Tavsiye Forumu'ndan Koronaya Yakalananlar

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
242
39
Üzülerek bu gün test sonucum pozitif çıktı, hanım ve 9 aylık kızım içinde sonuç bekliyoruz. Hemen kendimi odaya kitledim ama ikisinde de belirti var. Biraz ağır geçiyor. İnşallah hafifler önümüzdeki saatlerde yine detay veririm.

IMG_20201206_0004560180d2cc1c3c71e9.jpg
Büyük geçmiş olsun hocam , İnşALLAH onlar negatif ve sende tez zamanda atlatırsın.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Rabbim, tez vakitte acil şifalar versin inşallah canım kardeşim. Dualarım illete yakalanan güzel insanlarla. Rabbim kabul etsin inşallah.

* * *
Anne baba
Ablam eniştem
Oğlu kızı (yeğenler)
Eşleri (damat gelin)
Kardeşim
Yakın arkadaşlarımdan 10'na yakını

Atlattı çok şükür.

Rabbim çektirmesin, acil şifalar versin inşallah.
Amin Allah razı olsun

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,456
Üzülerek bu gün test sonucum pozitif çıktı, hanım ve 9 aylık kızım içinde sonuç bekliyoruz. Hemen kendimi odaya kitledim ama ikisinde de belirti var. Biraz ağır geçiyor. İnşallah hafifler önümüzdeki saatlerde yine detay veririm.

IMG_20201206_0004560180d2cc1c3c71e9.jpg
Biraz önceki 8 Doz yazımdaki tepkinden ters giden bir şeyler olduğunu hissettim buradaki yazını da yeni gördüm.
Geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede sağlığınıza kavuşur sunuz. ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Biraz önceki 8 Doz yazımdaki tepkinden ters giden bir şeyler olduğunu hissettim buradaki yazını da yeni gördüm.
Geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede sağlığınıza kavuşur sunuz. ?
Abi estgurllah ters tepki vermedim bence bu konuda biz söz sahibi değiliz bizzat bizle ilgilenen sağlık birimi ve sağlık ocağı bu yüzden, biri icmese ve forumda okumuş olsa Allah korusun vefat etse vebal meselesi.
Bence söz konu sahibi bizim için gece gündüz çalışan hekimlerimiz zaten orada da belirttim. Bı yan etki görülürse muhakak arayın dediler.
Çok teşekkür ederim abi.

Geri
Üst Alt