TCL 55C728 Ürün İnceleme Videosu Quantum 120hz UHD CSOT Panel

C Çevrimdışı

cierhadin

Yeni Üye
7 Tem 2018
37
tv ye güncelleme geldi. güncellemeyle birlikte kanal geçişlerindeki 3-4 saniyelik takılmalar düzeltilmiş ve yatay gölgelenmeler çok daha kabul edilebilir seviyelere getirilmiş. neredeyse yok edilmiş. bunu bir panel sorunu olarak düşünmüştük ama yazılımsal bir sorunmuş sanırım. şu an tv de benim şikayet edebileceğim bir sorun kalmadı...

Y Çevrimdışı

yattarali

Yeni Üye
7 Eyl 2019
5
33
arkadaşlar bu tvde sinyal yok veya kanal bulmama gibi sorunlar yaşayanlar lnb frekansını evrenselden 10600'a getirip 12380 v 27500 frekansı ile arama yapsınlar. kanallar geliyor. bunu aynı zamanda uyducu olan tcl servisinin değil de sagdan soldan bilgilerle benim bulmam :slap
Olmuyor reis bir sürü daha ayar var. Resimli Videolu anlatim var mi

S Çevrimdışı

ssaltun

Yeni Üye
6 Mar 2023
3
40
Merhabalar TCL 55C728 ve Vestel 55UA9090 arasında kaldım aradaki 5.000 TL ye yakın fark TCL e vermeye değer mi ? (Not: standart ev kullanıcısıyım ağırlıklı Netflix ve Amazon Prime kullanıyorum aldım mı en az 3-5 sene kafam rahat etsin istiyorum)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhabalar TCL 55C728 ve Vestel 55UA9090 arasında kaldım aradaki 5.000 TL ye yakın fark TCL e vermeye değer mi ? (Not: standart ev kullanıcısıyım ağırlıklı Netflix ve Amazon Prime kullanıyorum aldım mı en az 3-5 sene kafam rahat etsin istiyorum)

Panel 120Hz Ram 3gb Rom 32gb özellik olarak TCL daha iyi aradaki farkı hak ediyor diyebilirim 3-5 yıl rahat gider karar sizin.
Vestel de iyidir normal kullanım için karar sizin tabiki bütçenize göre karar verin.

Geri
Üst Alt