hassas
yenileme hızını kontrol ettim 60 hz de kullanıyorum.arka plan uygulamalarım kapalı gözüküyor
pil süresinin ekran görüntüsünü çektim

Güle güle kullan :ok
sağolun hocam

yeni aldıysanız sizede hayırlı olsun

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
teşekkürler
çoğunlukla kapatıyorum
eşimin telefonu note 10 s. şarjı benim telefondan daha uzun süre dayanıyor.2 gün falan kullanıyor
xiaomi almadığıma nerdeyse pişman olmak üzereyim

spigen ekran koruyucu bulamadım.telefoncuda uyduruk bir ekran koruyucu taktırdım ama .kenarlarından kabarcıklar gitmiyor.neymiş kullandığım kılıfla alakalıymış.telefon ekranıda yere düşürmeme rağmen hemen kılcal çizikler oluşmaya başladı.çantamda taşıyorum.yanında metal cisim falan koymadığım halde.ama sanırım çantanın gözünden çıkarırken fermuarın dişlerine sürtünden oluştu.başka ihtimal vermiyorum.camı çok hassas
yenileme hızını kontrol ettim 60 hz de kullanıyorum.arka plan uygulamalarım kapalı gözüküyor
pil süresinin ekran görüntüsünü çektim

sağolun hocam

yeni aldıysanız sizede hayırlı olsun
Süre çok iyi.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Ustalar ve bu işlerden anlayan arkadaşlar sizden bir ricam var.Oğlum telefonu eskidiğinden yeni telefon almak istiyor. İphone 11 64 gb olan modeli beğenmiş.Bu telefon hakkında olumlu-olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.Şu an teknoloji marketlerinde ortalama fiyatı 16.000 Tl civarında.Banka maaş kartımızla alacağız.Bilgi verirseniz sevinir,teşekkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,448
Ustalar ve bu işlerden anlayan arkadaşlar sizden bir ricam var.Oğlum telefonu eskidiğinden yeni telefon almak istiyor. İphone 11 64 gb olan modeli beğenmiş.Bu telefon hakkında olumlu-olumsuz görüşlerinizi bekliyorum.Şu an teknoloji marketlerinde ortalama fiyatı 16.000 Tl civarında.Banka maaş kartımızla alacağız.Bilgi verirseniz sevinir,teşekkür ederim.
oyun meraklısı değilse sadece sosyal medya gündelik kullanım için yerinde tercih olur.
Bunlara ek olarak olurda cihazdan sıkılırsa
Iphone modellerinin 2.elinin değer kaybı minimumdur.

Telefonlara kredi kartına taksit bulunmamakta (ticari kartlar hariç) ama internetten yapılan alışverişi 3 bölen kredi kartları mevcut
vakifbank world :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt