Tavsiye Forumuna benim de bir tavsiyem var ...

theCrow Çevrimdışı

theCrow 

Yeni Üye
28 Eyl 2020
26
Konuların bu şekilde oluşmasının sebebi tamamen ekonomiyle alakalı Sony samsung vb markaların fiyatı yüksek oldukça bu böyle devam edecektir. Parası olmayan adam haliyle ucuz mala talep ediyor. Bu da zaman içerisinde kişilerin daha çok vestel vb ürünler satın alarak bir araya gelmesine sebeb oluyor.. 10 kişiden 8 kişi fiyatı ucuz ürün alınca sorular da bu ürünlerle ilgili geliyor.
Kesinlikle katılıyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Arkadaşlar forumumuz henüz çok genç
Içerik yoğunluğu yeniyeni artıyor.
Burda iş sizlerede düşüyor eksik gördüğünü alanlar olursa

Bana özel mesaj yoluyla yada iletişim bölümünden bildirebilirdiniz.

Hakim olduğunuz konular,alanlar hakkında
Hiç çekinmeden içerik oluşturabilir
Bizlere destek olabilirsiniz.

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Arkadaşlar forumumuz henüz çok genç
Içerik yoğunluğu yeniyeni artıyor.
Burda iş sizlerede düşüyor eksik gördüğünü alanlar olursa

Bana özel mesaj yoluyla yada iletişim bölümünden bildirebilirdiniz.

Hakim olduğunuz konular,alanlar hakkında
Hiç çekinmeden içerik oluşturabilir
Bizlere destek olabilirsiniz.
Anlaşıldı hocam bunu bende dile getirecektim forum için bir sonraki adım kapsamı genişletmek olmalı bence, biraz TV ve Klima bölümünde saplanmış kalmış gibi bir durum olmuş insanlar sadece fayda elde etmek için geliyor. Biraz daha farklı konularda bilgili insanlar çekip özellikle Bilgisayar ve diğer tüketici elektroniği alanını geliştirmemiz gerekiyor. Genelde bölümler oluşturulmuş ama içeriğinde bölümü ayakta tutacak insan yok. Ben sadece Kamera bölümü göremedim forumda belki vardır, sayın Sota Sota oluşturmanız mümkünse oraya katkıda bulunabilirim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Anlaşıldı hocam bunu bende dile getirecektim forum için bir sonraki adım kapsamı genişletmek olmalı bence, biraz TV ve Klima bölümünde saplanmış kalmış gibi bir durum olmuş insanlar sadece fayda elde etmek için geliyor. Biraz daha farklı konularda bilgili insanlar çekip özellikle Bilgisayar ve diğer tüketici elektroniği alanını geliştirmemiz gerekiyor. Genelde bölümler oluşturulmuş ama içeriğinde bölümü ayakta tutacak insan yok. Ben sadece Kamera bölümü göremedim forumda belki vardır, sayın Sota Sota oluşturmanız mümkünse oraya katkıda bulunabilirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Gelen talep dogrultusunda altforumları olusturmak çok kolay lakin içini doldurmakta sorun yaşıyoruz.

Biz bildiklerinizi musluktan akarcasına forum içinde boca ederken
Bu bilgilerden istifade eden forumdaşlar
Paylaşım yapmaktan imtina ediyor.

Gereksiz bilgi yoktur kaynak durduğu sürece elbet birgün birinin işine yaracaktır.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kamera bölümünü ilgi ile takip edebilirim zira ben tüm derslerimi sevgili Aragorn Aragorn Özgürden alıyorum, adamı baymayayım artık :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yaw bu konularda çok cart-curt filan eden olursa adresi verin;donanımhaber .com
hoş bazıları zaten oradan gelip cart-curt ediyor ve oranın elemanları,1 tanesini şutladınız
geçenler de ama o herif 100 kişiye bedeldi:haha
Abi hakkından gelemeyeceğimiz kimse yok çok şükür. Elimizden geldiğince söz hakkı verdik de, İş gizli saklı yazıp yazıp kaçmalardan çıkıp ifşa olma boyutuna gelince çark edildi tabi :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
siz işinize bakın,herkesi tek tek memnun edeceğiz diye de bir kural yoktur,dileyen katılır dilemeyen katılmaz

bir diğer hesap da çaktırmadan yapılan işler ise Samsung/Sony için bu forumda yazılanlar bazı tiplerin hiç işine gelmiyor:hmm
kardeşim gelmiyorsa çek git adresi veriyoruz donanımhaber .com diye:haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt