TavsiyeForumu Ailesine Teşekkürler

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,828
"Forumu biz kurduk ama forum bizim değil.
Forumu yaşatacak olanda , silinip gitmesi de
sizlerin ellerinde
yani forum sizindir."

Diyerek bu yola çıktık.

Forumumuzdaki aile ortamının verdiği sahiplenme duygusu, yardimlaşma,paylaşmanın verdiği hazla
bugünlere kadar geldik.

Şubat ayı itibariyle

115bin tekil ziyaretçi.
1 milyon 160bin sayfa görüntülemesine ulaştık.

Bu takım çalışmasında desteğini esirgemeyen tüm aile fertlerine teşekkürü borç bilirim.

Screenshot_20200304-103953_Email.jpg

martrapor.png

Son düzenleme:
Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
RABBİM ÜYENİZİ SAYINIZI ARTTIRSIN İNŞALLAH
DEGERLİ TAVSİYE FORUMU EKİBİ ...
İYİ Kİ VARSINIZ :) :) :)
TAVSİYE FORUMU SÜREKLİ ARTAN BİNLERCE ÜYESİYLE VE ZİYARETCİ'' KATILIMIYLA HER GEÇEN GÜN ADIM ADIM ZİRVEYE İLERLEMEKTE VE İLERLEMEYE DEVAM ETMEKTE....! SONSUZ TEŞEKKÜRLER
DEGERLİ FORUM AİLESİ :) :)
#BİZBURADABİRAİLEYİZ
Tv Reklamı gibi yazdım fakat bu forum için ne yazcam yetersiz
Kalite memnuniyet teknik çözüm/destek
Saygı -Sevgi-hoşgörü-empati hepsiburda toplanmış EMEGİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKUR'Ü BİR BORÇ BİLİRİM...!
A-dan Z'ye Ne Arıyorsan Ne Ögrenmek istiyorsan..! . Hepsi burada ====> Hepsi bu FORUM''DA ====>

Son düzenleme:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,240
sabır,sabır,sabır

Ne demiş atalarımız ....zaman en güzel ilaçtır....

bunun da ilk adı "sabır" dır

Allah utandırmasın

++

"Çakallara" geçit vermezseniz bu iş zor ve yavaş yürürse de siz yine de bu yoldan devam edin!
Malum forumların bilmem nesi çıkmış durumda dır!
Buralar dan çakallar buraya atlamak isterler,sakın geçit vermeyin,ben bir tanesini gördüm
geçenler de,bunlar küfür ve hakaret den anlamazlar,ama siz edin korkmayın benim gibi!

Zaten "Tavsiye" işi öyle zor bir konuki,ismi bile insanı huylandırıyor yaw:kiskis
neden??? yaw mallar ortada hepiniz biliyorsunuz,gel şimdi tavsiye et bir şeyi!

Üretici ki neredeyse bir tek Çin kaldı gari,herif de seçenekler çok,örneğin bas parayı
sana en iyisini de yapıyor,ama kimse para filan basmıyor.... amaç alacaksın malı 2/3 sene sonra
gidip yenisini alacaksın

++

Bir de reklam olayı nedir forumda?

herkes yazıyor bir şeyler ama para kazanmak nerede kalıyor işin??

Bir tene çakalı şutlaşmıştım DH den;adam sonra bana bir şekilde ulaştı ...abi yaw neden
işimi bozuyorsun... demişti! kardeş gir harbiden yazsana satıcıyım v.s diye,bana cevaben
dedi ki ...abi istedikleri rakam manyak yaw,ben TV ye yemi çıkıyoruım demişti,o da haklı
DH de böyle manyak rakamlarda oluyor!

İşin bu kısmında çalışın derim,yarın Sota,benden buraya kadar diyebilir ki örnekleri çok vardır!
kuru kalabalık hikaye onunla bir şey olmaz!

Ben bir dünya insan biliyorum,kaliteli ve bir şeyler veren v.s hemen hepsi TR de forumlara
küsmüşler yaw,neden bak TF ye bak FT yada DH ye manzara ortada!

neyse fazla uzun oldu,sanırım msg ı kimileri anlamıştır

Geri
Üst Alt