Tavsiye Lazım

A Çevrimdışı

Alicavush

Yeni Üye
6 Kas 2018
18
46
Selam.
Arkadaşlar yeni bir tv almam gerekiyor ve malum N11 de şu an 11.11 indirimi var onun için tavsiyenize ihtiyacım var
Aklımdaki modeller: VESTEL 55UD9650, SAMSUNG 55MU7000, SAMSUNG 55MU7400, PHILIPS 55PUS7503, PHILIPS 55PUS7303
Daha uygun fiyatlı alternatif önerilere de açığım
Cihazın ev ağzımda ki filmlerimi de oynatabilmesi lazım, yani samba ve ftp server desteklemeli yada en azından samba desteği olmalı
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
Selam.
Arkadaşlar yeni bir tv almam gerekiyor ve malum N11 de şu an 11.11 indirimi var onun için tavsiyenize ihtiyacım var
Aklımdaki modeller: VESTEL 55UD9650, SAMSUNG 55MU7000, SAMSUNG 55MU7400, PHILIPS 55PUS7503, PHILIPS 55PUS7303
Daha uygun fiyatlı alternatif önerilere de açığım
Cihazın ev ağzımda ki filmlerimi de oynatabilmesi lazım, yani samba ve ftp server desteklemeli yada en azından samba desteği olmalı
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Bu konuda uzman değilim. Ben olsam 55PUS7503 alırdım. Şahsi görüşüm bu olur.

A Çevrimdışı

Alicavush

Yeni Üye
6 Kas 2018
18
46
Phılıps tv ler ambilight ve Android yüzünden beni kendine çekiyordu ama araştırmalarım sonucu teknik desteğinin çok problemli olmasının yanında panellerinin de sorunlu olması yüzünden vazgeçtim

A Çevrimdışı

Alicavush

Yeni Üye
6 Kas 2018
18
46
Vestel de DLNA desteği var am Samba destekliyor muydu bilmiyorum. Desteklemiyordu galiba.:alala
Samba yoksa hiç bir işime yaramaz, zaten ben tv izlemiyorum. Sadece indirdiğim filmleri izlemek için tv yi açıyorum. Philippslerde android varmış, samba desteği olmasa bile apk olarak yükler hallederiz ama işte o da çok sorunlu bir marka çıktı

Z Çevrimdışı

zahir

Yeni Üye
11 Kas 2018
2
43
@ A Alicavush

Merhabalar, Ali bey hangi ürüne karar verdiniz? Ben de babama n11 kampanyası için 55' bakıyorum.
Çok da anlamıyorum.. Mahsuru yoksa bilgi verirseniz sevinirim..

A Çevrimdışı

Alicavush

Yeni Üye
6 Kas 2018
18
46
@ A Alicavush

Merhabalar, Ali bey hangi ürüne karar verdiniz? Ben de babama n11 kampanyası için 55' bakıyorum.
Çok da anlamıyorum.. Mahsuru yoksa bilgi verirseniz sevinirim..
Hocam henüz ne alacağıma karar vermedim ama ne almayacağıma karar verdim. Philips ürünlerinden uzak duracağım ne yazık ki. Tozlanma ve banding sorunları varmış, servis ve ana firma bu durumu arıza olarak kabul etmiyormuş.

A Çevrimdışı

Alicavush

Yeni Üye
6 Kas 2018
18
46
Sen bence mu7400 e bak derim. Biraz araştır sor.
Samsung ve LG tv ler neden bilmiyorum ama bana hep çok soğuk geldiler. Ama öyle görünüyor ki mu7400 olacak gibi, iyice bir araştırayım bakalım işimi görecekmi diye. Bir yanda da aklımda vestel var. Nero home media varmış içinde ama DLNA dışındaki protokolleri destekliyor mu bilmiyorum

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
Samsung ve LG tv ler neden bilmiyorum ama bana hep çok soğuk geldiler. Ama öyle görünüyor ki mu7400 olacak gibi, iyice bir araştırayım bakalım işimi görecekmi diye. Bir yanda da aklımda vestel var. Nero home media varmış içinde ama DLNA dışındaki protokolleri destekliyor mu bilmiyorum
Ben olsam iyi özellikleri olan Samsung varken. Vestel markasına bakmazdım. Dediğim gibi ben pek anlamam ustalara sor araştır.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Ben olsam iyi özellikleri olan Samsung varken. Vestel markasına bakmazdım. Dediğim gibi ben pek anlamam ustalara sor araştır.

tamamen bütçe marka algısı ve beklentiyle alakalı bir durum bu. aynı ebat aynı özelliklerde vestel üretimi bir tv philips samsung ve lgye göre neredeyse yarı fiyatına satılıyor.

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
tamamen bütçe marka algısı ve beklentiyle alakalı bir durum bu. aynı ebat aynı özelliklerde vestel üretimi bir tv philips samsung ve lgye göre neredeyse yarı fiyatına satılıyor.
Haklısınız, şikayetvar.com'a bakmanızı tavsiye ederim. Vestel bu konuda ucuz evet, ancak sorunlarıda bitmiyor. Bana kalırsa birazda marka farkı önemlidir. İyi araştırmak gerekir.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Haklısınız, şikayetvar.com'a bakmanızı tavsiye ederim. Vestel bu konuda ucuz evet, ancak sorunlarıda bitmiyor. Bana kalırsa birazda marka farkı önemlidir. İyi araştırmak gerekir.

şikayetçisi olmayan marka var mı peki ?

burada marka kötülemek/savunmak için bulunmuyoruz hiç birimiz, sadece elmayla armutu birbirinden ayırt etmek lazım, 2 lira verip 100 liralık hizmet beklersen yada 100 lira verip 2 liralık hizmet alırsan şikayet edersin elbette.

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
şikayetçisi olmayan marka var mı peki ?

burada marka kötülemek/savunmak için bulunmuyoruz hiç birimiz, sadece elmayla armutu birbirinden ayırt etmek lazım, 2 lira verip 100 liralık hizmet beklersen yada 100 lira verip 2 liralık hizmet alırsan şikayet edersin elbette.
Sinirlenmenize gerek yok. Ben kimseyi kötülemedim, sadece çok şikayet var dedim. Benimde anlatmak istediğim, para kolay kazanılmıyor. Adam 3-4 bin TL para verip 2 sene sonra çöpe atacaksa bir değeri yok. Her markadan tabiki şikayet var, burada önemli olan en az problemli veya kronik sorunlu olmayan marka veya ürünlere yönelmektir.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt