TavsiyeForumu Ailesine Teşekkürler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
sn A Adem Helvacı ustam yanında çay yanında sigara içerler uyarı yapmak istedim .

hqdefault60073417fb5780a5.jpg
Şu Sigara denen zıkkıma hiç meyletmedim. Alkol kültürüm yoktur, sigara zaten içmem, en zararlı alışkanlığım günde 4-5 kere yeniden demleyip içtiğim açık çayımdır , aşırı tein maddesinin yaptığı kadar kafa yetiyor demek ki bana :)

Bizim evde sigara içilmez mesela, misafirler gelirse onlar da içemez. Abimler gelir ki abim ile eşi ciddi derece tiryakiler, Kış ayazında hiç erinmeden balkona çıkarlar sırf o zıkkımı içsinler diye. Rabbim izan versin ne diyeyim :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok sağlam temelleri olan güzel ailede bulunmaktan mutluyum... Bu mutluluğa vesile olanlara sonsuz teşekkürler.

Tek endişem, aile büyüdükçe yaramaz çocukların artması... ?
Kişi başına düşen inzibat sayısını da aynı paralelde arttırırız ama çözüm olmayacağını hepimiz biliyoruz. En güzeli ağır ağır ilerlemek :)

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Bende uzun zamandır herhangi bir foruma üye olmamıştım. Çok eskiden araç forumlarına üyeydim. Orada da güzel dostluklar oluştu. Fakat son dönemlerde reklam, engelleme, sürekli birilerini öne çıkarma (Usta parçacı vb..) gibi nedenlerle soğumuştum. Hatta bu kişiler normalden daha fazla para talep etmeleri başka yere gitme demeleri iyice can sıkıcı bir haldeydi. En sonunda da kapandılar zaten. Olan bizim foruma katkı sağlayıp edindiğimiz tecrübelerin yok olup gitmesine oldu. Şimdi aynı şeyleri daha dinamik olan, herhangi bir tarihçesi olamadığı için günlük yaşanan Facebooklara taşındı. Forumlara çok ayrıdır. Çünkü paylaştığınız bir bilgi bir düşünce sürekli orada ve ulaşılabilir. Hiç yoktan her ne kadar beni tanımasa da Adem Bey'in akım korumalı prizin aslında sadece bir varistör olduğunu öğrenip daha sonra forumuna üye olup yorum yazmakta varmış :) Sizin sayenizde birde A101 Toshiba 58" televizyonum oldu :) Böyle bir forumda olmak beni mutlu ediyor. Umarım kendi bildiğim konularda bu foruma yardımcı olmaya çalışırım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bende uzun zamandır herhangi bir foruma üye olmamıştım. Çok eskiden araç forumlarına üyeydim. Orada da güzel dostluklar oluştu. Fakat son dönemlerde reklam, engelleme, sürekli birilerini öne çıkarma (Usta parçacı vb..) gibi nedenlerle soğumuştum. Hatta bu kişiler normalden daha fazla para talep etmeleri başka yere gitme demeleri iyice can sıkıcı bir haldeydi. En sonunda da kapandılar zaten. Olan bizim foruma katkı sağlayıp edindiğimiz tecrübelerin yok olup gitmesine oldu. Şimdi aynı şeyleri daha dinamik olan, herhangi bir tarihçesi olamadığı için günlük yaşanan Facebooklara taşındı. Forumlara çok ayrıdır. Çünkü paylaştığınız bir bilgi bir düşünce sürekli orada ve ulaşılabilir. Hiç yoktan her ne kadar beni tanımasa da Adem Bey'in akım korumalı prizin aslında sadece bir varistör olduğunu öğrenip daha sonra forumuna üye olup yorum yazmakta varmış :) Sizin sayenizde birde A101 Toshiba 58" televizyonum oldu :) Böyle bir forumda olmak beni mutlu ediyor. Umarım kendi bildiğim konularda bu foruma yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkür ederiz, hayırlı olsun televizyonunuz. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Ne mutlu birbirini hiç tanımayan insanların birbirine yardımcı olması, birbirinin ismini iyi anması. Ne mutlu insanların bu ailede kendilerini iyi hissetmesi :cay ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
En az burası kadar işlevsel, sıcak, samimi bir araba forumuna da bekleriz... ☺

.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben de telefon yazılımı için üye olmuştum,son zamanlarda kullandığım popüler nikim ile kaydoldum,varsa eğer "telefon yazılım"nı alıp gidecektim :) ,demekki her tıklayışım bol bol puan kazandırmış :kiskis

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Sota' Alıntı:
Forumu biz kurduk ama forum bizim değil.
Forumu yaşatacak olanda , silinip gitmesi de
sizlerin ellerinde
yani forum sizindir."

Diyerek bu yola çıktık.

Forumumuzdaki aile ortamının verdiği sahiplenme duygusu, yardimlaşma,paylaşmanın verdiği hazla
bugünlere kadar geldik.

Şubat ayı itibariyle

115bin tekil ziyaretçi.
1 milyon 160bin sayfa görüntülemesine ulaştık.

Bu takım çalışmasında desteğini esirgemeyen tüm aile fertlerine teşekkürü borç bilirim.

Şu video baştan sona bizi anlatıyor.

An itibari ile Sota Sota ;
- Şimdi ben buraya neden çıktım, niçin çıktım, nasıl çıktım ? Bunu izaha gerek yok ! Gördünüz; yürüdüm, çıktım !! ?

- Sahi yaa kim çıkardı beni ?!?!?!
- Halk, biz çıkardık !!!
Nice başarılı yürüyüşler :cak ?

Not, ilk mesajın "cevapla" özelliğinin olmaması yoruyor ama imkansız biraz zaman alıyor Sota Sota :nanik?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt