TCL 55C728 Ürün İnceleme Videosu Quantum 120hz UHD CSOT Panel

burak33 Çevrimdışı

burak33 

Yeni Üye
11 Kas 2021
19
36
Merhaba. Vatanda 7199 TL olduğu ile alakalı ekran görüntüsü vs. mevcut mudur? Mevcut ise paylaşabilir misiniz? Şu an 7999 TL olarak görüntülüyorum.

Merhaba; Forumumuzun ilk TCL 55C728 Ana başlığı da umarım sizin sayenizde oluşur bu vesile ile zira ürün geldiğinde gözlemlerinizi ve mümkünse görselleri yeni bir konu açıp paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

TKGS mevcut. Ürünün Diagnostic girişine yetki vermiyorlar o nedenle android bir telefonunuz var ise aşağıdaki videoda kullanımını anlatıp, açıklamalarda indirme linki bulunan ve bizzat kendim yazdırdığım ücretsiz uygulama ile panel testi yapabilirsiniz :ok

Çok teşekkür ederim. TV teslim edilince bu uygulama ile diagnostik testlerini yapacağım ve forumda da yeni konu açıp paylaşacağım. Yalnız Vatan Bilgisayarda 7199 TL olması biraz can sıktı. M MoRTaLSouL dediği gibi, bir gecede 552 TL zarar oldu.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

MoRTaLSouL

Yeni Üye
26 Eki 2021
40
27
Merhaba. Vatanda 7199 TL olduğu ile alakalı ekran görüntüsü vs. mevcut mudur? Mevcut ise paylaşabilir misiniz? Şu an 7999 TL olarak görüntülüyorum.

Çok teşekkür ederim. TV teslim edilince bu uygulama ile diagnostik testlerini yapacağım ve forumda da yeni konu açıp paylaşacağım. Yalnız Vatan Bilgisayarda 7199 TL olması biraz can sıktı. M MoRTaLSouL dediği gibi, bir gecede 552 TL zarar oldu.
Maalesef ki 7199 TL'yi gördü ama almadım. Amazon'dan aldığım için sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Gelsin hele bi bakalım :)

K Çevrimdışı

Kerem3435

Yeni Üye
5 Kas 2021
44
43
Tamam karar aşamasındayken bir de tcl çıktı seçenek olarak? Samsung 65Q80A 15.500 TL iken,Tcl’in benzer özellikleri barındıran 65C728 modeli de düşünülebilir mi?Yoksa ikisi arasında dağlar tepeler kadar fark mı var?

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Çok iyi tv yapmışlar ama parlaklığı 350 nits ile sınırlamaları bir çok kişi için vazgeçme nedeni olur.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir gecede 550 TL zarar yazıldı hanemize. 7751 TL'den aldim su anda cihaz 7199 TL. Bu nasil istir yahu...
Bu tv nin fiyatının bu derece hızlı düşüşünde bir gariplik var anlamak mümkün değil. Aman aman yeter ki düşsün. Evet belki satın alım maliyetinden zarardasınız ancak üründen zararda değilsiniz, günümüz koşullarında 8500tl ye kadar bu ürün aldığı parayı hak eder.

burak33 Çevrimdışı

burak33 

Yeni Üye
11 Kas 2021
19
36
Bu tv nin fiyatının bu derece hızlı düşüşünde bir gariplik var anlamak mümkün değil. Aman aman yeter ki düşsün. Evet belki satın alım maliyetinden zarardasınız ancak üründen zararda değilsiniz, günümüz koşullarında 8500tl ye kadar bu ürün aldığı parayı hak eder.
Haklısınız Adem Bey. Teknik özellikleri vs. gerçekten bu fiyata iyi bir TV. Teşekkürler bizi haberdar ettiğiniz için. Gelsin de bi de canlı canlı görelim bakalım :)

Bugün TCL müşteri hizmetleri ile görüştüm, kutudan duvara askı aparatı çıkmıyormuş, ücretli olarak takılıyormuş. 70TL ile 100TL arası bir fiyatı var dediler. Çok kaliteli bir askı aparatı olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Sizin 55 inç için önerebileceğiniz memnun olduğunuz duvara askı aparatı var mıdır? Varsa marka model paylaşabilirseniz sevinirim.

K Çevrimdışı

Kerem3435

Yeni Üye
5 Kas 2021
44
43
Tamam fark var ama dağ tepe kısmı tartışılır.
Adem bey aralarında 4000 TL gibi bir fark var,sizde değer mi?Gerçekten çok kararsız kaldım ve artık tv işini halletmem gerekiyor,zira evdekiler başıma ekşimeye başladı?Hadi artık ne alacaksan al ama al bitsin bu çile diyorlar.

M Çevrimdışı

MoRTaLSouL

Yeni Üye
26 Eki 2021
40
27
Öyle valla Adem hocam tekrar teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için. C725'i iptal edip bunu aldim. Şimdi BF haftasinda olmamiz, firmalarin yil sonu cirolarını yükseltme çabaları filan derken ister istemez kampanya yapip satış yapiyorlar diye düşünmekteyim.

Cihaz geldiğinde dikkat etmemiz gerekenler nelerdir Adem hocam? Yukarida ki mesajinizda ki pixel testini yapacağım ama baska dikkat etmem gereken bir sey var midir? Dış kutusundan, fiziksel duruşuna kadar nelerini kontrol edelim?

A Çevrimdışı

aykutadar

Yeni Üye
14 May 2018
44
54
Gitti gidiyor dan almıştım korktum iptal ettim az önce alırsam amazondan alacam artık.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Tamam karar aşamasındayken bir de tcl çıktı seçenek olarak? Samsung 65Q80A 15.500 TL iken,Tcl’in benzer özellikleri barındıran 65C728 modeli de düşünülebilir mi?Yoksa ikisi arasında dağlar tepeler kadar fark mı var?
Q80A FALD panel iken C728 FALD panel değil. Aralarında siyah yönetimi konusunda dağlar taşlar kadar fark olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt