Telefon tavsiyesi

V Çevrimdışı

Vestelci26

Yeni Üye
20 Ocak 2022
5
25
Redmi note 10 pro kullanıyorum ve telefondan hiçbir şikayetim yok herhangi bir bug veya sorunla da karşılaşmadım ama sana tavsiyem kesinlikle s20 fe çünkü ekrandan kameraya suya dayanıklılığa her şeyiyle en iyi olmasa da oldukça iyi bir telefon bütçene 1000 lira daha ekleyip SNAPDRAGON olan versiyonunu al eğer kendim telefon alsaydım onu alırdım zaten çok bekledim onu ama gelmedi zamanında.

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
44
Arkadaşlar s21fe aldım.özelliklerini fazla incelemedim açıkçası şimdilik pek merakta etmiyorum.4500 mah olmasına rağmen şarjından memnun değilim.oyun oynamadığım halde sadece günü kurtarıyor.genelde internetde geziniyorum ve en çok ta tiktokta video izliyorum.yeni şarj cihazı almadım.eski telefonun 15 w lik şarj cihazını kullanıyorum.masaüstünde kamera çıkıntısından dolayı da biraz rahatsızlık veriyor.spigen kılıf aldım şimdi de spigen ekran koruyucu düşünüyorum ama fiyatlar çok pahalı.muadil ürün bulabilsem iyi olacak

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Arkadaşlar s21fe aldım.özelliklerini fazla incelemedim açıkçası şimdilik pek merakta etmiyorum.4500 mah olmasına rağmen şarjından memnun değilim.oyun oynamadığım halde sadece günü kurtarıyor.genelde internetde geziniyorum ve en çok ta tiktokta video izliyorum.yeni şarj cihazı almadım.eski telefonun 15 w lik şarj cihazını kullanıyorum.masaüstünde kamera çıkıntısından dolayı da biraz rahatsızlık veriyor.spigen kılıf aldım şimdi de spigen ekran koruyucu düşünüyorum ama fiyatlar çok pahalı.muadil ürün bulabilsem iyi olacak
Güle güle kullan :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Spigen muadili biraz zor hocam.
Almışken alın derim, kırıldığı an koruyacak sonuçta.
Önce koruyucuyu alsaydınız daha isabetli olurdu.

Ürünün ekran yenileme hızını 60 Hz'e alın, yüksek tazeleme hızı şarj yer.
Temayı da karanlık tema yapın.
İşlemci hızını da ayarlar menüsünden düşürebilirsiniz isterseniz.
Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Dijital Denge veya pil kısmından günlük kullanımınızı kontrol edebilirsiniz.
Arka planda açık uygulamaları da kontrol edin derim.
Her uygulamanın optimizasyonu bir olmuyor.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Hayırlı olsun şarjın az gitmesinin temel sebebi exynos işlemcilerin verimsiz güç yönetimidir.Ayrıca 4500 mah batarya bu cihaz için yetersizdir tavsiyem nfc,konum gibi ek özellikleri kapatıp karanlık mod da ve 60hz de kullanmanızdır.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Herkese iyi akşamlar. Anne ve babama telefon alacağız. 7 senedir kullandıkları cihazlar artık işlev görmüyor. Biraz bakındım General Mobile GM 22 model telefon iyi gibi göründü. 2500 civarı bulunabiliyor. Nasıldır, bu cihaz alınır mı? Bu veya daha uyguna önerebileceğiniz bir telefon varsa önerilere açığım. 2 adet birden alınacağı için bütçeyi arttıramıyoruz maalesef.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Herkese iyi akşamlar. Anne ve babama telefon alacağız. 7 senedir kullandıkları cihazlar artık işlev görmüyor. Biraz bakındım General Mobile GM 22 model telefon iyi gibi göründü. 2500 civarı bulunabiliyor. Nasıldır, bu cihaz alınır mı? Bu veya daha uyguna önerebileceğiniz bir telefon varsa önerilere açığım. 2 adet birden alınacağı için bütçeyi arttıramıyoruz maalesef.
Sevgili öğretmenim,ben de GM22 baktım ama dokunmatikte sıkıntı olduğunu öğrendim ,bana "alo amca sakın alma" dedi gençler,hatta "bulabilirsen GM9pro al" dediler.Baktım,GM22 den daha pahalı,üstelik 2.ci el:)
Ben de samsung M22 almaya karar verdim ama daha almadım,yarın Allah izin verir,ölmez sağ kalırsam Çankaya'ya gideceğim,2.ci el M22 bakmaya.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Sevgili öğretmenim,ben de GM22 baktım ama dokunmatikte sıkıntı olduğunu öğrendim ,bana "alo amca sakın alma" dedi gençler,hatta "bulabilirsen GM9pro al" dediler.Baktım,GM22 den daha pahalı,üstelik 2.ci el:)
Ben de samsung M22 almaya karar verdim ama daha almadım,yarın Allah izin verir,ölmez sağ kalırsam Çankaya'ya gideceğim,2.ci el M22 bakmaya.
Demiştim, dün gittim ve sıfır adıma faturalı samsung M22 aldım.bütün dükkanları dolaştım 4300TL'den aşağı bulamadım,eve dönecek iken bir dükkana daha girdim ve sordum ,bana "amca peşin keş alacaksan sana 4000 veririm" dedi,ödemesi varmış bu ay çünkü. "Aç kutuyu ,söyletme kötüyü" dedim ,ücretini ödedim helalleştik 691 bindim eve döndürm :)
Hemen tırı-vırı programları ya sildim,veya dondurdum,android12 yükseltti ,tek üzüntüm benim igo kurulmadı buna,bir de telefon kaydedicisi kuruldu fakat çalışmıyor, araştırıyorum ama.Evdekiler "telefonun garantisi bitmeden elleme" dediler :)

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
O zaman başka cihaz bakalım. Fiyat ve donanım olarak iyi görünüyordu halbuki. Biraz daha araştırıp bakayım. Aynı anda iki adet alınacak olmamız biraz sıkıntı 🙂 Bu arada telefonunuz hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri