TCL için ne dediysem o çıktı.

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Fiyatı uygun bile olsa(ki değil) bizde servis ağı henüz oturmamış markalardan uzak durmakta fayda var, sonra böyle muhatap alacak doğru düzgün insan bile bulamıyoruz karşımızda. Arkadaşa geçmiş olsun, umarım parasını geri alabilir.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Güçlünün haklı sayıldığı, sesi çıkanın itibar gördüğü, garibanın zayıfın kimsesizin naif kişilerin örselendiği, düşeni yemenin veya ona bir tekme daha atmanın meziyet haline geldiği böyle bir dönemde haksızlık karşısında çıkan gür sesin gönlümü ferahlatıyor. Nefesine kuvvet abi. Saygılar sevgiler hürmetler sunuyorum.

M Çevrimdışı

Mustii_06

Yeni Üye
22 May 2021
1
65
Bende aldım c 715 tcl 1 ay oldu,şimdilik çalışır durumda bı sorun yok,aynı modül mü var bizim TV de de acaba Adem bey

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
böyle sorunlu ürünler markalar olsun ürünü alıp ana mağzasının yerine atacan medya üzerinden hiç sonuç alınmazsa
Aaaah ah güzel kardeşim. Sen bunu yapınca kazanan sadece avukatlar oluyor güzel Ülkemde. Ne yazık ki MARKA HAKLARI kapsamında yüce Devletimiz bunun yapılmasına izin vermiyor.

Bu üretici ve satıcıları bu kadar YÜZSÜZ yapan ne zannediyorsunuz?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Fiyatı uygun bile olsa(ki değil) bizde servis ağı henüz oturmamış markalardan uzak durmakta fayda var, sonra böyle muhatap alacak doğru düzgün insan bile bulamıyoruz karşımızda. Arkadaşa geçmiş olsun, umarım parasını geri alabilir.
Bunu sıkça yazıyorum farkındayım lakin en iyi tanımlayan bu oluyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Güçlünün haklı sayıldığı, sesi çıkanın itibar gördüğü, garibanın zayıfın kimsesizin naif kişilerin örselendiği, düşeni yemenin veya ona bir tekme daha atmanın meziyet haline geldiği böyle bir dönemde haksızlık karşısında çıkan gür sesin gönlümü ferahlatıyor. Nefesine kuvvet abi. Saygılar sevgiler hürmetler sunuyorum.
Burada saygıyı hak eden en öncelikli kesim samimiyetle yazıyorum ki sizlersiniz. Şu mecradan ve bizden yıllardır desteğinizi esirgemiyorsunuz. yukarıda yazdım yine yazıyorum. ''Siz yoksanız biz hiçiz'' açık ve net.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
tcl -awox fark etmiyor hiç biri türk insanına kıymet vermiyor avrupada böyle hizmet verseler silinir giderler.
Vatandaşa bunu reva gören kim var ise hepsi beter olsun.

Ben üstüme düşeni yaptım mı kardeşim? Firma ile iletişim kurdum mu? Neredeyse 2 HAFTA gibi uzun bir süre bekledim mi? Evet. O zaman benim açımdan naif ve kibar bekleme süresi bitmiştir.

Siz ne sanıyorsunuz kardeşim kendinizi? Sizin ne hakkınız var vatandaşı aylarca bekletmeye hadsizler..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bende aldım c 715 tcl 1 ay oldu,şimdilik çalışır durumda bı sorun yok,aynı modül mü var bizim TV de de acaba Adem bey
Modül dediğimiz şey şu;

1d75f39bf9adbf375.jpg

21ad7d1698fe97536.jpg

Ücretli platformları harici kutu ile izlemek yerine TV'nin uydu alıcısı ile izlemek için kullanılıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt